STARTUJEME ZA ..

Dnů
Hodin
Minut
Sekund

Neboj, nebudu po tobě chtít, aby ses odstěhovala na samotu do džungle.

Chci ti představit koncept života, ve kterém:

Usínáš s pocitem, že tvůj život je abnormálně skvělý a miluješ ho.

Jsi napojená na svou intuici a vyšší vedení, takže přesně víš, co máš v životě dělat a i v neřešitelných situacích máš neobvyklé (abnormální) nápady. 

Jsi scénáristou, režisérem i hercem ve své každodenní realitě – víš, jak ovlivňovat, co v životě prožíváš. Vnímáš tu moc cokoliv změnit. 

Emoce tě už nesundávají dolů, protože je umíš přeladit na vytoužený pocit. 

Chápeš, že jsi multidimenzionální bytost – ano, právě teď svoje bytí zažíváš v multipotencionálních realitách (a je jen na tobě, jakou si zvolíš).

Máš abnormální příjmy a úspěch (protože ten mohou mít pouze lidé, kteří nedělají normální věci).

PŘIJDE TI TO ABNORMÁLNÍ?

Hurá. Vítej!

My totiž nejsme normální. Každý člověk je jedinečná multipotencionální bytost. Máme v sobě schopnosti, o kterých nemáme ani ponětí. Nikdo nás je ve škole neučil (systém si totiž nepřeje, abychom věděli, že nemusíme otročit v práci 9-18 h a mít volno jen o víkendu). Člověk, který v sobě probudí své abnormální schopnosti, už není manipulovatelný a ovladatelný. Tento člověk je sám pro sebe autorita a vnímá svoji abnormální moc - žít cokoliv, mít cokoliv.
5/5

"Už to na sobě začínám cítit, jak jsem šťastnější, jak jsem silnější"

Jsem moc šťastná za to, co jsi pro nás vytvořila a tvoříš! Za Tvou opravdovou podporu, za Tvou sílu na sobě pracovat a tím nás motivovat, inspirovat, chtít od života také víc! Za to, že s námi sdílíš i své osobní příběhy ze života a za to, že žiješ to co nás učíš! Čím dál tím více si uvědomuji ten osvobozující pocit, jaké to je být sama sebou - být TA JEDINEČNÁ, být s mužem, protože CHCI, ne protože musím. Zbavit se závislosti a pracovat na svém JÁ! A stát si za tím. Už to na sobě začínám cítit, jak jsem šťastnější, jak jsem silnější - a hlavně, ne na úkor druhých. Naopak, více si mě začínají druzí vážit a krásné je, že mě to těší, protože je můžu inspirovat, ne proto - že potřebuji, aby si mě vážili. Tím co do nás zaséváš, sílím a snažím se to šířit dál a mockrát Ti za To vše děkuji!

— JANA

Možná i Ty si celý život připadáš jiná:
Už jako malá jsi nezapadala a brala jsi to jako něco špatného. Naučila ses ale nasazovat si masku a tvářit se, že jsi stejná jako ostatní.
Obyčejné řeči typu, co dělá Jarka z vedlejší kanceláře a co se stalo v 3245. dílu Ordinace #Jaklidemvymytmozek, tě nechávají chladnou.Raději se bavíš o hlubokých věcech.
Zajímá tě spiritualita, mystické věci a takové to mezi nebem a zemí.
Nějakým způsobem chápeš, že život není pouze o přežívání a kolečku práce - domácnost - děti - manžel - povinnosti - účty - hypotéka - kde vezmu na dovolenou a dopr*** jak mít více peněz.
Být normální tě nudí - chceš víc, baví tě i luxus a výstřednost.
Nevěříš na náhody. Chápeš, že vše má vyšší smysl.

Nevíš ale, jak to vše uchopit v každodenním životě.

Poznáváš se v tom?

Možná jsi už navštívila nějaké semináře, absolvovala různé spirituální seance, podstoupila regrese, konstelace, holotropní dýchání, kraniosakrální terapie, meditovala, četla knihy… Máš návody a teoreticky víš, co dělat.

V životě se ale cítíš stále ztraceně a netušíš, jak svoje mystické prožitky zakomponovat do běžného života. Možná ani kolem sebe nemáš ty správné lidi, kteří by tě pochopili.

Možná s těmito praktikami žádnou zkušenost nemáš, ale v hloubi duše tě to zajímá. Bojíš se o tom ale zmínit před ostatními, protože by si o tobě mysleli, že ses zbláznila nebo jsi ezo magor. A tak se dále smiřuješ se svým průměrným šedivým životem.

Možná ti nic z výše uvedeného neříká a slyšíš o tom poprvé. Došla jsi ale do bodu, kdy Tě nebaví se udřít k smrti a obětovat se pro své sny. Připadáš si vyhasle a vyloženě bez života. Tak to ale už nechceš.

Vidím tě!

A taky vím, že jsi naprosto v pořádku. Cítím, že máš v sobě skvělost a živost. Jen ti chybí ta pravá „tlupa”, která by ji v tobě také spatřila.

Vím, že se díky tomu propadáš do sebekritických myšlenek a hodnocení, co je s tebou špatně a proč nejsi jako druzí. Možná tuto výčitku od ostatních také pravidelně slyšíš.

Vím, že se často cítíš sama a rodina tě úplně nechápe.

Vím, že si přeješ plnit si svoje sny, žít v lehkosti a flow, a neprodírat se pracovními úkoly, které ti vysávají z těla energii. 

Nechápeš, proč máš emoční propady, když je vše kolem tebe skvělé a i materiálně jsi na tom dobře.

Vysvětlím ti to.

Je to z toho důvodu, že se snažíš BÝT NORMÁLNÍ. Jako ti druzí.

Jenže Ty taková nejsi.

Jsi ABNORMÁLNÍ. Jsi speciální a výjimečná. Jen jsi na to zapomněla. Nikdo ti to neříkal. Nemáš kolem sebe ten správný kmen, který tě chápe i ve tvé divnosti, abnormálních myšlenkách a nápadech, které rozhodně nejsou při zemi. Máš ABNORMÁLNÍ SNY A TOUHY, a druzí Tě od nich stále jen odrazují. Připadáš si jako snílek, který chce až moc, takže  svá přání raději držíš v sobě a spokojíš se s málem. Jenže Tě to uvnitř Tebe užírá. A tvoje životní energie klesá.
Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka

Moje milá, znám to.

Mohla bych o tom napsat knihu (a možná i jednou napíšu). Většinu života jsem se cítila jako outsider. Nebavily mě běžné řeči o ničem, měla jsem velké sny, a připadala jsem si na vše sama. Nikdo mě nechápal. Ostatní mi jen říkali, ať se vrátím na zem a dělám něco normálního. Už jen z toho mi šla po těle husí kůže.

Věděla jsem, že život není jen o tom, chodit každý den do práce, poslouchat cizí autority a podřizovat se.

Také jsem chtěla vždy vztah, ve kterém se prožíváme s partnerem do hloubky a neřešíme jen provozní věci. Přišla jsem si jako ta náročná.Uvěřila jsem myšlence, že bych měla být skromná a spokojit se s málem. 

Ale moje duše znala pravdu. Ta vždy věděla.

Narodila jsem se pro to, abych byla ABNORMALní.

Vystoupit z davu, dovolit si se odlišit, postavit si abnormální byznys, mít neobyčejné zvyky a přístup k životu, chtělo odvahu. A taky PODPORU.

Cestu k mému skutečnému já mi ukázala moje první koučka.  Ta mi odhalila , jakým darem je má abnormálnost (divnost).

A já díky tomu začala ukazovat druhým, že je v pořádku se odlišit. Být jiná. Být svá.

Podívej se, tady jsem. Více informací o mně najdeš tady.

Vím, že tento příběh není jen můj. Vím, že je nás víc, které cítíme, že nejsme normální. Chceme místo šedivého života zažívat barevnost, živost, radost, úžas a hlubokou lásku ve svém srdci.

Vnímám Tě. A chci ti říct, že i ty můžeš:
Vystoupit z konvenčnosti a žít svůj DAR, tedy to v čem vynikáš.
Rozjet byznys svých snů (i když nikdo nic takového nedělá).
Vydělávat takové peníze, které nemají ani tvoji rodiče nebo kamarádky.
Mít kolem sebe lidi, kteří tě chápou a podporují tvé sny.
Prožívat hluboké vztahy plné lásky a souznění.
Rozplývat se nad krásou běžného života.
Být pochopena.
Cítit se sebevědomě a vnímat, že jsi naprosto v pořádku.
Žít mystický život v každodenní realitě. (Sbohem nudo a šeď!)
Mít jasno ve svém dalším směřování.
Zažívat nečekané až magické momenty v prostých dnech (bez spirituálních úletů).
Cítit se úplná a vyloženě jako člověk, ve kterém žije božství a zná svoji hodnotu.
Plnit si své ABNORMALní sny.

Už nemusíš pouze přežívat a být frustrovaná neuspokojivým životem. Přesuň se se mnou do mystického života plného údivu, lásky a vděčnosti za to, že žiješ podle svých přestav. Můžeš dělat tolik úžasných věcí, které vyživují tvoji duši a dělají tě vnitřně šťastnou a naplněnou.

Přečti si, co říkají ženy z mých předchozích programů
5/5

"PRO MOU MYSL TO BYL SHIFT"

Milá Ali, musím uznat, že Tvé online programy jsou propracované a velmi přínosné. Již pár jich za sebou mám a každý mě obohatil. A ráda se k ním vracím. Jelikož vím u jakých úžasných "kapacit" v tomto oboru ses učila, např. Joe Dispenza atd..., tak máš hodně co nabídnout svým klientkám. Klobouk dolu i před tím jak ses sama vypracovala a tyto jedinečné zkušenosti a tipy s námi sdílíš mimo jiné i ve svém "klubu Jedinečná". Který vnímám též jako podporu a zdroj jak skvělých informací. Celé tyto zkušenosti s Tvými online "produkty", obrovským způsobem znásobila osobní konzultace s Tebou Ali. Jakoby vše rázem dostalo SILNĚJŠÍ náboj, větší motivaci i smysl... Pro mou mysl to byl vážně shift, vidět Tě osobně. Jestli někdo váhá, zda jít k Tobě na osobní konzultaci, za mne rozhodně ano! Velmi mě tato zkušenost obohatila 🙏. Tímto Ti Ali moc, moc děkuji a jsem šťastná, že jsem Tě mohla poznat 💗💗💗

— MÍŠA

5/5

"SPOLUPRÁCE S ALICÍ MI ZMĚNILA ŽIVOT K LEPŠÍMU"

Od Alicky mám zakúpených viacero programov. Od uvedomení si rôznych vecí som sa ale aj zabavila:) Naučila ma že život je taká naša hra a treba to tak aj brať. Mala som však možnosť ísť s ňou do programu Znovuzrodená za 90 dní a musím dodať že to bolo niečo celkom iné. Bola nám k dispozícií vždy keď sme to potrebovali. A občas sa teda s nami nemaznala ale to bolo niečo, čo som naozaj potrebovala. Uvedomila som si, že nemôžem stále obviňovať niekoho okolo seba, za to čo sa mi v živote deje. Naučila ma ako sa k tomu postaviť, ukázala moje skryté presvedčenia, ktoré by som ja sama ťažko objavila. Tým že bola so mnou stále v kontakte ma držala v tom, aby som nelenila a išla si za tým, po čom moje srdce túži. A to je jej krásna vlastnosť že mi to dokázala povedať cíce otvorene ale stále to bolo s láskou a rešpektom. Bez súdenia .Naučila som sa hraniciam so svojou rodinou ale aj so svojím partnerom. A hlavne už nepoužívam vetu, nemám čas na seba 😀 A je toho ešte veľa na čom pracovať, ale určité veci už nikdy nepripustím a za to som jej vďačná. 🙂 ♥

— LENKA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

O čem bude naše 3 denní cesta:

VIDEO 1

ABNORMAL MINDSET

Běžní lidé vidí ve svém životě více problémů než možností a řešení. To už nebude tvůj případ. Během této lekce integruješ svůj nadprůměrný mindset, který vidí zázračné možnosti tam, kde ostatní ne.

Odhodíš závoj iluzí a lží, kterým nás společnost krmí.

Spatříš svět bez limitů, omezení a v celé své velikosti.

V této lekci ti představím 4 formy vnímání světa a vysvětlím ti, jak se posuneš do té nejvyšší úrovně.

VIDEO 2

ABNORMAL ENERGY

Odhalíš tajemství energie a zjistíš, co dělat, abys byla byla pravidelně vyloženě nabitá.

Ukážu ti triky, jak se dobít, když už nemůžeš a cítíš se vyčerpaně.

Pochopíš, že jsi ZDROJ a dokážeš se se svojí energií spojit kdykoliv.

VIDEO 3

ABNORMAL FLOW

Co dělat, abys zažívala abnormální příval peněz a příležitostí do svého života? S jakými „normálními” věcmi potřebuješ přestat, a naopak, s jakými abnormálními musíš začít? Na to se podíváme v této lekci.

 

Co tento 3 denní program bude obsahovat:

3 VIDEA s CENNÝM OBSAHEM + VÝHRY

Tato videa budou vysílána živě (pak k nim samozřejmě dostaneš záznam) v termínu 17. - 19. 5. 2023. Program ale nebude pouze o informacích. Projdeš si vyloženě energetickým posunem a zážitkem. Informace bez integrace jsou ti totiž nanic. Každý den budeš moci i něco VYHRÁT. (Hodnota 15 000 Kč)

přístup do VIP UZAVŘENé FB SKUPIny

Dostaneš i speciální přístup do mé VIP skupiny v mé komunitě Alifebyznys, kde postupně budu přidávat i další bonusový obsah. Zároveň budeš mezi lidmi, kteří jsou na stejné cestě jako Ty a už nikdy nebudeš na věci sama. (Hodnota nevyčíslitelná)

PROSTOR NA tvoje INDIVIDUÁLNÍ DOTAZY a koučink

V živých vysíláních bude prostor i na Tvé osobní dotazy a koučink se mnou. (Hodnota 5 000 Kč)

Hodnota programu je 20 000 Kč. Ty ho máš ale za zlomkovou cenu.

Jednorázová investice je 222 Kč + 21% DPH.

V programu Ti předám hlavní klíče, které Tě podpoří v různých aspektech života tak, aby byly abnormálně skvělé, naplňující a obohacující. Připrav se.
Pro koho je program určený:

NENÍ PRO TEBE, POKUD:

Je pro tebe perfektní pokud:

FAQ

Další důležité informace

Náš program začíná 17. 5. Bude vysílám LIVE přes zoom. Od začátku května už můžeš využívat podpory v soukromé ABNORMAL FB skupině a seznámit se s dalšími ženami programu. 

Nic se neděje, bude pro Tebe uložen záznam. Přístup do programu budeš mít až do 17. 6. 2023.

Obsah programu budeš moci čerpat do 17. 6. 2023. Pak se uzavře.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

Nic, tvůj život bude pravděpodobně pořád stejný.

Možná se budeš zkoušet sama nějak vymotat ze zátěžových situací, radit se s kámoškami a tvůj čas bude běžet dál. 

Možná budeš dál absolvovat různé semináře a spirituální úlety, a budeš se v životě cítit ještě více ztraceně. (Ano, to se stává, když nemáme vedení a neumíme věci pořádně uchopit a integrovat.)

Zřejmě se budeš dále babrat v pocitech stagnace, bezradnosti a chaosu.

Nebylo by lepší?

Vědět, co dělat a mít v sobě jistotu i jasno?

Být si jistá, že můžeš jakoukoliv svoji situaci změnit a nic nemusí trvat věčně?

Mít peníze na svoje sny a radosti?

Rozjet svoje podnikání, které tě těší a jsi v něm plně sama sebou?

Zažívat takový příval lásky, který jsi ještě nikdy nepocítila?

Být energetická bomba?

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša