1:1 SPOLUPRÁCE

5/5
Tvůj koučink a celý program mi otevřel a stále otevírá novou cestu, na kterou jsem se dala a pořád objevuji a zpracovávám si nová a nová témata. Našla jsem v sobě s Tvojí podporou novou sílu na sobě pracovat, pochopila jsem, že to má smysl, i když si myslíme, že máme v životě jasno a některé věci změnit nelze. Jde to a je to super!
KAMILA
5/5
Z jediného příjmu (a to rodičovské) jsem se dostala na šestimístné částky/měsíc. A zakázky stále chodí. Klienti jsou skvělí, na podobné vlně jako já:-). Ta změna energie je neskutečně znát. Na ateliér jsem si chvilku počkala, ale stálo to za to, protože se stěhujeme do nádherného domu, kde budu mít svůj vlastní prostor na tvoření. Stěhování nebylo vůbec na pořadu dne, bylo to moje další tajné přání, a nakonec vyšlo oboje. Jsem moc vděčná, že jsem s tebou začala spolupracovat, sama bych takový posun určitě neudělala, spíš si i myslím, že v nějaké fázi bych tvoření vzdala.
TEREZA

Ahoj, já jsem Alice, tvůj TRANSFORMAČNÍ kouČ

Můj životní příběh ovlivnil celou moji cestu a dovedl mě až sem. Nejsem kouč, který by jen předával naučené poučky a techniky (kterých máš všude plno), ale ve své praxi vycházím i ze svých osobních zkušeností a postupů, díky kterým jsem transformovala svůj život a vrátila se z pekla do ráje. Moji klienti takových změn dosahují také.

»

Už jako malá jsem si kladla otázky, proč se někomu daří, je šťastný, zažívá úspěch, má dostatek peněz a proč někdo jiný žebrá na ulici a strádá. Celý život mě zajímal koncept šťastného života v blahobytu a s láskyplnými vztahy.

Bylo to totiž něco, co jsem v dětství nezažila.

Byla jsem jedno z těch dětí, které musely ze školy nosit jenom samé jedničky, aby ho rodiče alespoň někdy pochválili. Za špatné známky přišel okamžitý trest. Moje dětství bylo plné zážitků, které s láskou a hojností neměly nic společného.

Většinu života jsem kvůli tomu měla podlomené sebevědomí, topila se v depresích a úzkostech a myslela si, že je se mnou něco špatně.

Není se čemu divit, že jsem s tímto nastavením dělala práci, která mě duševně i energeticky vysávala (myslela jsem si totiž, že nemám na výběr) a přitahovala si partnery, kteří se mnou manipulovali, podváděli mě a ponižovali mě.

I když jsem později změnila zaměstnání a začala pracovat ve firmě, kterou jsem si vysnila (oblast marketingu a PR), abych si dokázala, že jsem DOST, pracovala jsem přesčasy a byla prací posedlá. To mi způsobilo permanentní stres a problémy se spánkem.

Jako zázrakem jsem otěhotněla a svůj workoholismus si přenesla domů. Svoji hodnotu jsem stále stavěla na svém výkonu a výsledcích.

Po narození první dcery jsem založila svůj první blog Mámou stylově. Blogování a influencerství jsem se následně věnovala full-time asi 8 let. Umístila jsem se na předních příčkách věhlasných soutěží (Blogerka roku, Mamablogerka roku apod.) a spolupracovala s předními značkami ze všech možných odvětví. Dostávala jsem produkty za desetitisíce a vydělávala až statisícové částky.

Pro okolí jsem byla velmi úspěšná, měla práci snů, materiální zázemí, vztah a nádherné dvě děti.

Já se ale cítila vnitřně prázdná, chyběla mi energie a ve vztahu jsem nebyla vůbec šťastná. Moje úzkosti a deprese se vrátily. Byly dny, kdy jsem nemohla ani jíst a spát. Vstát z postele byl pro mě nadlidský výkon. Začala jsem se tedy ptát: „Co je tady špatně? Vždyť mám všechno! Konečně mám ten blahobyt, vztah, děti, práci snů… Tak proč nejsem šťastná?“

Navštívila jsem i několik psychoterapeutů a snažila se svoji situaci řešit. Úleva byla ale vždy jen chvilková a moje pocity bezradnosti se zase brzy vrátily.

Když jsem spadla na totální DNO a hlavou mi běžely nejhorší možné scénáře, přišla mi do cesty moje první koučka Hanka. Na sezení mi vysvětlila, proč se cítím tak, jak se cítím a proč se nacházím právě v takové situaci. Poprvé v životě mi někdo vykreslil souvislosti mých zoufalých pocitů a zároveň mi ukázal řešení.

A najednou vše začalo nabírat na obrátkách.

Za necelé 3 měsíce jsem se konečně ve svém životě cítila šťastná, a to aniž by se cokoliv „venku“ změnilo. Začala jsem si více věřit, pochopila jsem svoji cestu a měla odvahu pro větší změny. S partnerem jsme se po 13 letech v lásce a míru rozešli. Pochopila jsem, proč byl v mém životě a co mě měl naučit. A začala jsem žít svůj DRUHÝ ŽIVOT.

Odstěhovala jsem se a učila se žít sama s dětmi a finančně se o nás postarat. Stále jsem byla influencerka, ale moje témata se stočila k osobnímu rozvoji. Založila jsem svůj druhý blog S láskou Alice, kde lidé sledovali moji proměnu a začali se ptát, jak jsem jí docílila. Viděla jsem, kolik žen je v podobné situaci, jako jsem byla já! Totálně mě to šokovalo.

Pochopila jsem, že toto je moje POSLÁNÍ – pomáhat druhým zažívat štěstí a radost na každodenní bázi.

Prošla jsem (tehdy ještě) půlroční koučovací školou u Lenky Procházka (dříve Černé) a začala se věnovat své koučovací praxi.

Pomáhat druhým a učit je se cítit lépe, mě naplňovalo. Nedokázala jsem si ale čistým koučováním 1:1 vydělat uspokojivé peníze, které by pokryly nájem, potřeby dětí, náklady na žití a milované cestování.

Začala jsem tedy pracovat na svém finančním mindsetu a zpracovala si například taková přesvědčení, že když budu vydělávat statisíce, nebudu mít čas na děti, nebo že statisícové podnikání je náročné a vyčerpávající, a po pár měsících jsem měla postavený online byznys s měsíčními 6místnými příjmy!

Abych toho docílila, musela jsem do sebe a svého vzdělání nejdříve investovat a získat byznys know-how, které teď předávám i svým klientům. K tomu mi pomohly mé zahraniční mentorky jako je Gina DeVee (která stojí za úspěchem světoznámé spisovatelky Jen Sincero), Danelle Delgado, Parmees Yazdanyar, Lenka Lutonská a další. Bez nich bych se stále plácala ve finančním nedostatku a pracovala od nevidím do nevidím. Pochopila jsem hodnotu a přínos těchto mentorů. Za spolupráci s nimi jsem zaplatila přes milion, a nelituji ani jedné koruny. Nikdy bych nevěřila, že mé podnikání poroste tak rychle. Pro své klienty chci být co nejlepším mentorem a koučem, a proto se neustále vzdělávám. Velmi mě ovlivňuje i učení Dr. Joe Dispenzy, se kterým jsem už absolvovala několik živých retreatů. Byla jsem součástí Flow Summitu 2021, i zmíněná v magazínu Elle (například zde a zde). Veškeré vědomosti a postupy, které jsem načerpala od těchto mentorů, předávám i svým klientům. Pod značkou S láskou Alice jsem pro ženy sestavila několik transformačních programů (Zbohatni navždy, 12 týdnů k partnerovi snů, Škola sebevědomí, Objev svoje poslání, Nový začátek a další…). Při individuální spolupráci jsem pomohla desítkám žen v oblasti vztahů, sebehodnoty, hojnosti i podnikání. Mými programy i individuálním koučinkem už prošly stovky lidí. A transformovalo se tolik životních příběhů! (Mrkni na krásné reference.) Na základě svých zkušeností a získanému know-how jsem sestavila metodu 5P-transformace. Tato funkční metoda Tě vystřelí z neustálého selhávání k vítězství v osobním životě i podnikání. Láká Tě spolupráce se mnou?  Vyplň tento dotazník a ozvu se Ti zpět s návrhy spolupráce (moje sazby začínají na 7 000 Kč, při dlouhodobé spolupráci Ti vymodeluji výhodný balíček na míru)

Stále váháš, zda mě oslovit?

koučink pro tebe není vhodný pokud:

koučink JE pro tebe PERFEKTNÍ pokud:

Reference klientů
5/5
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.

— VERONIKA

5/5
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.

— MARKÉTA

5/5
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše

— MICHAELA