ZBOHATNI NAVŽDY (10týdenní program k finanční hojnosti a svobodě)

ZBOHATNI NAVŽDY (10týdenní program k finanční hojnosti a svobodě)

Už bylo dost šetření, chudoby, uskromňování a potlačování svých potřeb.

Nadešel čas si užívat svobodný život, plnit si své sny a dopřávat si.

PRÁVĚ TEĎ.

Moje milá, už si můžeš oddechnout. Už nemusíš přemýšlet, kde vezmeš na příští splátku, nemusíš sledovat, kde jsou jaké potraviny v akci, čekat na slevy a řešit, jestli si vůbec letos můžeš zajet na dovolenou nebo jestli máš na dárek pro své děti. Už nemusíš žít od výplaty k výplatě.

Už se můžeš uvolnit a dýchat. Svobodně a s velkou úlevou. 

Čeká Tě finanční svoboda a život, o kterém jsi vždy snila. 

Vytvořila jsem pro Tebe 10týdenní program, který Tě přivede na cestu hojnosti a bohatství. 

Říkáš si někdy?

Taky jsem si to kdysi myslela. Sice jsem nějaké peníze měla, ale taky jsem dřela od nevidím do nevidím. Chodila jsem do práce jen, abych měla na nájem a bokem si mohla našetřit třeba na dovolenou nebo na vysněnou kabelku. Byla jsem otrokem peněz. Myslela jsem si, že je to normální: sedět v práci celý den, někdy pracovat po nocích, dělat přesčas a ve volnu pak vlastně jen dočerpávat energii a tu mizérii přebít několika sklenkami vína. 

Abych ve svém životě měla vůbec nějakou radost, šla jsem utrácet. Chvíli jsem peníze měla a pak zase ne. Mít bankovní účet neustále v plusu a jet na dovolenou několikrát ročně pro mě byla nemyslitelná představa. Myslela jsem si, že takový život mohou žít pouze „vyvolení“. Že jsou něčím zvláštní a mně to zkrátka není souzeno. Byla jsem taky přesvědčená, že je běžné dřít v kuse a pak si krátkodobě užít. A tak stále dokola – ničit se a vlastně dělat práci, která mě ani nebaví. 

Dnes dělám pouze to, co mě vnitřně naplňuje a každý měsíc ke mně proudí tolik peněz, kolik jsem si dříve vydělala za rok. A vím, že jsem stále na začátku, že možnosti jsou daleko větší. Při tom všem mám spoustu času a žiji si svůj svobodný život. 

Jak jsem toho dosáhla? Změnou myšlení, změnou přístupu k penězům, změnou vztahu k penězům a i sama k sobě. Čím víc totiž milujeme sami sebe, tím víc nás miluje i život a dává nám vše, po čem toužíme. Tak to je.

Přihlas se do mého online programu, naučím Tě to taky - zažívat přívaly peněz, dosáhnout životní svobody, znát svoji cenu a konečně se ze života radovat.

Ali, taky jsem se rozhodla, že do toho s tebou a ostatníma holkama půjdu... A moc ráda!!! Po včerejším živém vysílání jsem byla plná dojmů, spousta věci, které jsi zminila, se mnou rezonovala, když jsem dnes rána vstávala a pak, po cestě do práce, jsem byla včerejškem úplně nabítá a přesně, jak už tu některé z holek psala, měla jsem pocit, že všechno je možné, že všechny bude dobrý <3

Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, bývalá blogerka, v současnosti transformační koučka, která učí ženy, jak žít naplněný život v hojnosti. Od práce, která mě psychicky ničila a finančně pokrývala jen nájem a něco navíc, jsem ušla pořádný kus cesty. Abych si mohla pořídit něco, po čem toužím, musela jsem šetřit a bokem dělat ještě druhou práci. Naštěstí jsem z toho vystoupila, když jsem odešla na mateřskou. Peníze jsem ale neměla skoro žádné. Začala jsem tedy hledat způsoby, jak si i s dětmi vydělat. Rozjela jsem svůj blog, který mě sice bavil, ale aby i něco vydělal, pracovala jsem po nocích a ve všech volných chvílích. Nakonec jsem vyhořela a padla do depresí. To taky nebyla ta správná cesta. 

Až pod vedeních mých mentorů a koučů jsem začala chápat, jak to s těmi penězi je. Začala jsem měnit své myšlení a podvědomé nastavení. Uzdravila jsem svoji sebehodnotu a peníze mi najednou začaly do života proudit s lehkostí, bez velkého tlačení na pilu. Pochop tyto principy taky, ukážu Ti je! Hojnost a šťastný život je tu pro každého, kdo ví, jak fungují.

Po absolvování mého programu...
Co kurz obsahuje:

Momentálně je tento online program formou samostudia. Najdeš v něm 10 lekcí (tématický rozpis níže) s videy a pracovními sešity s úkoly ke zpracování (změna přichází s konkrétními činy, není to jen „poslouchací“ program). Půjdeš do hloubky sebe a budeš si odpovídat na otázky, které Ti odemknout bohatství v Tobě a ve Tvém životě. Zároveň dostaneš přístupy do podpůrné uzavřené FB skupiny, kde Ti budu k dispozici pro Tvé dotazy. Jednou za čas dělám v kurzu i živá vysílání, ve kterých se mnou můžeš konzultovat svoji individuální situaci. (V programu najdeš záznamy z předchozích vysílání, ve kterých odpovídám na otázky kurzistek.)  Stejně tak tam najdeš i rozhovory s inspirativními ženami, které zbohatly svým přičiněním a dělají práci svých snů. A jako BONUS dostaneš můj minikurz AKCELERÁTOR ÚSPĚCHU. Staneš se díky němu paní svého času a zorganizuješ si svůj život tak, abys měla na program čistou hlavu a prostor. Kompletní přehled a obsah videí najdeš níže, včetně všech bonusů.

Základní moduly (videa s přiloženými pracovními sešity)
Bonusy:
REGISTRACE ZDE - VYBER SI ZPŮSOB PLATBY:

Jednorázový poplatek je 8 264 Kč + 21% DPH.

Platba na 3 splátky ve výši 3 057 Kč + 21% DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

Co bude, až si kurz objednám?

Po přihlášení do kurzu a provedení platby, dostaneš e-mail se všemi přístupovými údaji k Tvému kurzu a heslo pro vstup do podpůrné uzavřené FB skupiny. Hned na úvod tam na Tebe čeká minikurz AKCELERÁTOR ÚSPĚCHU.  K obsahu se dostaneš i zpětně a přístup do programu máš neomezený. 

Gratuluji k prvnímu kroku k dosažení svého bohatství. Investicí do sebe automaticky zvedáš svou hodnotu
a říkáš toku peněz: „ANO“.

Přestaň už ztrácet čas honěním se za penězi. Ty nikdy nedoženeš. A když ano, budeš vyřízená a zas Ti utečou. Tajemství dosažení stabilní hojnosti je stát se sama zdrojem peněz a uvědomit si svou cenu. Přihlas se do mého programu a prozradím Ti „JAK“. 

Den, kdy se nám změní náš život, je den, kdy se rozhodneme – že už chceme žít jinak. Protože dělat stále to stejné a očekávat jiné výsledky je čiré bláznovství (jak už říkal Albert Einstein). „Ze stejné úrovně myšlení vznikají stejné výsledky. Pokud chceme změnu, musíme změnit myšlení. “ Po skončení kurzu bude Tvá mysl nastavena pouze na úspěch, bohatství a hojnost. Zbytek už bude následovat. Těšíš se?

Máš ke kurzu ještě nějaký dotaz? Napiš mi na: alice@slaskoualice.cz. Mohu s Tebou probrat, jestli je pro Tebe tento program vhodný.

Co říkají absolventky mých kurzů:
Follow: