LIMITOVANÁ EDICE TRIČEK ❤️ A JAK JE NOSIT

Jupí, začaly nám prázdniny (alespoň pro některé 😅😆) a pořádné léto. A pravděpodobně po všech těch omezeních začínáte zase víc žít a užívat si venkovních krás: přírody, procházek, koupání a hlavně sluníčka. A asi jste si i protřídily šatník a daly na první pozice šaty, sukně a veselé barvy. Tak to mám alespoň já. (Jestli máte rády svoji obligátní černou a jste spíše kalhotové, bezvadné, máte svůj styl.)

Jelikož já mám opravdu touhy si užívat toho krásného počasí a chci, aby mi přitom bylo příjemně a cítila jsem se dobře, vybírám si i, co budu nosit. A zjistila jsem, že mi chybí nějaká barevná, ale zároveň vkusná a kvalitní trička. Tak jsem je vyrobila.

TRICKO SRDCE

Jestli to máte taky tak a toužíte v létě nosit prodyšné věci (nejlépe z organických zdrojů) a chcete, aby vám to slušelo, věřím, že se vám moje nová limitovaná edice triček srdce ❤️ líbí.

Tričko jde zase velmi snadno kombinovat, i když je ve světle růžové barvě, tak je jemné a srdíčko na prsu decentní. A ještě jednou zdůrazňuji, že je z BIO bavlny, tudíž vyrobeno šetrně k přírodě a nemusíte se bát nějakých chemických látek, které se z textilu většinou uvolňují.

Níže jsem vám vymyslela pár outfitů, jak si je můžete obléci, ale jsou to jen návrhy, poskládejte si svoje kombinace 🙂

TRIČKA ZAKOUPÍTE ZDE

Jelikož se jedná o limitovanou edici, je jich omezený počet, tudíž když dojde nějaká velikost, zvolte jinou, dotisk neplánuji.

ROMANTICKÝ OUTFIT

OUTFIT NA VÝLET NEBO FESTIVAL

OUTFIT NA RANDE NEBO KAFE S KAMARÁDKOU

OUTFIT DO PRÁCE

TRIČKO BUDE VYPADAT HEZKY S TĚMITO KOUSKY:

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *