Podzime, vlastně tě mám ráda

Jak jste se moje milé čtenářky zvykly na podzimní náladu a počasí? Já se musím přiznat, že to náhlé ochlazení mě malinko zaskočilo, nějak jsem byla duší a tělem ještě v létě. Možná tomu přispělo i to, že jsem cestovala a návrat domů do studené postele nebyl úplně přívětivý. Ale víte co? Já prostě věděla, že je to jen a jen o tom mém postoji. Že já sama z toho dělám „tu nepříjemnost“ a řeším to, že je zima. Tak jsem to otočila a řekla si, že se ještě určitě oteplí a i kdyby ne, najdu si příjemné aktivity i v tom chladnějším počasí.

Nebudu si přeci kazit náladu nějakými vnějšími vlivy jako je počasí. Vždy je to totiž o našem osobním postoji, jestli chceme být oběť, nebo tvůrce našeho šťastného života.

No a co se stalo. Oteplilo se. Takže zase můžu pár dní nosit holé nohy a můžu sundat kabát, juj! A když teploty opět klesnou, vím, že už budu v pohodě. Mám zásobu knížek, čajů a i ty podzimní procházky mají svoje kouzlo. A můžu vařit všechny moje oblíbené dobroty, nebo objevovat restaurace, užívat si pomalá rána, zhlédnout všechny ty filmy, na které jsem neměla čas a víc se mazlit s Alvinem.

Začala jsem se zase na ten podzim těšit, ať už bude jakékoliv počasí. Vím, že je jen na mě, jestli bude příjemný nebo ne. Jestli se takovou malicherností nechám vykolejit nebo si zachovám svůj nadhled a užiju si to. No vybrala jsem si tu druhou volbu.

Co děláte na podzim rády vy? Na co se těšíte?

POŘIĎTE SI PODOBNÉ KOUSKY Z OUTFITU:

Follow:

Komentáře

  1. vera
    15. 10. 2019 / 23:40

    Podzim mam rada. Zadne vykyvy nalad, ani unava. Minuly rok to bylo horsi. Letosni si uzivam, asi mi dodaly energii urcite zazitky, perfektni lidi vedle me a spousta dalsich okolnosti. Outfit je hezky, ale ne muj styl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *