Love your life, love your byznys (online program)

STARTUJEME ZA ..

Dnů
Hodin
Minut
Sekund

AHOJ, děkuji ti, že jsi otevřel(a) tuto stránku.

něčeho jsem si všimla.

Odkoučovala jsem už desítky klientů a zaznamenala jsem plno opakujících se příběhů (a sama je znám taky moc dobře).
Možná se v některém z nich taky poznáváš...

Máš pocit, že Ti stále chybí čas. Nic nestíháš – práci, domácnost, děti, partnera… a čas na sebe? Ani nevíš, co to je. 

Přijde Ti, že tvůj život ztratil smysl, něco mu chybí. Víš, že potřebuješ udělat změnu, ale nevíš jakým směrem se vydat.

Snažíš se, makáš, ale výsledky ve tvém podnikání nejsou takové jaké si přeješ. Vždyť vše děláš správně, tak kde je problém!?

Pracuješ po večerech, o víkendech, obětuješ svému podnikání (nebo jeho rozjezdu) maximum a tvoje vztahy jsou do háje. Hádáte se s partnerem a už si ani nepamatuješ, kde jste měli krásné rande. Tvůj milostný život strádá.

Jsi frustrovaná/ý, máš pocit, že život i podnikání je těžké. Všichni v okolí si stěžují. Bojíš se do podnikání pustit nebo přemýšlíš, jestli to má vůbec cenu.

Ve svém podnikání dosahuješ stále stejných výsledků a nemůžeš se dostat před určitou hranici. A to jsi už vyzkoušel(a) různé strategie a postupy. Myslíš si, že chyba je v Tobě a klesá Ti sebevědomí.

Chtěl(a) bys rozjet svoje podnikání, ale chybí Ti na něj prostředky. Tvá dosavadní práce Tě ničí a máš už i zdravotní komplikace, nebo problémy se spánkem. Jsi ve slepé uličce, protože je to jediný zdroj příjmu a pustit ji jen tak nemůžeš.

Přijde Ti, že jsi na vše sama/ sám. Máš pocit, že děláš všechno a cítíš nespravedlnost, druzí mají pohodu a Ty jen makáš. 

Toužíš si užívat své děti i přes den, jít s nimi na zmrzlinu a do parku, ale nemůžeš si to dovolit, protože máš stále plno pracovních restů a potřebuješ peníze. Máš pocity viny, že nejsi s dětmi, nebo naopak, že se nevěnuješ svému byznysu, když zrovna plácáš další bábovičku.

Stále naháníš klienty, děláš příspěvek za příspěvkem. Jsi aktivní, ale prodeje a klienti nejsou. Sleduješ konkurenci, jak se jim daří a Ty nic. Nechápeš, kde je zakopaný pes a jaké je do háje to tajemství úspěchu? V noci se budíš s obavami, co s Tebou a tvým byznysem bude dál a ráno vstáváš už vystresovaná/ý, co zase všechno musíš udělat.

Vyzkoušel(a) jsi už plno strategií, načetl(a) jsi plno knih a možná sis zaplatil(a) i nějaké kurzy. Investoval(a) jsi do svého vzdělání už spoustu peněz. Nějaké zlepšení jsi zaznamenal(a), ale návratnost investovaných peněz je mizivá. Už jsi z toho neustálého vzdělávání unavená/ý.

Chybí ti energie a motivace. Nechce se Ti už nic dělat a něco vymýšlet. Točíš se jak křeček v kruhu. Jsi vyčerpaná/ý.

JE TI NĚCO Z TOHO POVĚDOMÉ?

JAK JÁ TI ROZUMÍM!

A hlavně Ti chci říct: "Nemůžeš za to." Děláš to nejlepší co můžeš a co umíš. Lepší verzi podnikání ani života Tě nikdo nenaučil. Já tam byla taky, nasekala jsem spoustu chyb a pěkně si natloukla čumák (stálo mě to zdraví, vztahy i peníze). Až jsem si jednoho dne řekla: "DOST!" a rozhodla jsem se pátrat po jiných způsobech podnikání a žití. A zjistila, že existují! A teď Ti je chci předávat.t
5/5

" i když si myslíme, že některé věci změnit nelze, Jde to a je to super! "

Tvůj koučink a celý program mi otevřel a stále otevírá novou cestu, na kterou jsem se dala a pořád objevuji a zpracovávám si nová a nová témata. Našla jsem v sobě s Tvojí podporou novou sílu na sobě pracovat, pochopila jsem, že to má smysl, i když si myslíme, že máme v životě jasno a některé věci změnit nelze. Jde to a je to super!

— KAMILA

Pojď si představit i jinou verzi svého života a podnikání. Jaké by to bylo...
Pracovat maximálně 4 hodiny denně, zatímco bys vydělával(a) 6ciferné částky?
Zažívat HŘEJIVÝ POCIT U SRDCE, když máš na sebe a své nejbližší tolik času, kolik si přeješ?
Vstávat s pocitem KLIDU a těšením se do nového dne? Vědět, že práce, kterou děláš Tě naplňuje a Tvůj systém jede jako po másle?
Mít byznys postavený na Tvých radostech a na tom, co Tě NAPLŇUJE?
Jít si zacvičit i přes den, ležet v posteli klidně do 11 hodin, odpoledne trávit s dětmi a usínat s pocitem, že dnešek STÁL ZA TO?
CESTOVAT do oblíbených destinací několikrát ročně a pracovat odkudkoliv?
Mít na účtě pravidelně tolik peněz, že si můžeš chodit do luxusních restaurací a DOPŘÁVAT SI ty nejlepší možné produkty?
Mít desítky prémiově platících klientů na své čekací listině a vybírat si ty, se kterými budeš spolupracovat? Cítít USPOKOJENÍ, protože víš, že o TVÉ SLUŽBY A PRODUKTY JE VYSOKÝ ZÁJEM?
Být se svým partnerem i přes den a trávit spolu pravidelně intimní chvíle? Mít dostatek kvalitního času na prohlubování vašeho VZTAHU?
Zdá se Ti to jako sen? Jednoho dne to může být Tvoje realita.
Ahoj, já jsem Alice, transformační mindset kouč

A taky podnikatelka, máma, milenka, psí pečovatelka, dobrodružka, cestovatelka  a hlavně žena, která si žije podle svých pravidel – bez limitů.

Už od útlého věku jsem si připadala jiná – divná. A myslela jsem si, že je se mnou něco špatně. Polovinu svého života jsem trpěla pocity méněcennosti, protože jsem nezapadala. Propadala jsem se do depresí a úzkostí. Protože jsem se snažila být jako druzí, být normální, nacpat se do nějakých škatulek. A pracovat, tak jak se má a honit se za kariérou. Vyloženě jsem si vytvářela hodnotu tím, že jsem zaneprázdněná a úspěšná. Myslela jsem si, že čím víc toho budu dělat, tím budu lepší. 

Vytvářela jsem si na sebe tlak a nasazovala si plno masek. Až jsem vyhořela. Padla na DNO. Už jsem takto déle žít nemohla. 

A jak vypadal můj předchozí život? 

Při práci jako marketingová a PR specialistka jsem makala každý den do večera, někdy o víkendech a snažila se někam vypracovat. Obětovala jsem tomu své zdraví, spánek i soukromý život. Dopadlo to tak, že jsem trpěla nespavostí a permanentním stresem. Měla jsem ženské i kožní problémy.

Nějakým zázrakem jsem pak otěhotněla a z toho šíleného kolotoče jsem vypadla. Ale né na dlouho. I při mateřské jsem psala externí články pro firmy a do nějakých magazínů. A u toho se rozhodla, že si založím vlastní blog. Přispívala jsem na něj 5 dní v týdnu i na úkor spánku.

Sice jsem časem vyhrála nějaké blogerské ceny (dvakrát po sobě na 3. místě jako Mamablogerka roku a následně i umístění v TOP10 jako Blogerka roku), spolupracovala jsem s předními značkami a dostávala zaplaceno za propagaci produktů desetitisíce (i velmi hodnotné produkty). Začala jsem se živit jako full-time influencerka a moje měsíční příjmy byly už ve statisících.

K tomu jsem se starala o 2 děti a domácnost. Tato situace samozřejmě byla dlouhodobě neudržitelná. Po několika letech jsem dostala vážný zápal plic a o nějaký ten rok později jsem padla do hlubokých depresí a totálního vyhoření.

A to byl ten bod, kdy jsem pochopila, že už takto dál žít nemůžu. 

Začala jsem spolupracovat s osobní koučkou a došlo u mě k velkým změnám. Spoustu věcí jsem pochopila a i lidé v mém okolí to zaregistrovali. A mně došlo, že to je moje poslání – být taky koučem a pomáhat druhým žít život ve svém nejvyšším sebevyjádření, bez limitů a omezení. 

Po několika letech life-style koučování žen a vytvoření několika úspěšných online programů, kdy jsem si začala vydělávat statisíce měsíčně v lehkosti, radosti a maximálním flow, jsem cítila, že potřebuji jít dál – na další level. Být tu v koučinku i pro muže a pomáhat podnikatelům dělat byznys jinak. Aby nedopadli jako já v mé první fázi života :-))

Čím dál více za mnou chodily klientky se stejným problémem: „Moje práce mě už vyčerpává, nebaví, jsem nenaplněná, uhoněná, nemám čas, na sex už nemám energii a ve vztahu to skřípe.“ Případně už ke mně chodily začínající podnikatelky, které nevěděly, jak svůj byznys uchopit, kde vzít klienty a bály se, že se neuživí. Nebo ty, které už podnikaly nějaký ten rok, ale na úkor sebe, milostného života a už se to začalo odrážet na jejich zdraví, energii i vztahu.

Cítila jsem, že je teď řada na mě. Být tu zase vzorem pro druhé a ukázat jinou cestu podnikání a žití…

A zrodila se moje nová značka Alifebyznys. Mým posláním je teď ukazovat podnikatelům, jak mít prosperující byznys beze stresu a obětování osobního života. Zajímá Tě to? Vítej na mé lodi 🙂

SPOLUPRACOVALA JSEM A UČILA SE OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH MENTORŮ, načetla stovky knih a navštívala nespočet seminářů, ABYCH TI TEĎ MOHLA PŘEDSTAVIT JINÝ MODEL PODNIKÁNÍ A ŽITÍ

Je to něco, co jsem sestavila z vlastní zkušenosti a z nejnovějších poznatků neurovědy, kvantové fyziky a marketingu.

Po spolupráci se mnou začneš psát jiná pravidla svého jedinečného života a unikátního podnikání. Budou to pravidla svobody, radosti, hojnosti, naplnění
a harmonie.
 

Život totiž není o obětování se, ani o kompromisech. Můžeš mít vše. Jen jsi zatím nevěděl(a), jak na to. To je v pořádku, ve školách se to neučí a ani naši rodiče tak nežili. Stará paradigmata se ale boří a my píšeme nový osud. I pro naše děti. Buď toho součástí. A ukaž jim, jak vést své podnikání šťastně, v energii, zdraví a prosperitě.

ZJISTI VÍCE

PŘIHLAS SE DO MÉHO 5 DENNÍHO PROGRAMU A POJĎ SE NAUČIT, JAK DĚLAT BYZNYS V SOULADU SE SVÝMI NITERNÍMI POTŘEBAMI, DOSTATKEM ČASU NA OSOBNÍ ŽIVOT I VZTAHY. A ZÁROVEŇ VYDĚLÁVAT 6CIFERNÉ ČÁSTKY.

Pokračuj a zjisti, co pro Tebe mám.

Nejdřív si ale přečti, co říkají ženy z mých předchozích programů
5/5

"PRO MOU MYSL TO BYL SHIFT"

Milá Ali, musím uznat, že Tvé online programy jsou propracované a velmi přínosné. Již pár jich za sebou mám a každý mě obohatil. A ráda se k ním vracím. Jelikož vím u jakých úžasných "kapacit" v tomto oboru ses učila, např. Joe Dispenza atd..., tak máš hodně co nabídnout svým klientkám. Klobouk dolu i před tím jak ses sama vypracovala a tyto jedinečné zkušenosti a tipy s námi sdílíš mimo jiné i ve svém "klubu Jedinečná". Který vnímám též jako podporu a zdroj jak skvělých informací. Celé tyto zkušenosti s Tvými online "produkty", obrovským způsobem znásobila osobní konzultace s Tebou Ali. Jakoby vše rázem dostalo SILNĚJŠÍ náboj, větší motivaci i smysl... Pro mou mysl to byl vážně shift, vidět Tě osobně. Jestli někdo váhá, zda jít k Tobě na osobní konzultaci, za mne rozhodně ano! Velmi mě tato zkušenost obohatila 🙏. Tímto Ti Ali moc, moc děkuji a jsem šťastná, že jsem Tě mohla poznat 💗💗💗

— MÍŠA

5/5

"SPOLUPRÁCE S ALICÍ MI ZMĚNILA ŽIVOT K LEPŠÍMU"

"Když Alice otevřela svůj projekt mastermind Znovuzrozená za 90 dní, přihlásila jsem se. I když to byla větší investice, tušila jsem, že se mi tisíckrát vrátí. A byla to jízda. Pravidelná on-line setkání s dalšími několika ženami a společný chat 24/7. Probraly jsme na setkáních snad úplně všechno, Alice s námi sdílela tolik myšlenek, že mám popsaný sešit, byly tam vtipné chvíle i momenty, kdy jsem měla slzy na krajíčku. I společné meditace měly velkou sílu. Dodnes z kurzu čerpám a to skončil před měsícem. Jak to říct jednou větou - spolupráce s Alicí změnila můj život k lepšímu. A ta změna vlastně pořád probíhá a já jen zírám, co všechno může život ještě nabízet, jak krásně a sebejistě se můžu cítit, že vlastně i nepříjemné události mohu brát s lehkostí a nadhledem. Nejvíc mě těší to, že se mi zlepšily vztahy, které byly předtím pochroumané a já stála o jejich nápravu, jen jsem nevěděla JAK na to."

— JANA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

O čem bude naše 5 denní cesta:

VIDEO 1

POZNEJ, PROČ TI BYZNYS NEFUNGUJE PODLE TVÝCH PŘEDSTAV

Odhalím Ti tajemství úspěšných podnikatelů, kteří jsou stálicí na trhu navzdory nepříznivým vnějším podmínkám a zároveň zažívají harmonii v osobním životě. Toto video Ti pomůže i pokud se teprve chystáš podnikat. 

VIDEO 2

NEJVĚTŠÍ CHYBY PŘI PODNIKÁNÍ

Často se pustíme do podnikání po hlavě a zkoušíme, co funguje a co ne. A naděláme spoustu chyb, které nás stojí plno peněz, času i třeba rozpad našich milovaných vztahů. Sama jsem si tím prošla a už vím, co NEDĚLAT. Tobě to prozradím.

VIDEO 3

JSI VŮBEC NA PODNIKÁNÍ PŘIPRAVEN(A)?

V tomto video Ti povím o vlastnostech, které si potřebuješ osvojit, abys slavil(a) v podnikání úspěch bez obětování svého osobního života. Bez těchto kvalit budeš selhávat.

VIDEO 4

JAK MÍT PENÍZE I OSOBNÍ ŽIVOT

Nemusíš dělat kompromisy. Můžeš si stále zachovat intimní večery s partnerem, kvalitní čas s dětmi a naplňující čas se sebou a svými přáteli. A přitom všem můžeš vydělávat 6místné cifry a mít prosperující byznys.

VIDEO 5

individuální koučink

Během tohoto vysílání budeš mít příležitost se nechat ode mě koučovat a zeptat se mě na Tvé individuální otázky. Dostaneš tedy odpověď na svoji nevyhovující situaci a návrh řešení.

Co tento 5 denní program bude obsahovat:

5 VIDEÍ s mými konkrétními technikami a postupy

Tato videa budou vysílána živě (pak k nim samozřejmě dostaneš záznam) v termínu 22. - 28. 11. 2022. Díky nim pochopíš, co ve svém podnikání dělat jinak a pokud teprve svůj byznys plánuješ, pochopíš jak začít na těch zdravých a funkčních základech. (Hodnota 10 000 Kč)

přístup do VIP UZAVŘENé FB SKUPIny

Dostaneš i speciální přístup do mé VIP skupiny v mé komunitě Alifebyznys, kde postupně budu přidávat i další bonusový obsah. Zároveň budeš mezi lidmi, kteří jsou na stejné cestě jako Ty a už nikdy nebudeš na věci sama/ sám. (Hodnota nevyčíslitelná)

PROSTOR NA tvoje INDIVIDUÁLNÍ DOTAZY a koučink

V živých vysíláních bude prostor i na Tvé osobní dotazy a koučink se mnou. (Hodnota 5 000 Kč)

Hodnota programu je 15 000 Kč. Ty ho máš ale za zlomkovou cenu.

Jednorázová investice je 222 Kč + 21% DPH.

Víkendová akce:

Jako bonus k programu dostaneš ZDARMA přístup k mému 2:30h dlouhému Webináři: 2022 znovu a lépe (v hodnotě 799 Kč). Najdeš v něm všeobecné principy, jak si vytvořit rok svých snů – nehledě na to, jaký je to ročník :-). 

Pro koho je program určený:

NENÍ PRO TEBE, POKUD:

Je pro tebe perfektní pokud:

FAQ

Další důležité informace

Ihned, co se přihlásíš, se můžeš zapojit do VIP FB skupiny a dát se do diskuze s dalšími podnikateli a lidmi, kteří jsou na stejné cestě, co Ty.

První video z našeho programu bude vysíláno 22. 11. 2022

Nic se neděje, bude pro Tebe uložen záznam. Přístup do programu budeš mít až do 6. 12. 2022.

Obsah programu budeš moci čerpat do 6. 12. 2022. Pak se uzavře.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sám/sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

NIC. Budeš stále tam, kde jsi. A bude Tě to jen stát další čas, energii, osobní radosti, vztahy a možná i peníze, které vrazíš na zkoušení všemožných způsobů a strategií.

Jak dlouho svůj posun chceš ještě odkládat?

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša