UŽ MÁŠ DOST NEUSTÁLÉHO ANALYZOVÁNÍ, JAK MŮŽEŠ DOSÁHNOUT SVÉHO SNU (AŤ UŽ MATERIÁLNÍHO NEBO V LÁSCE, ZDRAVÍ A PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ)?

Chci ti představit koncept života, ve kterém SE NAUČÍŠ PRACOVAT SE SVOJÍ ENERGIÍ A MYSLÍ TAK, ABYS K SOBĚ PŘITAHOVALA SVÁ PŘÁNÍ V HRAVOSTI A ÚŽASU.

STAŇ SE MANIFESTAČNÍ KRÁLOVNOU A MĚJ VŠE, PO ČEM TVÉ SRDCE TOUŽÍ. I KDYŽ TEĎ NEVÍŠ "JAK".

Díky manifestačním principům, které učím, jsem si do svého života už přitáhla:

svého vysněného životního partnera, se kterým sdílíme stejný pohled na svět i životní hodnoty a komunikujeme spolu v lásce a souznění.

osobní setkání s významnými lidmi, třeba jako je Dr Joe Dispenza, se kterým jsem dělala osobní rozhovor do magazínu Elle 01/2024.

bláznivého buldočka Alvina (vyloženě jsem se jeden týden rozhodla, že chci mít psa – aby byl k dětem a druhý týden se ke mně dostala příležitost mít toto roztomilé zvíře, které je mým denním parťákem.

boží klienty, kteří jsou na stejné vlně jako já, nabíjí mě s nimi pracovat a vidí v mém koučinku hodnotu.

už 3x po sobě vysněné bydlení (vždy podle aktuálních potřeb).

nečekané finanční příjmy.

pracovní příležitosti a různé spolupráce.

zmizení akné z pleti, na které jsem trpěla 35 let.

I ty to můžeš ovládat a zažívat.
Třeba jako klientka Jana, která si manifestovala peníze na její vysněné auto (za jeden týden z naprosto nečekaného zdroje!).
Nebo jako klientka Katka, se kterou se rozešel partner a ona se rozhodla, že si přivolá nového a za 3 měsíce byla v novém vztahu, naplněná a šťastná.
Nebo klientka Terezka, která si odnikud přitáhla klienty, kteří milují její umělecká díla a za rok tak začala vydělávat statisíce tím, co miluje.
5/5

"PŘIŠLY NEČEKANÉ PŘÍJMY" ​

Kurz je pro mne ohromným osobním přerodem a to už jsme na změně finančního vnímání pracovala dříve. Výsledky bych řekla, že cítím po každé lekci, jakoby mi vesmír chtěl ukázat, že tato cesta je ta správná (přišlY nečekané příjmy 💵, dostala slevu za práci elektrikářů na bytě💰, po té, co jsem zaslala finanční dary na podporu některých projektů💷💶, mi přišlo jinou formou skoro dvojnásobek, vypsala jsem si svá nová přesvědčení a každý večer a ráno s tím pracuji a některá ta hesla najednou vidím i v běžném životě na billboardech nebo jako slogany firem aj. - fascinující, jak ty energie krásně fungují 💫).

— BÁRA

vytvořila jsem pro tebe výhodný balíček manifestačních programů

jejich celková hodnota je 5 000 Kč. Tebe dnes stojí ale pouze zlomek ceny.

Tvoje dnešní investice je pouze 3 000 Kč + 21% DPH.

Už nemusíš pouze přežívat a být frustrovaná neuspokojivým životem. Přesuň se se mnou do mystického života plného údivu, lásky a vděčnosti za to, že žiješ podle svých přestav a žiješ své sny.

FAQ

Další důležité informace

Ano, k programům máš přístup bez časového omezení.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Napiš mi email na alice@alifebyznys.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

Nic, tvůj život bude pravděpodobně pořád stejný.

Možná se budeš zkoušet sama nějak vymotat ze zátěžových situací, radit se s kámoškami a tvůj čas bude běžet dál. 

Možná budeš dál absolvovat různé semináře a spirituální úlety, a budeš se v životě cítit ještě více ztraceně. (Ano, to se stává, když nemáme vedení a neumíme věci pořádně uchopit a integrovat.)

Zřejmě se budeš dále babrat v pocitech stagnace, bezradnosti a chaosu.

Nebylo by lepší?

Být si jistá, že můžeš jakoukoliv svoji situaci změnit a nic nemusí trvat věčně?

Mít peníze na svoje sny a radosti?

Zažívat takový příval lásky, který jsi ještě nikdy nepocítila?

Vstávat každý den s vděčnosti za svůj život.

Jsi ABNORMÁLNÍ. Jsi speciální a výjimečná. Jen jsi na to zapomněla. Nikdo ti to neříkal. Nemáš kolem sebe ten správný kmen, který tě chápe i ve tvé divnosti, abnormálních myšlenkách a nápadech, které rozhodně nejsou při zemi. Máš ABNORMÁLNÍ SNY A TOUHY, a druzí Tě od nich stále jen odrazují. Připadáš si jako snílek, který chce až moc, takže  svá přání raději držíš v sobě a spokojíš se s málem. Jenže Tě to uvnitř Tebe užírá. A tvoje životní energie klesá.
Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Wow Wow wow. Kde začít? Neskutečně si mi otevřela oči a skrze ně vidím už svět úplně jinak. Děkuji mé intuici,že mě zavedla až k tobě, protože díky Tobě vše je vlastně úplně jinak než jsem si doposud myslela. Konečně chápu mé vzorce a umím s nimi pracovat. Vím, jak se sebou pracovat a to je klíčem k mému radostnému životu. Jsem úplně jiný člověk, Konečně se cítím volná, svá, plná elánu, a to vše díky tobě. To co jsi mě naučila je absolutně nevyčislitelné. Má největší změna nastala v momentě, kdy jsem pochopila, že věci se dějí pro nás a ne nám,že je důležité jak se na věci dívám a já tomu dávám nálepku, a že opravdu JÁ jsem svým vlastním tvůrcem svého života a nikdo jiný a to je velká síla si to vlastně uvědomit. Děkuji za podporu,za lekce ,které jsou absolutně nenahraditelné a za tebe, že JSI! Chci říct, kdo váhá s tebou spolupracovat, tak je to pouze nějaký skrytý strach ,který jsem měla já na začátku než jsem vstoupila do mastermind. Je potřeba ho překonat a až teprve pak se otevřou brány do jiného světa. Děkuji ti za vše z celého srdce a ostatním přeji taky takové osvobození jaké jsem našla já.
Monika
Ahoj Aličko, extrémně ti děkuju za tvé koučinky! No a celkově za to, že JSI 🙂 Vždy, opravdu vždy, mi hodina s tebou pomohla, posunula mě! Nikdy se nestalo, že bych z toho neměla výsledky. Děláš svou práci skvěle, jsi profík. Přišly jsme společně na to, na co já sama hledala odpovědi pěkně dlouho. I když jsem taky kouč/mentor, tak se i tak nechávám podpořit, abych mohla dál a rychleji růst ve svém podnikání i pro své klienty. Proto doporučuju každému dopřát si koučink s tebou, protože dokážeš velmi rychle objevit příčinu problému a pomoci k výsledkům v životě i v podnikání. Moc děkuji!!!
Adéla
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša