O MNĚ

Ahoj, srdečně Tě vítám na mém blogu. Možná mě už znáš, přes sedm let jsem v online světě byla známá jako ta stylová máma Alice alias Mámou stylově. Tento můj první blog byl jako moje třetí miminko a toho se nejde jen tak zbavit, takže stále funguje a můžeš si tam přečíst moje starší příspěvky.

Jak se čas ale vyvíjel, změnila jsem se a už nejsem jen máma, která se ráda obléká, ale stala se ze mě více vědomá žena, která se vydala na cestu seberozvoje. Čím dál méně jsem chtěla psát o svých dětech, až jsem se rozhodla, že obsah pro děti už dělat nebudu. Mámou zůstanu už nadosmrti, ale chci jí zůstat hlavně pro své děti, ne online. Cítila jsem tedy, že je nejvyšší čas za jednou etapou života udělat tlustou čáru a vydat se novým směrem.

Proto vzniknul tento můj druhý blog S láskou Alice. Který bude sice o mně, ale hlavně pro Tebe a další moje úžasné čtenářky (možná i čtenáře). Chtěla bych Tě tu provázet lepším životem a ukázat jak na něj. Budu s Tebou sdílet svoji cestu a ukážu Ti, co mi pomohlo a jak jsem sama dosáhla spokojeného a vyrovnaného života. Ale třeba občas přijde i na nějaké kotrmelce, o tom život je, učit se z chyb a růst.

Vášeň pro módu mi zůstala, takže se tu pravidelně budou objevovat outfity, módní inspirace a určitě se dostane i na doporučení na kosmetické produkty a různé beauty vychytávky. Jelikož jsem také nakloněná zdravému stravování a starám se o své tělo jako o duši, najdeš tu i recepty a třeba nějaké tipy, jak být fit.

Více než na blogu se však objevuji ve svých videích na Youtube, takže jestli mě chceš poznat víc „zblízka“, doporučuji začít odebírat můj YT kanál a třeba i Instagram.

Těším se až tu spolu porosteme, budeme se navzájem podporovat a bude nám tu jednoduše dobře.

P. S. Pokud mi chceš napsat a třeba mě oslovit s nějakou spoluprací, email na mě najdeš TADY.