ODKRYJ K ČEMU JSI PŘEDURČENA. ŽIJ SVŮJ NEJLEPŠÍ MOŽNÝ ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU. a vydělávej si tím. TEĎ.

Ano, život bez jasného směru v našem životě je frustrující a vyčerpávající. Není nic horšího než nevědět proč jsem se narodila a co tu mám dělat.

Není pak ani divu, že nám to drhne v oblasti peněz a vztahů.

Hojnost totiž chodí tam, kde je radost a smysl. Máme nadšení dělat svou práci a být tu pro druhé. A hlavně si uvědomujeme svůj přínos a jedinečné dary – to je naše hodnota.

A naše vztahy? Ty rovněž nejsou pole pro naši seberealizaci. Pokud chceme od druhých, aby nám zaplňovali naši prázdnotu, tím vztahy nevědomky zabíjíme a partnera svou závislostí dusíme. Jak to pak dopadá, si už asi sama domyslíš…

"Poznej své poslání a budeš se každý den probouzet nabitá energií a radostí."

Ahoj, já jsem Alice, průvodkyně žen k jejich vysněnému životu.

Taky jsem tam byla.

Po vystudování školy a životě v zahraničí jsem nastoupila do PR agentury, kde mě ale ničilo kancelářské a rutinní prostředí. Vnitřně jsem začala umírat a začala jsem se ptát: „A to je všechno? Takto má dál vypadat můj život?“

Už od malička jsem ale milovala design a módu a nějakým zázrakem jsem se dostala do prostředí interiérové firmy. Tam jsem byla už více „doma“.

Avšak pozice zaměstnance mě frustrovala. Věděla jsem, že jsem se narodila pro svobodný život a já potřebuji být svým pánem. Nevěděla jsem ale, co bych měla dělat a jak se postavit na vlastní nohy.

Pak jsem nastoupila na mateřskou a moje volání po kreativním sebevyjádření na sebe nenechalo dlouho čekat a rozjela jsem později velmi úspěšný blog Mámou stylově.

Myslela jsem si, že je to „ono“. Po pár letech budování těchto stránek a spolupracích s firmami, díky nimž mi blog mohl vydělávat, jsem totálně vyhořela a pochopila, že toto taky není ta má cesta. 

Uvnitř sebe jsem měla prázdno.

Po pádu na dno, sebepoznávání a hledání smyslu života jsem cítila, že potřebuji začít znovu. Založila jsem tyto stránky S láskou Alice a začala jsem ukazovat směr dalším ženám. Stala se ze mě koučka/ mentorka a tvůrkyně online obsahu, který pomáhá dalším ženám najít sebe sama a žít svůj naplněný život. Od té doby mám pocit, že konečně žiju. Našla jsem svoje poslání.

Můj byznys stále expanduje, stejně tak jako já. Pracuji na svém vnitřním impériu (duševním seberozvoji) a s tím jde ruku v ruce můj externí rozvoj. Konečně ve svém životě cítím vytouženou svobodu, jsem sama svou paní a otevřely se mi i brány hojnosti. 

(fotka je ilustrační)

Krásný den Aličko, opět kurz na 1* :-))) Já prostě hltám každé Tvoje slovo! Ačkoliv mi je 48 let, snad jsem ten život ještě včas chytila za pačesy 🙂 Docvaklo mi, že můj život byl obrovsky hektický, neuměla jsem odpočívat a pak jsem byla schopna spát celý den...přitom stačí tak "málo", začít si vážit sama sebe a myslet v první řadě na sebe! Mít se prostě ráda! Nevím, jestli to je přímo ke kurzu, ale vím, že mě ohromně pomáháš!

Co Ti program přinese...

Vstup do mého online programu, který Tě dovede do Tvého nitra a k tomu, co v Tobě dřímá celou dobu. Odhal, proč jsi se narodila a v čem vynikáš. Poznej své životní poslání. Jsi speciální a jsi výjimečná - poznej v ČEM.

Obsah programu:

10 VIDEO LEKCÍ

V kurzu Tě čeká 10 videí, které Tě navedou k poznání svého poslání a navedou Tě na cestu i k jeho realizaci a tím pádem i větší finanční expanzi.

PRACOVNÍ LISTY

Aby ses skutečně dopracovala ke svým vnitřním odpovědím, u každé lekce budou přiloženy pracovní sešity s otázkami a úkoly, které Tě dovedou k objevení Tvého životního poslání a dalším krokům k jeho realizaci.

AKCELERÁTOR ÚSPĚCHU

Předpřípravný mini-kurz ZDARMA, který Tě podpoří v úspěšném dokončení programu a nalezení odpovědí, které tak dlouho hledáš.

AKTIVAČNÍ MEDITACE

Meditace, která Tě navede ke Tvému srdci a odemkne vnitřní pravdu s poselstvím, kam v životě kráčíš.

PODPŮRNÁ FB SKUPINA

Během absolvování kurzu budeš mít pravděpodobně nějaké dotazy, budeš chtít sdílet svoje uvědomění a zkonzultovat svoji situaci s kolegyněmi, které si prochází stejnou situací jako Ty. Na to je právě skvělá soukromá FB skupina, která Tě podrží na Tvé cestě.

BONUSY

V kurzu Tě čeká i záznam z živého vysílání, kde najdeš i nejčastější dotazy absolventek a moje odpovědi na ně.

Dále obdržíš seznam na doporučené knihy a slevy do mých dalších programů.

Témata jednotlivých lekcí

Už od našeho ranného dětství je nám říkáno kým bychom měli být, jak bychom se měli chovat a co je správné. Často si ani nevybíráme školu a naše zájmy.  Je to předurčeno našimi rodinami a tím, co je „rozumné“ a jak se tím uživíme. Nikdo se nás neptá, jestli nás to vnitřně naplňuje a dělá nás to šťastnými. Ztratíme sami sebe. A pak v pozdějším věku jsme frustrované, chodíme do práce s odporem a život se pro nás stává těžký.

V této lekci rozklíčuješ jaké pravdy a vzorce chování jsi převzala od druhých a co Ti vůbec nepatří.

Vrátíš se opět k sobě a k Tomu, co s Tebou souzní a můžeš v tom najít svoje dary.

Abychom mohly projevit své talenty, potřebujeme vyzrát a stát se dospělými ženami. Uvěřit ve svoji jedinečnost.

To nám ale nepůjde, pokud v sobě stále máme zraněnou malou holčičku, která nám sabotuje život. 

Nemůže však za to. Pokud jí v dětství nebyly zajištěny její základní emoční potřeby, je po nich vyprahlá a nedovolí Ti se posunout. 

V této lekci se naučíš, jak uzdravit své vnitřní dítě, probudit v sobě hravost a dát si vnitřní podporu pro realizaci svých výjimečných schopností.

Všechny klíče najdeš ve své duši. Posloucháš ji vůbec? Nasloucháš jejímu volání? Nebo jsi spíše ve své hlavě, která se Ti stále snaží něco namluvit a přitom je to jedna velká lhářka?

V této lekci Tě dovedu ke spojení s Tvojí posvátnou duší, hlasem Tvého srdce

Zaposloucháš se do svého vyššího vedení a intuice.

Možná si říkáš, že ženské problémy nemáš a nic uzdravovat nepotřebuješ. 

To je jedině dobře.

Ale co Tvá ženská energie? A víš, co to vlastně znamená?

Pokud s ní nejsi v souladu nemůžeš ani dostatečně plnit své poslání. Protože jsi více ve výkonu jako muži a to Ti nepatří.

A Ty se jako žena potřebuješ hlavně uvolnit, otevřít se, být kreativní a přijímající.

Stále se podceňuješ, pochybuješ o sobě, srovnáváš se s ostatními a myslíš si, že jsi divná?

Moje milá, jsi stejně tak úžasná a talentovaná jako všechny další ženy. 

Uvěř ve svoji skvělost a přednosti a svět se Ti krásně otevře.

I ty máš v sobě prvek královny, které si druzí váží a respektují ji. Protože ona si je vědoma své hodnoty a svých kvalit. Ani ji nenapadne, že by byla „moc“ a že by své schopnosti měla schovávat.

 

Konečně jsi připravená poznat, co v Tobě dříme. V této lekci poznáš pravdu – kdo jsi, co umíš a co bys měla předávat dál.

Pochopíš, proč ses narodila a jaké je Tvé poslání.

Budeme kopat hluboko a uvědomíš si něco, co už dávno víš, jen jsi nebyla schopná to do této doby spatřit.

Jak se říká: „Vše je zapsáno ve hvězdách.“ A je to tak. To kým jsme, jaké máme dary i stínové stránky, je nám předurčeno a dá se to vyčíst i pomocí technik Human designu a Genových klíčů.

V této lekci Tě seznámím se základy a naučím Tě, jak číst mapu svého nastavení.

Teď už víš, jaké jsou Tvé přednosti a asi jsi pochopila, že se nemusí líbit každému.

A to je důležité. Nabízet své služby lidem, kteří je ocení – vidí v nich hodnotu.

Nechtěj se zavděčit všem a vyhovět všem požadavkům z okolí.

Jasně si specifikuj cílovou skupinu (typ zaměstnání), kde se budeš cítit dobře, bude to s Tebou v souladu a uplatníš tam maximálně své schopnosti.

Od Teď už budeš pracovat jen tam, kde jsi viděna ve své královské energii. 

Na co Ti je poznání svých kvalit, když si je budeš nechávat pro sebe.

Tyto dary jsi dostala právě proto, abys je používala a skrze ně byla ku prospěchu ostatním.

Odhoď veškeré strachy a limitující přesvědčení, které Ti brání být vidět a nabízet své služby a nauč se pracovat se svojí energií. 

Pokud budeš ve své vnitřní síle, budeš vyzařovat silnou magnetickou auru, která k Tobě přitáhne i příležitosti, ve kterých své talenty můžeš uplatnit.

Pokud konáme v souladu s naším posláním a poskytujeme tak tím druhým hodnotu, automaticky se dostaví i hojnost.

Někdy si ji ale nevědomky můžeme blokovat našimi vnitřními limity a přesvědčeními, které jsme nabrali už v našem dětství a dále v průběhu života.

Pojď se od nich osvobodit a otevři se finanční svobodě, kterou si zasloužíš!

Možná Tě zajímá (FAQ)...

Do kurzu máš přístup ihned po zaplacení. Je formou samostudia, takže je i na Tobě, jakým tempem kurzem budeš procházet a kolik času si na něj vyhradíš. 

K zakoupenému programu máš přístup neomezený. Můžeš si ho tedy procházet kdykoliv i klidně několikrát znovu.

Určitě. Každá živá bytost se na Zemi narodila, aby zde plnila své poslání. Pokud s ním není v souladu, automaticky se trápí a neplní svůj životní úkol.

Vše je dobrovolné a sama neseš za svoje pokroky i život zodpovědnost. Nic tedy nemusíš. Platba je však nevratná.

Možnosti platby najdeš níže.

Ano, napiš mi na email: alice@slaskoualice.cz.

Napiš mi na email: alice@slaskoualice.cz.

Život bez realizování našeho poslání je prázdný a nevyužitý. Neplýtvej svými dary, postav se do své hodnoty a pojď si i pro svoji odměnu. 

Registrace

Jednorázová investice je 9 990 Kč bez DPH.

Platba na splátky: 6 x 1 850Kč bez DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ MOJE KLIENTKY?

Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Alice: A - ano – nová výzva L - laskavá pomoc z nefunkčních vzorců života I - inspirace k novému Já C - cesta k novému životu E - emoční osvobození …. Jsem šťastná, že jsi součástí mého života, děkuji.
Lucka
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša