REFERENCE KLIENTEK (1:1 KONZULTACÍ, MASTERMIND I ONLINE PROGRAMŮ)

PŘEČTI SI DALŠÍ REFERENCE...

5/5

"Emoce mám mnohem více pod kontrolou"

"Na Ali jsem se obrátila, když mě tížily různé strachy a omezení a často jsem podléhala závislosti na nakupování, měla jsem nízké sebevědomí a svou sebehodnotu jsem odvozovala od chování okolí a jejich reakcí. Nevěděla jsem, co se sebou, ale věděla jsem, že už to takto nechci, že toho bylo dost. Už jsem nechtěla být sama sobě překážkou. Ali mi pomohla se zbavit spousty škodlivých přesvědčeních a nefunkčních programů. Díky ní jsem také pochopila, jaký dopad má minulost na mou přítomnost. Ukázala mi techniky na vyřešení mých strachů, emoční nerovnováhy a vyléčení traumat včetně mého vnitřního dítěte. Naučila mě, jak se napojit sama na sebe a svou intuici a zvýšit si sebevědomí. V neposlední řadě mi pomohla nastavit mindset hojnosti a opustit nastavení nemít vše pod kontrolou, ale otevřít se proudu života a být s ním v souladu. Přišla obrovská úleva, radost a přijetí. Emoce mám mnohem více pod kontrolou. Díky ní jsem nyní schopná na sobě pracovat samostatně."

— KLÁRA

5/5

"Tohle pro mě bylo opravdu velké AHA"

Dráha Alice, kurz je skoro u konce a chtěla bych Ti moc moc poděkovat. Prošla jsem za ty roky x strašnými vztahy a hodně kurzy, přečetla x knih a viděla x videí na tohle téma, ale musím říct, že až tvůj kurz mi dal neskutečné uvědomění. Hlavně v přepisu dětství, dělala jsem tohle cvičení už hodněkrát, vždycky jsem se zaměřovala na vztah mamka a otec, a až díky tvému kurzu jsem si uvědomila, že se mám zaměřit na vztah mamka a já v dětství a podobně. Tohle mi dalo opravdu hodně! Protože když jsem si to vypisovala a vzpomínala, tak to bylo neskutečné uvědomění. Konečně jsem viděla, že všechny šílené vztahy, co jsem měla, jsou jako přes kopírák vztah já a mamka. Neříkám, že bych měla zlé dětství, ale bylo tam hodně výčitek, ponižování, strachu, pocitu nelásky, snaha zavděčit se a mnoho dalšího. Dnes už to vše chápu a rodičům jsem odpustila, vím, že mamka to měla ze svého dětství stejně, její otec byl alkoholik, takže vlastně vychovala nás jak nejlíp mohla. Ale uvědomila jsem si, že přesně tyhle pocity se mi zrcadlily ve vztazích. Kdy jsem si do života přitahovala manipulátory jako na běžícím pase, feťaky, alkoholiky, žebrala jsem o lásku, měla strach, nechala se ponižovat, citově vydírat a podobně. Vracela se k ex jen abych necítila samotu a sbírala drobečky lásky. Tohle pro mě bylo neskutečné uvědomění. Tohle pro mě bylo opravdu velké AHA. Opravdu bych Ti chtěla říct, že za mě jeden z nejlepších kurzů, který mi dal opravdu hodně! Děkuju neskutečně moc. Dneska se moc těším na meditaci. Ali děkuji neskutečně moc ještě jednou. Věřím, že jsem konečně na té správně cestě po těch snad 8 letech šílených vztahů. Děkuju.

— ANDREA

5/5

"EMám vhledy a uvědomění, která přináší lehkost do zdánlivě těžkých situací."

Ahoj Alice, cítím, že ti potřebuji napsat. Na podzim jsem vstoupila do tvého kurzu Cenná a hodnotná, ale okolnosti mě odvály jinam. Začala jsem si uvědomovat, že to nebyla náhoda, V projektu, do kterého jsem vstoupila jsem si intenzivně sáhla na svojí ne-hodnotu a pocit bezcennosti. Začala se mi tam odkrývat přesvědčení o sobě a pocity, které jdou hodně hluboko do dětství. Dostala jsem se do stavu, kdy to nešlo nevidět. Jsem za tu zkušenost moc vděčná. Proč ti píšu, Vrátila jsem se k tvému programu a jsem úplně nadšená. To co tam říkáš úplně sedí na moji situaci a na vše co mám teď k dispozici. Jsem zatím u druhé lekce, ale dějí se mi neuvěřitelné věci. Přichází mi sny o mém dětství, kde není viník, ale je to jen jasná informace o pocitech a přesvědčeních, které si nesu. Přichází mi sny o mé moudrosti a nekonečných možnostech života. Mám vhledy a uvědomění, která přináší lehkost do zdánlivě těžkých situací. Vnímám, že téma vlastní hodnoty je základní pro náš život, Nejsem si jistá, jestli bych byla schopná udělat takovou změnu jen pro sebe. Jsem moc vděčná, že jsem se mohla k tvému programu vrátit a moc ti chci poděkovat za to co děláš. Velmi mě inspiruješ.

— GÁBI

5/5

"Už to na sobě začínám cítit, jak jsem šťastnější, jak jsem silnější"

Jsem moc šťastná za to, co jsi pro nás vytvořila a tvoříš! Za Tvou opravdovou podporu, za Tvou sílu na sobě pracovat a tím nás motivovat, inspirovat, chtít od života také víc! Za to, že s námi sdílíš i své osobní příběhy ze života a za to, že žiješ to co nás učíš! Čím dál tím více si uvědomuji ten osvobozující pocit, jaké to je být sama sebou - být TA JEDINEČNÁ, být s mužem, protože CHCI, ne protože musím. Zbavit se závislosti a pracovat na svém JÁ! A stát si za tím. Už to na sobě začínám cítit, jak jsem šťastnější, jak jsem silnější - a hlavně, ne na úkor druhých. Naopak, více si mě začínají druzí vážit a krásné je, že mě to těší, protože je můžu inspirovat, ne proto - že potřebuji, aby si mě vážili. Tím co do nás zaséváš, sílím a snažím se to šířit dál a mockrát Ti za To vše děkuji!

— JANA

5/5

"NEŘEŠÍM KAŽDOU TISÍCOVKU, KTEROU VYDÁM"

Tak u mě nastala změna v tom, že nelpím na penězích, což byl můj velkej problém. Neřeším každou tisícovku, kterou vydám, jako jsem to až úzkostlivě řešila dřív 😨🙂. A dnešní šestá lekce hned na úvod mě upřímně rozbrečela s myšlenkou, ty na to máš, tak proč už to neděláš!!????🤔

— MÍŠA

5/5

"PŘIŠLY NEČEKANÉ PŘÍJMY"

Kurz je pro mne ohromným osobním přerodem a to už jsme na změně finančního vnímání pracovala dříve. Výsledky bych řekla, že cítím po každé lekci, jakoby mi vesmír chtěl ukázat, že tato cesta je ta správná (přišlY nečekané příjmy 💵, dostala slevu za práci elektrikářů na bytě💰, po té, co jsem zaslala finanční dary na podporu některých projektů💷💶, mi přišlo jinou formou skoro dvojnásobek, vypsala jsem si svá nová přesvědčení a každý večer a ráno s tím pracuji a některá ta hesla najednou vidím i v běžném životě na billboardech nebo jako slogany firem aj. - fascinující, jak ty energie krásně fungují 💫).

— BÁRA

5/5

" i když si myslíme, že některé věci změnit nelze, Jde to a je to super! "

Tvůj koučink a celý program mi otevřel a stále otevírá novou cestu, na kterou jsem se dala a pořád objevuji a zpracovávám si nová a nová témata. Našla jsem v sobě s Tvojí podporou novou sílu na sobě pracovat, pochopila jsem, že to má smysl, i když si myslíme, že máme v životě jasno a některé věci změnit nelze. Jde to a je to super!

— KAMILA

5/5
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.

— VERONIKA

5/5
Milá Ali, musím uznat, že Tvé online programy jsou propracované a velmi přínosné. Již pár jich za sebou mám a každý mě obohatil. A ráda se k ním vracím. Jelikož vím u jakých úžasných "kapacit" v tomto oboru ses učila, např. Joe Dispenza atd..., tak máš hodně co nabídnout svým klientkám. Klobouk dolu i před tím jak ses sama vypracovala a tyto jedinečné zkušenosti a tipy s námi sdílíš mimo jiné i ve svém "klubu Jedinečná". Který vnímám též jako podporu a zdroj jak skvělých informací. Celé tyto zkušenosti s Tvými online "produkty", obrovským způsobem znásobila osobní konzultace s Tebou Ali. Jakoby vše rázem dostalo SILNĚJŠÍ náboj, větší motivaci i smysl... Pro mou mysl to byl vážně shift, vidět Tě osobně. Jestli někdo váhá, zda jít k Tobě na osobní konzultaci, za mne rozhodně ano! Velmi mě tato zkušenost obohatila 🙏. Tímto Ti Ali moc, moc děkuji a jsem šťastná, že jsem Tě mohla poznat 💗💗💗

— MÍŠA

5/5
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.

— MARKÉTA

5/5
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.

— JANKA

5/5
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...

— VERONIKA

5/5
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše

— MÍŠA

5/5
Od Alicky mám zakúpených viacero programov. Od uvedomení si rôznych vecí som sa ale aj zabavila:) Naučila ma že život je taká naša hra a treba to tak aj brať. Mala som však možnosť ísť s ňou do programu Znovuzrodená za 90 dní a musím dodať že to bolo niečo celkom iné. Bola nám k dispozícií vždy keď sme to potrebovali. A občas sa teda s nami nemaznala ale to bolo niečo, čo som naozaj potrebovala. Uvedomila som si, že nemôžem stále obviňovať niekoho okolo seba, za to čo sa mi v živote deje. Naučila ma ako sa k tomu postaviť, ukázala moje skryté presvedčenia, ktoré by som ja sama ťažko objavila. Tým že bola so mnou stále v kontakte ma držala v tom, aby som nelenila a išla si za tým, po čom moje srdce túži. A to je jej krásna vlastnosť že mi to dokázala povedať cíce otvorene ale stále to bolo s láskou a rešpektom. Bez súdenia .Naučila som sa hraniciam so svojou rodinou ale aj so svojím partnerom. A hlavne už nepoužívam vetu, nemám čas na seba 😀 A je toho ešte veľa na čom pracovať, ale určité veci už nikdy nepripustím a za to som jej vďačná. 🙂 ♥

— LENKA

5/5

"KDYŽ ČLOVĚK POSTUPUJE PODLE TVÝCH RAD TAK SE OPRAVDU VĚCI ZAČNOU RAPIDNĚ MĚNIT"

Moc děkuji za tento 5denni kursik, musim říct , že jsem s tebou úplně souznila, všechno, co jsi tam říkala se mě týká a moc jsem si toho uvědomila, jak nešikovně ten můj život vedu, a i když bych třeba měla to uvědomění , že by se to mohlo dělat jinak , tak přesto pořád zůstávám na stejném místě a dělám stále ty stejné chyby.:( Já už jsem si předtím koupila 2 tvoje kurzy, a u kurzu Splň si svá přání za 10 dní, mi nakonec , to co jsem si přála , přišlo úplně nečekaně až jsem z toho byla fakt hodně překvapená. Ty jsi tak silný kouč a opravdu když člověk postupuje podle Tvých rad tak se opravdu věci začnou rapidně měnit. Obdivuji Tvé úsilí a i čím vším sis musela sama projít a přesto i pomáháš ještě nám najít svůj smysl života a zlepšit tu nevalnou situaci. Moc děkuji a přeji Ti krásný den.

— IVETA

5/5
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.

— SIMONA

5/5
Krásný den Aličko, opět kurz na 1* :-))) Já prostě hltám každé Tvoje slovo! Ačkoliv mi je 48 let, snad jsem ten život ještě včas chytila za pačesy 🙂 Docvaklo mi, že můj život byl obrovsky hektický, neuměla jsem odpočívat a pak jsem byla schopna spát celý den...přitom stačí tak "málo", začít si vážit sama sebe a myslet v první řadě na sebe! Mít se prostě ráda! Nevím, jestli to je přímo ke kurzu, ale vím, že mě ohromně pomáháš!

—JANA

5/5
Alice: A - ano – nová výzva L - laskavá pomoc z nefunkčních vzorců života I - inspirace k novému Já C - cesta k novému životu E - emoční osvobození …. Jsem šťastná, že jsi součástí mého života, děkuji.

— LUCKA

5/5
"Původně jsem váhala, jestli do toho vůbec mám jít. Jsem ráda, že jsem to nakonec udělala. Obohatilo mě to a posunulo dál. Šla jsem do toho s tím, že chci změnit hlavně přátelství a práci. Skončila jsem prací na svém sebevědomí, které je klíčem ke všemu. Díky tomu se mi zlepšují všechny oblasti života. Pokračuji s tím, co jsme si na setkáních říkaly a dále se rozvíjím. Moc mi to bavilo a jsem ráda, že jsem to mohla zažít. Takže ještě jednou oběma děkuji a přeji, ať se vám daří!"

—MARTINA

5/5
Před začátkem naší cesty jsem byla... No, přemýšlím, jak vystihnout, kým jsem byla, ale jako první mě napadá slovo chudinka. Ano. Taková skleslá, nesebevědomá, uťáplá, nešťastná hromádka neštěstí, která si se sebou nevěděla rady, nevěřila si a raději se skrývala před světem i před sebou samotnou. Byla jsem zabředlá do svých sítí, do anorexie, se kterou jsem se potýkala snad většinu života, do jakési zapeklité smyčky, kterou jsem neuměla překonat. Uzavírala jsem se do sebe, měla jsem klapky na očích a neskutečně jsem se za sebe styděla. Žila jsem permanentně v nedostatku a jako matka na mateřské jsem absolutně neviděla příležitosti kolem sebe. Neuměla jsem si užívat dne, bylo pro mě všechno složité a neřešitelné a vůbec jsem netušila, jak tohle všechno změnit, kde začít a jak si pomoci. V minulosti už jsem měla zkušenosti s psychology i psychiatry, musela jsem dokonce brát i antidepresiva, které mi doslova zachránily život a popravdě jsem už nevěřila, že bych na tom mohla být v životě lépe. Co jsou v životě tři měsíce? Celkem nic. Kapka v moři. Nebo taky počátek něčeho nového. Nového života. Z té nešťastné osůbky se začala vylupovat spokojená, usměvavá a vnitřně naplněná žena! Zklidnila jsem se, nestydím se za sebe, zvýšilo se mi sebevědomí, přijala jsem své tělo, často si zpívám a tančím, nepřipadám si méněcenná, vidím krásy a příležitosti kolem sebe, užívám si každého dne a zlepšila se i má finanční situace!

— ALENKA

5/5
Podzim 2021 a já totálně vyhořelá na druhé rodičovské, v teplákách, nešťastná, kyselá na ostatní a ztrápená sama v sobě. Věděla jsem, že se potřebuji nějak vnitřně posunout ..ale JAK to udělat? Přišel mi do cesty Kurz sebevědomí od Alice a já si řekla, že to zkusím, 30 videí se spoustou úkolů a myšlenek, které mířily přesně na ta moje citlivá místa, začátek byl těžký, ten úklid v sobě docela dost bolel, ale pak přišlo něco, co jsem přes monitor nečekala, začala jsem se cítit líp, tolik věcí o sobě mi došlo, taková úleva, když najednou víte, jakou cestou jít, co vás táhne dolů a jak si to v sobě zpracovat. To mě nakoplo a když Alice otevřela svůj projekt mastermind Znovuzrozená za 90 dní, přihlásila jsem se. I když to byla větší investice, tušila jsem, že se mi tisíckrát vrátí. A byla to jízda. Pravidelná on-line setkání s dalšími několika ženami a společný chat 24/7. Probraly jsme na setkáních snad úplně všechno, Alice s námi sdílela tolik myšlenek, že mám popsaný sešit, byly tam vtipné chvíle i momenty, kdy jsem měla slzy na krajíčku. I společné meditace měly velkou sílu. Dodnes z kurzu čerpám a to skončil před měsícem. Jak to říct jednou větou - spolupráce s Alicí změnila můj život k lepšímu. A ta změna vlastně pořád probíhá a já jen zírám, co všechno může život ještě nabízet, jak krásně a sebejistě se můžu cítit, že vlastně i nepříjemné události mohu brát s lehkostí a nadhledem. Nejvíc mě těší to, že se mi zlepšily vztahy, které byly předtím pochroumané a já stála o jejich nápravu, jen jsem nevěděla JAK na to. Ali děkuji za všechno, jsi skvělá. V tom co děláš, jsi naprostá jednička. Ještě o Tobě hodně uslyšíme. Opatruj se. Jana

—JANA

5/5
Ali, taky jsem se rozhodla, že do toho s tebou a ostatníma holkama půjdu... A moc ráda!!! Po včerejším živém vysílání jsem byla plná dojmů, spousta věci, které jsi zminila, se mnou rezonovala, když jsem dnes rána vstávala a pak, po cestě do práce, jsem byla včerejškem úplně nabítá a přesně, jak už tu některé z holek psala, měla jsem pocit, že všechno je možné, že všechny bude dobrý <3

— MARCELA

5/5
Ahoj Alice, dlouho jsem Ti nepsala, ale teď musím, abys měla ode mne zpětnou vazbu. Po tvém kurzu jsem si sepsala své přání, jaký má být můj vysněný partner. Je to k nevíře... už přišel, a zítra to budou 3 měsíce, co jsme spolu a já denně žasnu nad tím, jak se plní všechny ty sepsané body. Je to úžasný chlap ve všech směrech a já jsem nesmírně vděčná, že mi přišel do života a věřím, že z něj neodejde. Jsem šťastná a vděčím za to i Tobě. Děkuji.

—MONIKA

5/5
Musím říct, že jsem fakt nečekala, že ten kurz bude až tak obsáhlý!😍 Myslela jsem si, že v rámci vztahů jsem si toho už hodně zpracovala, ale díky Ali mi došlo, že je toho mnohem víc❤️ Tolik videí, božích materiálů a účinných cvičení, které do kurzu přichystala, tak díky tomu má ten kurz fakt nevyčíslitelnou hodnotu🙏 Po absolvování kurzu vnímám víc otevřené srdce, zpracovala jsem si v sobě další podvědomé naprogramování a cítím se radostně i sama se sebou!❤️

— ADÉLA

5/5
Alice tento kurz je perfektný. Síce som už mala dvakrát spísané online aj na pappieri akého partnera chcem ale spísala som si to znova a eště viacej do detailov. Myslím, že dneska sa moje dovera v splnenie ciela naplnila na 100%.

—JANKA

5/5
Vdaka kurzu som sa hlbsie zamyslela nad tym, akeho partnera vlastne hladam. Predtym som mala iba ,,par skromnych kriterii,, pretoze som neverila, ze by existoval partner, ktory by ich splnal viac :). Spociatku mi prisli niektore cvicenia ,,zbytocne,, lebo som mala pocit, ze su o tom istom. Ale prinutili ma ist hlbsie do mojich pocitov, koho vlastne hladam a preco, a spoznat tym vlastne aj viac seba. Vdaka meditacii ,,oslobodenia sa od ex,, som si uvedomila, ze v sebe este prechovavam nejake krivdy z minulych vztahov, a napisanie listu mi pomohlo si tieto pocity ujasnit a lepsie spracovat. Autosugestivny film som si pustala poctivo kazdy vecer, cely mesiac. Velmi sa mi paci hudba, ktora ma nuti ,,dupkat si nohami do rytmu,, 🙂

— MONIKA

5/5
Teda Ali jedním dechem jsem vyslechla tohle video. Už jsem se s těmito radami setkala, myslím že to bylo v nějaké knize, docela čtu motivační knížky, ale slyšet to takto je něco jiného, moc se mi to líbilo.

—JANA

5/5
Milá Alice, moc Ti děkuji za Tvá videa a kurzy. Sleduji je již delší dobu a obrovsky mi pomohly. A to zejména v poslední době, kdy mi krátce po sobě zemřeli oba rodiče a do toho řeším i svoje problémy. Lidé mi ani nevěří nebo se jim zdám divná, že jsem po tom všem, tak v pohodě. Samozřejmě nejsem úplně tak klidná a optimistická pořád a mám před sebou ještě dost práce na sobě, ale je to tak o 1000% lepší než to bylo kdysi. Tvůj poslední webinář Bohatá a šťastná byl takovou třešničkou na dortu, kdy mi tak nějak všechno do sebe zapadlo. Ještě jednou bych Ti z celého srdce chtěla poděkovat za veškerou práci, kterou pro nás děláš, opravdu to má smysl a myslím, že to hodně ženám pomůže. Měj se krásně a pokračuj v tom co děláš 🙂

— VERONIKA

5/5
Moc děkuju za 12 týdenní kurz, kterým jsem u tebe právě prošla. Lekce procházela poctivě, i většinu úkolů z pracovních sešitů a mám v plánu do konce roku si je ještě jednou projít a doplnit, co jsem vynechala... Potřebovala jsem někde trochu čas a prostor si věci ujasnit 🙂 Musím říct, že první lekce pro mě byly klíčové - uvědomit si, kdo jsem a co chci od vztahu, od partnera. Pomohlo mi to sebrat odvahu a ukončit vztah, o kterém jsem věděla, že jsem měla skončit už mnohem dřív. Potkala jsem v průběhu kurzu i pár mužů (ať v reálu nebo přes seznamku) a zase mi to ukázalo, že muži mohou být různí, ale zatím si potřebuju ujasnit, co chci já, abych to pak ve vztahu zase neztratila.

—JANA

5/5
Drahá Ali, kurz se mi moc líbil, díky němu jsem si uvědomila hodně podvědomých vzorců, které jsem dřív nedokázala najít a to jsem prošla hodně kurzy s tímto tématem, ale až ten tvůj mi ,,otevřel oči" v přepisu dětství. Děkuji Ti moc také za doporučení na knihy, už je mám doma a jsou úžasné. Věřím, že jsem na správné cestě. Úžasný kurz.

— ANDREA

5/5
Uz jsem se Ti chystala napsat delsi dobu (bez ohledu na dnesni video), jak moc uz jsi muj zivot ovlivnila k lepsimu jenom Tvym kurzem “Partner snu”, diky kteremu jsem se vedome zacala soustredit na svoji silu a k problemum zacala pristupovat v duchu “co mne to ma naucit” namisto drivejsiho “proc se mi to zase deje”. Zkratka, za posledni 3 mesice se mi prihodila spousta veci v rodine, ve financni oblasti i trosku v partnerske rovine a ne vsechno uplne prijemne...ale Tva skola mi dala odvahu pristupovat ke vsemu, jak to citim a netrapit se prilis nad tim, jak to dopadne. A i kdyz se na prvni pohled nektere veci jevi jako desne komplikovane az nemozne, tak se nenechat odradit a aspon se pokusit to nejak zvladnout/zaridit. I kdyz to treba nakonec nedopadne, tak ma clovek aspon pocit, ze pro to udelal maximum. Je to vazne fuska, protoze, i kdyz clovek ujde velky kus cesty a nemusel by uz o svych schopnostech pochybovat, tak stejne ma tendenci se casto podcenovat. A prave v takovych chvilich clovek cerpa z toho, co mu predal uzasny clovek jako jsi Ty “ver sam sobe a sve sile”. Mas uplnou pravdu, ze spousta mouder je ukrytych v knihach a ja rada ctu, ale preci jen v zivem projevu a s tou energii, kterou k nim vysilas, maji ta moudra zase docela silu, takze diky mooc za Tvoji obohacujici a inspirujici praci Ali.🙏❤️

—VERONIKA

5/5
Kurz hodnotim pozitivne, osobne si myslim, ze ocekavani na partnera je velmi dulezite tema, a tady jsem i vice aktivnejsi co se tyce urcitych ocekavani, podobne je to s desaterem ve vztahu. Mne tento kurz pomohl v mnoha ohledech, v jinych zase ukazal nase citliva mista.

— VERA

5/5
Milá Alice, Moc děkuji za celý kurz, pořád se k němu vracím a věřím, že mi pomůže zlepšit vztah sama k sobě a být tak lepší partnerkou v mém vztahu.

—ANIČKA

5/5
"S přihlášením jsem neváhala, což je na mě docela neobvyklé a byla jsem moc ráda:) Vytvořil se tam naprosto nádherný a bezpečný prostor pro sdílení. Překvapilo mě jak moc je důležité a nápomocné zjistit, že to, co si řeším já, si řeší i další ženy (a naopak). Kolikrát mi totiž přišlo, že "tohle" přece řeším jenom já:D A tohle zjištění bylo osvobozující. Na setkání jsem se pokaždé moc těšila a udržovalo mě to, abych nesklouzávala do nějakých starých kolejí, že se mi nechce apod. Proto setkání každý týden je naprosto super! Postupně si myslím, že mezi námi vzniklo naprosto krásné souznění, důvěra a každý přispíval do skupinky a měl prostor pro "svá" témata a věci k řešení, které ve výsledku obohatily i ostatní. Zároveň jsem se tam cítila opravdu bezpečně a hezky. Byly jsme všechny statečné a sdílely (i když asi mluvení nebylo pro většinu z nás úplně komfortní). Bylo skvělé vědět, že na to nejsem sama. Ve sdílení je velká síla:)"

— MARKÉTA

5/5
Milá Ali, právě jsem dokončila svojí první mastermind s Tvým vedením a jsem plná dojmů. Jako introvert jsem nevěřila, že bych se mohla otevřít a sdílet nějaké své interní myšlenky s dalšími cizími ženami. Ale právě toto a především tvé láskyplné a pevné vedení a podpora mi dalo v rámci naší skupiny nejvíc. Neustálá podpora v telegramu mě vždycky nakopla a udělala jasno v otázkách, které jsem zrovna řešila. I podpora ostatních žen byla skvělá a s některými zůstáváme nadále v kontaktu, což je parádní. Tvůj koučink a celý program mi otevřel a stále otevírá novou cestu, na kterou jsem se dala a pořád objevuji a zpracovávám si nová a nová témata. Našla jsem v sobě s Tvojí podporou novou sílu na sobě pracovat, pochopila jsem, že to má smysl, i když si myslíme, že máme v životě jasno a některé věci změnit nelze. Jde to a je to super! Jsem na cestě k novému sebepoznání a je skvělý vědět, že na to nemusím být sama, když mě motivace trochu opouští. Moc děkuju za Tvé profesionální vedení a velmi osobní a otevřený přistup a těším se na naší další spolupráci 🙂

—KAMILA

5/5
"S naprostou upřímností můžu sdělit, že hned po prvním setkání jsem byla spíš na rozpacích, do čeho jsem se to pustila. Ale hned druhé setkání mě ujistilo, že to bude jízda a taky, že byla. Sešla se nás úplně báječná skupina žen, se kterými jsme se navzájem po celou dobu doplňovaly o naše zkušenosti, bolesti, zklamání, radosti, ale hlavně průběžné posuny. Byla jsem nadšená z naší vzájemné otevřenosti, důvěry a podpory. Děkuji tímto za vaše nesmírně inspirativní vedení k mému lepšímu já. Vážím si vašeho mentoringu, který mi otevřel dveře k novým poznáním, novým způsobům, jak fungovat sama se sebou v lehkosti a lásce, objevení systému vedení sama sebe, které vychází vždy zevnitř. Díky vám mám v sobě nový náboj jít za svým snem. Jsem hodnotná tím, že jsem. Mějte se božsky, nohami pevně na zemi a s hlavou v oblacích."

— JANA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.