Jak dlouho chceš ještě čekat?

Jak dlouho chceš ještě čekat?

Tento rok pro většinu lidí nebyl snadný. Možná si někdo z vás otevřel spoustu témat: v práci mě to nebaví/ práce mě dostatečně neuživí/ nemám dostatek finančních zásob/ nevím, co mám v životě dělat/ bojím se o své zdraví/ mám nefunkční vztah.

Našla jsi se se v něčem?

Vlastně je to dobře. Tyto „těžké“ doby nám totiž jasně ukazují, co nám v životě nefunguje a co bychom už měli změnit.

Ano, každá změna nemusí být příjemná, možná někdy i ze začátku bolestivá, pak i chaotická, neurčitá, nejistá a nestabilní. ALE! Každá změna nás posouvá a každá změna nás učí. A jen když projdeme změnou, mohou být věci v našem životě lepší. Beze změny to nejde. Motýl také nejdříve musí být housenkou a projít bolestivou proměnou, aby mu narostla křídla a zazářil svými pestrými barvami.

Jak řekl kdysi Albert Einstein: „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

Co to znamená? Pokud chceme dělat práci, která nás baví, vydělávat hezké peníze, mít pevné zdraví a harmonické vztahy, musíme věci dělat JINAK.

Já se Tě tedy rovnou zeptám: Opravdu chceš zůstat, tam kde jsi, stále si stěžovat a zároveň chtít ve svém životě bohatsví, radost a harmonii?

Asi jsi pochopila, že se vracím k citátu od Alberta.

Nejsi přeci blázen, že? Určitě jsi inteligentní žena, která chápe, pro lepší život musí změnit svůj postoj, chování i vnitřní nastavení, aby bylo v souladu s tím, co chce.

Nečekej tedy, že se něco jen tak samo změní.

Udělej ten první krok ke změně právě TEĎ. (Život nám utíká každou další sekundou a ten správný čas na změnu nebude nikdy! Vlastně včera už bylo pozdě a dnes je další správný čas.)

Ale čím začít? Třeba tím, že si vylepšíš svoje vztahy. Ty podle všech možných světových studií vlastně určují, jak jsme v životě šťastní. Pokud máme vyladěné vztahy, rapidně s tím vzrůstá i naše životní spokojenost.

harmonicke vztahy
FOTO credit: @fotodilna_db

Tím ale nemyslím jen ty partnerské vztahy, což většinu lidí napadá. Ten nejdůležitější životní vztah, který máme, je ten SE SEBOU. A podle něj se teprve utváří ty další.

Takže jsem Ti asi dala jasnou odpověď, čím ve svém životě začít, pokud chceš nějakou změnu a mít se konečně krásně.

Proto jsem vytvořila tuto FB skupinu, kde mám několik videí o tom, co mně zlepšilo vztahy (jak se sebou, s partnerem, dětmi i rodiči). Přidej se ještě DNES! Je to zcela zdarma.

A pokud chceš jít rovnou do hloubky a jsi připravená mít VZTAHY SVÝCH SNŮ už teď a vědět jak na to, přihlas se k tomuto webináři. Budeš z něj mít i celoživotní záznam, manuál na láskyplný vztah a prostor se mě v živém vysílání zeptat na vše, co Tě kolem vztahů zajímá.

Děkuji Ti, že jsi dočetla článek až sem a že ses rozhodla pro svůj lepší život a hlavně lepší vztah k sobě i dalším lidem, na kterých Ti záleží ❤️

FOTO credit: @fotodilna_db

Follow: