Jak jsem si vytvořila osobní setkání s Dr. Joe Dispenzou

Jak jsem si vytvořila osobní setkání s Dr. Joe Dispenzou

Ano, čteš správně… VYTVOŘILA. Vše, co v životě prožíváme jsme si na nějaké úrovni vytvořili. Ať už vědomě, nebo nevědomě. Vše pramení z nás. Z našich myšlenek, pocitů a podvědomých nastaveních, o kterých ani nevíme.

Tento princip a velký vesmírný zákon jsem pochopila před několika lety. Od té doby ho učím ostatní.

Když máme tuto moc, proč ji nevyužívat pro náš prospěch, že?

Spousta lidí totiž díky své nevědomosti prožívá vyloženě na Zemi peklo. A přitom to jde jinak!

A jelikož jsem vnitru duše hravá a stále mě fascinuje, co si jen svými myšlenkami můžeme v životě „zařídit“, začala jsem si na jaře loňského roku hrát s myšlenkou, že se setkám s Dr. Joe Dispenzou (proslulým neurovědcem a autorem několika knih, který propojuje vědu a spiritualitu) naživo.

Chtěla jsem zažít jeho energii. A vy, co znáte jeho učení, tak víte, že je postaveno na energii. Když někdo řekne jeho jméno, hned mi v hlavě zní jeho burácející hlas: „Everything is energy!“

A tak jsem začala tvořit. Vydala jsem na jeho workshop Advanced Week-long Retreat do Cancún v Mexiku a stále si představovala, jak se s ním bavím a máme spolu i fotku.

A vyloženě, než jsem se nadechla, že jsem právě přeletěla půlku světa a mám před sebou týdenní transformační akci, jsem ho potkala. Povídala jsem si s ním. A dokonce i vyfotila. Bylo to nečekané, zázračné a totálně magické.

Z celé této situace jsem byla tak „vyplesklá“, že na fotce koukám jako puk, ale o to nejde. Stalo se to, zažila jsem to a posílilo to ještě víc moji víru, jak si můžeme plnit ty své sny.

Celý příběh a moji zkušenost z týdenní akce s ním si můžeš poslechnou v novém podcastu níže.

Follow:

Komentáře