fbpx

JEDINEČNÁ (klub pro ženy, které chtějí od života víc)

Věřím, že každá žena je jedinečná, i ty!

Přidej se do klubu všech jedinečných žen. Ano, i Ty k nim patříš! I Ty si zasloužíš žít ten svůj nejlepší možný život a mít vše, po čem toužíš. Na tomto místě Tě učím „jak“. Každý měsíc dostaneš několik nových videí a budeš se moci zúčastnit živých vysílání se mnou. V klubu Jedinečná jsem pro Tebe, abys  překonala všechny svoje strachy a pochybnosti a otevřela ses zcela jinému životu: radostnému a prosperujícímu, bez limitů a v souladu sama se sebou. A hlavně, abys uvěřila tomu, že i Ty jsi JEDINEČNÁ. Věřím v Tebe a věřím, že i Ty v sobě nosíš svůj unikátní poklad. Zde ode mě dostaneš podporu, abys ho našla a konečně žila svůj vysněný život.

Pokud jsi na většinu otázek odpověděla "ANO", vytvořila jsem pro Tebe tento členský klub, kde můžeš být sama sebou, taková jaká jsi ve své přirozenosti a naprosto JEDINEČNÁ (i když si to o sobě zatím nemyslíš). Tady je dovoleno chtít víc.

CO TI ČLENSTVÍ V KLUBU DÁ?

Co říká o klubu jedinečná Katka?

Klub „JEDINEČNÁ“ je pro všechny ženy, které se chtějí cítit skvěle, být samy sebou a posouvat limity, co je pro ně v životě všechno možné. Nebo jen touží po inspiraci a ženské energii. Nebaví je bezduché tlachání s kámoškami, ale chtějí něco víc. Chtějí se dozvědět, jak mít lepší vztahy, zvládat děti, rodinu, mít peníze, třeba i svůj byznys a zároveň mít čas na sebe. Chápou, že jsou zcela jedinečné (nebo to v sobě potřebují odhalit). Toto je místo pro ženy, které se rozhodly si plnit si své sny a žít, ne přežívat – a to vše v souladu se svou božskou jedinečností a velkolepostí. Zde je dovoleno chtít víc.

Co říká o klubu jedinečná Gábi?

(Tato snížená cena platí pouze při přihlášení do 10. 5. 2021. Obvyklá platba je 330 Kč vč. DPH za měsíc.)

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT S ROČNÍM ČLENSTVÍM (se slevou 540 Kč)

(Tato snížená cena platí pouze při přihlášení do 10. 5. 2021. Obvyklá platba je 3 300 Kč vč. DPH za rok.)

*DO 10. 5. ZA SNÍŽENOU CENU 2 700 KČ MÍSTO 3 300 KČ

*DO 10. 5. ZA SNÍŽENOU CENU 270 KČ MÍSTO 330 KČ

ČLENSTVÍ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU KONČÍ ZA

Dnů
Hodin
Minut
Sekund

CO BUDE POTOM? JAK TO FUNGUJE?

Po zaplacení svého členství Ti přijdou přístupy do členské sekce. Pokud se přihlásíš do 10. 5. 2021 máš své měsíční i roční členství trvale za tuto sníženou cenu (do vypršení platnosti zadané platební karty). Dostaneš se i ke starším příspěvkům a ihned se můžeš zapojit do konverzace ve FB skupině. Okamžitý příval lepší nálady i motivace zde máš zaručen. Informace o termínech živých vysílání i online koučinku dávám vědět dopředu asi s týdenním předstihem. Vše je na pohodu, když něco nestihneš, budeš mít přístup k záznamům a máš šanci jindy. Platby se ti strhávají každý měsíc (případně rok) automaticky – pokud se nerozhodneš jinak. Členství v klubu je určené, aby Ti zjednodušilo život a podpořilo Tě na té Tvé úžasné a jedinečné cestě. Těším se na Tebe, Tvou energii, jedinečnost a všechny dotazy i sdílení 💃 Pokud máš ještě nějaké otázky, kontaktuj mě na emailu: alice@slaskoualice.cz.

CO ŘÍKAJÍ DALŠÍ JEDINEČNÉ ŽENY V KLUBU

Follow:
Sdílej

2 Komentáře

 1. Magdalena Marková
  25. 4. 2021 / 20:50

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat-šly by zaplatit třeba jen 2 měsíce?
  Děkuji
  M.Marková

  • Alice
   Autor
   25. 4. 2021 / 20:52

   Hezký večer, můžete si objednat měsíční členství a kdykoliv ho můžete zrušit. Stačí mi pak jen napsat na email: alice@slaskoualice.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *