Můžeme si ovlivňovat, co se nám v životě děje, nebo je nám to dáno osudem?

Můžeme si ovlivňovat, co se nám v životě děje, nebo je nám to dáno osudem?

Dříve jsem si myslela, že můj život je něčím prokletý. Neměla jsem zrovna dvakrát pěkné dětství, v dospívání jsem si připadala divná a partnerské vztahy byly jedna velká tragédie. Práci jsem dělala, jen abych měla peníze a průběžně padala do depresí. Život mi připadal nespravedlivý a těžký. Nechápala jsem, že to můžu kdykoliv změnit a že si můžu řídit, co se mi bude dít.

Vlastně jsem si pomalu začala všímat, že vlastně se mi plní věci, po kterých jsem od malička toužila a snila o nich. V té době (nevědomé) jsem si stále ještě myslela, že je to náhoda. Nechápala jsem, že existují určité principy a zákony, podle kterých se náš život odehrává.

Po mé velké vnitřní transformaci, kdy jsem musela spadnout až na dno, abych se probudila, jsem se o tyto věci začala zajímat více do hloubky. Načetla jsem si stovky knih, prošla několika kurzy a mentoringem od skvělých koučů.

Začala jsem si svoji realitu tvořit vědomě. Už jsem věděla, že nic není náhoda a jen já mám vliv na to, co se mi děje a plní.

Z mých zkušeností a dosavadně načerpaných znalostí jsem vytvořila kurz SPLŇ SI SVÁ PŘÁNÍ ZA 10 DNÍ. Dala jsem do něho všechno, co jsem v té době věděla.

To bylo před rokem.

K tomuto ročnímu výročí jsem se rozhodla, že na kurz nabídnu 80% slevu a budete moci ho získat za jeho minimální cenu. A udělala jsem ještě jedno rozhodnutí – koncem prázdnin kurz stahuji z nabídky. Je to tedy poslední šance si ho v této podobě a za tuto cenu pořídit.

PROČ?

Chystám se udělat jeho novou verzi, s mými aktuálními a pokročilejšími znalostmi. Tento nový, hlubší kurz budu nabízet za zcela jiných cenových podmínek.

CHYTNI SVOJI ŠANCI A POŘIĎ SI KURZ „SPLŇ SI SVÁ PŘÁNÍ ZA 10 DNÍ“ JEŠTĚ TEĎ, ZA JEHO MINIMÁLNÍ CENU.

DETAILY ZDE.

PŘEČTI SI DALŠÍ ČLÁNEK NA TOTO TÉMA

POSLECHNI SI PODCAST:

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *