Naučme se pravidelně žádat o zázraky ✨

Naučme se pravidelně žádat o zázraky ✨

„To ale není možné. Nééé, tomu nevěřím. To nedokážu. To není pro mě. To dokážou ti druzí, já ne. Haha, možná ve snu. Možná někdy, až… Na to nemám. Tobě to jde, ale mně ne. Jsi se zbláznila ne? Vrať se myšlenkami na zem. To by se musel stát nějaký zázrak.“

Jaké věty používáš Ty? V čem se nacházíš? Čím se pravidelně srážíš?

Když v sebe nevěříš Ty, nemůžou v Tebe věřit ani ti druzí. Tak to je.

A když se hned na začátek zavíráš zázrakům, žádné ani nemohou nastat.

Přitom se zázraky dějí pravidelně. A mohou se dít i Tobě!

Stačí se je pravidelně objednávat a zvát do svého života. Zázraky a náhody za hranicemi možného se dějí stále! A klidně každý den, když se jim otevřeme.

Už nemusíme dřít a honit se za svými sny. To jsou stará paradigmata vycházející ze strachu a z našich primitivních pudů.

Máme na víc. Umíme ovládat svou mysl, umíme pracovat se svojí energií, umíme se napojovat na vyšší síly a umíme se měnit. (Ano, umíme. Je nesmysl, že jsem se nějak narodila a nemůžu to změnit, mozek je neuroplatický a je nastavený na změnu. Tak se přestaňme vymlouvat.)

A když se chopíme všech těchto našich schopností, začnou se nám v životě dít (podle všeobecného vnímání) ZÁZRAKY.

Není to ale nic jiného, než že se zhmotňují naše myšlenky v tom nejlepším možném vyjádření. Které by nás samozřejmě nenapadlo (protože mysl nám dokáže nabízet řešení a možnosti pouze z toho, co již zná, tedy z minulosti nebo z příběhů druhých).

Pokud se ale otevřeme tomu, že přijde řešení ještě v lepším vyobrazení, než nás napadá, může se stát zázrak.

Stačí jen nebýt sama sobě překážkou 🙂

Jaký „zázrak“ se stal nedávno mně?

Naschvál to píšu v uvozovkách, protože vím, že za tím jsou zase a jenom moje myšlenky a moje energie. Samozřejmě, že z toho bude něco tak úžasného a fantastického mě v mé omezené mysli nenapadlo :-))

Ještě minulý rok jsem byla jednou z těch, které hltají řečníky z oblasti spirituality a osobního rozvoje v rámci Flow Summitu. Aby vám bylo jasno, součástí tohoto online festivalu jsou opravdové hvězdy jako třeba můj oblíbený Dr. Joe Dispenza, Deepak Chopra, Dalai Lama apod.

A jak asi víš, letos jsem se jedním z těchto velkých speakerů a osobností setkala osobně. Mluvím samozřejmě o Dr. Joe Dispenzovi. Na akci s ním jsme si tvořili naše vize a „budoucnost“. A ano, mezi mými vizemi bylo vystupovat i na nějaké konferenci.

Že se to zařídí asi dva měsíce po vyslovení přání a budu na banneru hned vedle samotného Dr. Joe? Pro mě naprosto sci-fi. A možná by někdo řekl i zázrak.

Ano, letos jsem součástí Flow Summitu a jeden ze řečníků. Přihlas se ZDARMA ZDE.

Není to ale vlastně nic jiného, že jsem pracovala se svými schopnosti, které má každý z nás. Každý!!!! Neexistuje nic takového jako „to umíš jen ty“. Toto umí každý. Jako každý přirozeně umí chodit na záchod, každý z nás umí používat své spirituální schopnosti.

Žádej pro sebe zázraky i TY. I Ty je můžeš zažívat na denním pořádku. Už se nemusíš honit a stresovat jako za starých časů. Máš na víc.

Jaký zázrak sis do života v poslední době přivolala Ty? Sdílej v komentářích!

POSLECHNI SI K TOMUTO TÉMATU PODCAST

Follow: