Nebuď sama sobě překážkou

nebud sobe prekazkou

Každá z nás v hloubi duše po něčem touží. Máme nějaké sny a „něco“ chceme. Často to ale zůstává jen u toho chtění a toužení. Proč?

Protože si to splnění často nevědomky blokujeme – jsme samy sobě překážkou.

Co to znamená?

Podceňujeme se, kritizujeme se, snižujeme se, nevěříme si, vymýšlíme černé scénáře, podléháme strachům, máme negativní myšlení, pomlouváme, závidíme, srovnáváme se, jsme nevděčné, lakomé, řešíme stále minulost…

Všechny toto činnosti nás vzdalují od našich splněných přání.

Samy si stavíme překážky, aby se nám naše přání a touhy mohla splnit.

Dobrá zpráva ale je, že jelikož je to „naše“, je i na nás, jak se k tomu postavíme. Jestli dál budeme pokračovat v těchto scénářích a naučených vlastnostech chování a myšlení, nebo je začneme měnit – a otevírat se našim snům a touhám.

Já teď měla celkem zajímavé období, něco se mi v životě změnilo a já né a né se toho pustit. Pár týdnů jsem se trápila a samozřejmě se mi žádné moc hezké věci neděly.

když jsem v sobě tuto minulost pustila, dovolila si jít dál a rozhodla se opět pro svoje štěstí, začaly se dít zázraky. A to myslím vážně!

Přišly mi nabídky, o kterých jsem si ani netroufala snít, nějaké situace se vyřešily jen tak a otevřely se mi dveře k dalšího hojnosti. Wau, to je vždy tak, když se pustíme něčeho starého, přijde něco nové a lepší.

Stačí jen nebýt sama sobě překážkou.

POSLECHNI SI PODCAST:

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *