PROGRAM ZAČNE ZA ..

Dnů
Hodin
Minut
Sekund

STAŇ SE TOU, která se budí s energiípocitem vděčnosti za svůj život , VYDĚLÁVÁ 6 místné sumy, cítí se ve vztazích milovaně a důležitě A JEJÍ pRÁCE JE JEJÍM KONÍČKEM – BEZ POCITŮ VINY, NEJISTOTY, zmaru A STRACHU Z NEZNÁMA.

JEstli jsi jako NĚKTERÁ Z MÝCH KLIENTEK, je VELKÁ ŠANCE, ŽE I TY...

… jsi žena, která má velké sny a ambice, ale neví, jak jich dosáhnout (a možná se cítí lehce provinile, že toho chce tolik).

… jsi ve fázi, kdy se cítíš, že tvůj život ztratil smysl, něco mu chybí. Víš, že potřebuješ udělat změnu, ale nevíš jakým směrem se vydat. Máš vlastně všechno, ale uvnitř sebe jsi prázdná. Vyčítáš si, že bys měla být spokojená s tím co máš, ale šťastná v tom vlastně nejsi.

… bys chtěla rozjet svoje podnikání, dělat činnost, kterou miluješ, nabízet svoje služby, ve kterých vynikáš, ale nevíš, čím začít a co dělat, abys se ti dařilo (a bojíš se ztrát a že nikoho nebudeš zajímat).

… už podnikáš, dáváš do toho všechno, dáváš si záležet na kvalitě, ale jsi frustrovaná, kolik toho musíš zvládat, je pro tebe vyčerpávající stále nahánět klienty a máš pocit, že podnikání je těžké

… ve svém podnikání (i když do něj investuješ, máš reklamy, děláš kampaně), dosahuješ stále stejných výsledků a nemůžeš se dostat před určitou hranici. Myslíš si, že chyba je v Tobě, napadá tě, jestli to nemáš s podnikáním vzdát – klesá ti sebevědomí a motivace.

… se cítíš, jako bys byla na na vše sama. Máš pocit, že děláš všechno a cítíš nespravedlnost, druzí mají pohodu, daří se jim a Ty jen makáš. (Objímám Tě!)

… se cítíš od okolí nepochopená, jiná, divná a chybí ti od druhých podpora pro rozjezd svého projektu, chceš dělat to, po čem skutečně od srdce toužíš, ale máš plno pochyb a říkáš si, že druzí asi mají pravdu, je lepší být rozumná (ale uvnitř sebe ti to spíš způsobuje smutek).

… se bojíš naplno opřít do svého podnikání a vydělat svůj první milion, protože si myslíš, že by se tvůj manžel cítil zanedbaně, neměla bys čas na děti a doma by to vypadalo jako po válce (a to nemůžeš dopustit!).

… si myslíš, že úspěch bolí, musíš se pro něj obětovat a už teď máš na sebe sotva hodinu denně času, nevíš, co kde ještě přidat a nemáš to už ani fyzické síly (což řešíš sladkým a už to začíná být na tvém těle viditelné).

… toužíš zažívat lásku, mít víc než dost peněz, mít čas na své koníčky a cítit, že máš svůj život ve svých rukách.

poznáváš se v tom?

tak to jsi tu správně.
Chtěla bych Ti totiž říct, že mít velké sny a touhy je zcela v pořádku. A nemusíš pro jejich dosažení něco obětovat.
A ani si nic nevyčítej, pokud zrovna teď ve svém životě nemáš jasno, cyklíš se na místě, v něčem se ti nedaří a máš třeba sevřený žaludek z toho, jak na tom (v podnikání, životě) budeš za rok.
Není to kvůli tomu, že bys svůj život nezvládala, ale je to jen kvůli tomu, že se k tobě zatím nedostaly určité principy, jak přistupovat k životu tak, aby ses těšila na další den, věděla, že máš život pod kontrolou a prodávala své produkty/ služby bez velké dřiny a snahy (pokud podnikáš).
Tyto principy se totiž na škole neučily.
Vsadím se, že je nezná ani tvoje máma.
5/5

" V MÉM ŽIVOTĚ SE DĚJÍ OPRAVDOVÉ ZÁZRAKY"

Ahoj Ali, ráda bych ti poděkovala za tvé vedení a mentoring. Spolupracujeme spolu už opravdu několik let a musím říct, že díky tobě, jsem teď tam, kde bych ani omylem být, bez práce na sobě , nemohla. Díky technikám, které si mě naučila, se v mém životě dějí opravdu zázraky. Přicházejí příležitosti, peníze, klienti a také vše zvládám s velikou lehkostí. Ten obrat v mém životě je veliký. Díky za to co děláš a dělej to dál. Dává to obrovský smysl......

— KATKA

MOŽNÁ TO BUDEŠ ZROVNA TY, KDO SI JE OSVOJÍ a bude inspirací pro druhé.

Protože jsi někdo, kdo se nevzdává.
Víš, že úspěch (ve všech formách) je možný i pro Tebe (jen se někdy bojíš, pochybuješ a stagnuješ).
Vím, že jsi už zkusila se svým životem (případně i podnikáním) něco udělat.
Pořídila sis už nějaké online programy, kurzy, navštívila semináře, studuješ, čteš knihy...
Sleduješ na Instagramu tvoje vzory a ptáš se, jak to dokázali, chtěla bys být jedním z nich.
Konzultuješ svoji situaci s kamarádkami, kolegyněmi a snažíš se svoji situaci vyřešit, dostat podporu. Ale zjišťuješ, že druzí ve tvém okolí také tápou a mají svoje vlastní problémy.
Investovala jsi už nějaké peníze do vzdělání, reklam, inovací, pracuješ na posunu a zlepšení...
Ale něco drhne, situace není to podle tvých představ.
Možná jsi už začala chápat nějaké energetické principy, zajímáš se o manifestování, medituješ a máš svoji nástěnku vizí.
Přesto všechno máš pocit, že stále něco musíš obětovat, je to těžké. Máš výčitky, že když pracuješ, nejsi s dětmi a naopak, když jsi s dětmi, myslíš na práci.
S partnerem řešíte jen provozní věci, už si ani nepamatuješ, kdy jste spolu prožili kvalitní čas. A to ti způsobuje vnitřní prázdno a smutek.
A i když děláš svoji práci dobře, dáváš do toho 150%, stejně si stále plno věcí musíš odpírat, protože na ně nemáš. Máš pocit, že peněz stále málo. Nevíš, co je špatně. Vždyť se snažíš a děláš všechno správně!
Jsi z toho smutná, že z nějakého záhadného důvodu nemůžeš žít naplno a mít všechno.

Není to Tvoje vina…

Proč zažíváš svoji současnou situaci a nemůžeš se z ní vymotat je, protože kolem sebe nemáš ty správné vzory a nemáš to správné prostředí.

Nevíš, jak na to. Nebo možná víš – podle všech těch knih, ale nevíš, jak to uchopit prakticky a jak to ŽÍT.

Jak žít ten život, který máš pod kontrolou a máš na ním moc (nad svým časem, situací ve vztahu i penězi) a napadneš vyčerpáním? Je to vůbec možné?

Ve svém okolí možná nikoho neznáš, kdo by to dokázal. Každý kolem tebe je zacyklený v nějakých nezdarech a pravidelně slyšíš příběhy, jak někdo o něco přišel, nemá peníze, partner ho podvádí a podnikat je náročné a vyžaduje to plno času. A vidíš, jak plno tvých kámošek je strhaných, unavených a vyčerpaných.

Když se podíváš na své největší VZORY – své rodiče, taky nejsou šťastní, řeší svoji finanční situaci a jestli se pustili do podnikání, tak tomu obětovali všechno.

A to tě odrazuje se vůbec sama do něčeho pouštět. Bojíš se, že dopadneš jako oni. Už teď nemůžeš a máš všeho nad hlavu.

Proto, jestli Ty chceš být tou změnou, jestli Ty chceš žít jiný příběh, potřebuješ se učit od lidí, kteří to už dokázali a obklopit se podporujícím prostředím. Jen tak můžeš růst.

A asi jsi i pochopila, že být na to sama je náročné.

Jsi jako ta květina. Ta, když je ve špatné půdě (nebo plastu), neporoste. Ale když ji dáš do výživné země
a bude mít správné klima, nádherně se otevře a vybarví se v nejkrásnějších odstínech a bude vonět.

To jsi Ty.

I Ty můžeš rozkvést, ale potřebuješ k tomu správné podmínky. 

Chyba tedy není v Tobě, ale v tom, že Ti chybí to správné vedení a prostředí a ty PRINCIPY, které tě dovedou k úspěchu (bez vyčerpání).

5/5

"Vrátila jsem se zpět do své síly a začala se znovu uzdravovat."

Ali je jedním z mých vzorů nejvíce úspěšných lidí. Je to obrovská profesionálka, která se stále vzdělává, rozumí tomu, co dělá. Vypracovala se opravdu vysoko a prakticky z ničeho, je lidská a empatická, její energie je úžasná, zářivá a je s ní radost spolupracovat. Je důsledná, vyžaduje práci na sobě a je opravdu jen pro ty, co se chtějí posunout dál, něco změnit. Díky Ali jsem pochopila, že jsem to já, kdo si tvoří svoji realitu a co vše jsem si v minulosti "svým tvořením" způsobila. Dokáže velmi dobře nasměrovat nejen v podnikání a partnerském životě. Mně velmi pomohla vrátit se zpět do své síly a začít se znovu uzdravovat (poslat stres pryč z mého života, najít zpět svoji hodnotu), a také s dcerkou. Díky ní jsme si spolu s dcerkou našly k sobě opět spolu svoji cestu, a báječně si nyní rozumíme, dokonce často téměř i beze slov, jsme na jedné vlně, a často odhadneme, co si ta druhá zrovna myslí, co chce říci, tak dobře jsme se na sebe napojily.

— LENKA

Ahoj, já jsem Alice, transformační mindset & byznys koučka

Již více jak 5 let vedu ženy k jejich sebevědomí, vnitřnímu naplnění a životu v plné hojnosti na všech úrovních (duševní, v lásce, penězích, seberealizaci).

Již přes 100 žen jsem provedla vnitřní transformací a pomohla jim dostat se ze zoufalých situací, ve kterých neviděly východisko (životní směr, vztahy, podnikání, téma sebehodnoty) a  místo toho si stanovit své vize & priority, začít se orientovat ve svém emočním světě i myšlenkách a také pochopit, v čem vynikají a jak to začít nabízet druhým a vydělávat si tím 6 místné sumy (bez obětování osobního života).

Prošla jsem tréninkem u Lenky Procházka, byla několik let v mentoringu Gina DeveeLenky Lutonské a dalších mezinárodních byznys mentorů (Danelle Delgado, Parmees Yazdanyar), navštívila několik osobních retreatů s Dr Joe Dispenzou, přečetla stovky knih, absolvovala desítky online programů od světových koučů a stále se vzdělávám a sama na sobě pracuji.

Mimo to mám vystudovaný obor PR, jsem certifikovaná módní stylistka, dlouhou dobu jsem pracovala v marketingu a vybudovala úspěšný blog, který se umístil na předních příčkách soutěží jako je Blogerka roku a několik let byla full-time influencerkou. Následně jsem si postavila svoje online podnikání, které mi generuje 6 místné částky.

Pomohu Ti tedy i se sebevědomou prezentací na sociálních sítích, abys byla viditelná ve svém oboru a prodávala svoje služby nebo produkty s lehkostí, vybudováním brandu i image (abys přitahovala exkluzivní klienty, kteří mají stejné hodnoty jako ty), a rozjezdem tvého vysněného podnikání, které můžeš dělat odkudkoliv na světě a hlavně ti generuje uspokojující zisk.

Skrz všechny načerpané informace, vlastní zkušenosti a poznatky z neurovědy, kvantové fyziky a marketingu jsem sestavila proces A~STAR, díky kterému začneš psát jiná pravidla svého jedinečného života a unikátního podnikání, které ti bude vydělávat. Budou to pravidla svobody, radosti, hojnosti, naplnění a harmonie. 

Představ si......

Vědět, že máš život ve svých rukách ( i když se vzbudíš se špatnou náladou, dokážeš se z ní dostat během pár minut a místo promarněného zamračeného dne uzavřeš spolupráce s vysněnými klienty v hodnotách desetitisíců, prožiješ milostný večer s partnerem a ještě si přes den stihneš zajít na masáž).
Dívat se na svůj diář s pocitem klidu a svobody . Více jak 80% činností v něm Tě totiž těší a dělá ti radost a máš pocit, že ve svém životě můžeš dýchat.
Vstávat s pocitem klidu a těšením se do nového dne. Vědět, že práce, kterou děláš Tě naplňuje a Tvůj systém jede jako po másle - stále ti chodí objednávky, klienti a o tvoje služby/ produkty je zájem.​
Mít byznys postavený na svých radostech a na tom, co Tě naplňuje (a nebýt tak vyčerpaná z otravných činností, které z tebe vysávají život). Máš tak energii na partnera a děti bez myšlenek, co vše jsi nestihla a co ještě musíš udělat. Užíváš si přítomný okamžik, dovoluješ si zpomalit bez výčitek.
Vědět, jak se můžeš zklidnit, když ti ze stresu tluče srdce jako o závod a máš sevřený žaludek z toho, že uděláš chybu nebo nějaké špatné rozhodnutí. Umíš se sebou pracovat a nepropadneš se do paralýzy a analyzování toho, jestli je tvůj další krok správný a co vše se může stát. Máš v sobě vybudovanou pevnou jistotu a sebedůvěru, věříš si a jasně víš, kam kráčíš a jsi si jistá pozitivním výsledkem. ​
Mít kontrolu nad svými emocemi a chápat jejich hlubší příčinu, takže když ti partner bude něco vyčítat (nebo naopak ty budeš nespokojená) dokážeš se s ním v klidu (a sebedůvěrou) pobavit a společně dojít ke společnému řešení. Bez nějakého urážení, hádek a dramat. Umět sebejistě druhému říci "Ne." a nebát se toho, že tě odsoudí a budeš ta špatná. A když nebudou chodit klienti, odmítnou spolupráci, nepropadat se do hluboké bezmoci a strachu - dokážeš se uvolnit, vnitřně se podpořit a vymyslet s chladnou hlavou plán, jak získat příjmy jinou cestou, bez paniky a pocitů méněcennosti.
Cestovat do oblíbených destinací několikrát ročně a pracovat odkudkoliv, protože můžeš a máš své online podnikání, které Ti generuje 6 místné částky - pochopila jsi totiž PRINCIPY, jak toho dosáhnout a aplikovala jsi je.​
Jít si zacvičit i přes den, ležet v posteli klidně do 11 hodin (protože můžeš, sama si určuješ, jak využiješ svůj čas), odpoledne trávit s dětmi a usínat s pocitem, že dnešek stál za to a dělala jsi to, co Tě dělá šťastnou.
Umět prezentovat a nabízet své služby sebevědomě a bez obav, co si kdo o tobě pomyslí. A znát ty nejtajnější techniky, jak psát a vytvářet příspěvky, které ti přitáhnou platící klienty a prodají tvé služby/produkty.
Znát ty nejefektivnější manifestační techniky, díky kterým dokážeš ovlivnit to, s čím si tvůj rozum neví rady a umět si skrz ně přitáhnout větší obnos peněz (jako moje klientka Jana, která si manifestovala peníze na její vysněné auto), partnera, se kterým si rozumíte a máte pocit, že se znáte roky (jako moje klientka Katka), boží klienty a zakázky (jako moje klientka Terezka).

láká tě to?

5/5

"DOSTALA JSEM SE NA 6 MÍSTNÉ ČÁSTKY ZA MĚSÍC"

Chtěla jsem ti dát zpětnou vazbu na naše individuální konzultace, protože teď na podzim přišel větší zlom v tématu, které s tebou řeším a to je hojnost. Měly jsme spolu, pokud počítám správně, 5 sezení a za tu dobu vnímám, že jsem se v této oblasti posunula. Z jediného příjmu (a to rodičovské) jsem se dostala na šestimístné částky/měsíc. A zakázky stále chodí. Klienti jsou skvělí, na podobné vlně jako já:-). Ta změna energie je neskutečně znát. Na ateliér jsem si chvilku počkala, ale stálo to za to, protože se stěhujeme do nádherného domu, kde budu mít svůj vlastní prostor na tvoření. Stěhování nebylo vůbec na pořadu dne, bylo to moje další tajné přání, a nakonec vyšlo oboje. Jsem moc vděčná, že jsem s tebou začala spolupracovat, sama bych takový posun určitě neudělala, spíš si i myslím, že v nějaké fázi bych tvoření vzdala..

— TEREZA

5/5

"SPOLUPRÁCE S ALICÍ MI ZMĚNILA ŽIVOT K LEPŠÍMU"

Od Alicky mám zakúpených viacero programov. Od uvedomení si rôznych vecí som sa ale aj zabavila:) Naučila ma že život je taká naša hra a treba to tak aj brať. Mala som však možnosť ísť s ňou do programu Znovuzrodená za 90 dní a musím dodať že to bolo niečo celkom iné. Bola nám k dispozícií vždy keď sme to potrebovali. A občas sa teda s nami nemaznala ale to bolo niečo, čo som naozaj potrebovala. Uvedomila som si, že nemôžem stále obviňovať niekoho okolo seba, za to čo sa mi v živote deje. Naučila ma ako sa k tomu postaviť, ukázala moje skryté presvedčenia, ktoré by som ja sama ťažko objavila. Tým že bola so mnou stále v kontakte ma držala v tom, aby som nelenila a išla si za tým, po čom moje srdce túži. A to je jej krásna vlastnosť že mi to dokázala povedať cíce otvorene ale stále to bolo s láskou a rešpektom. Bez súdenia .Naučila som sa hraniciam so svojou rodinou ale aj so svojím partnerom. A hlavne už nepoužívam vetu, nemám čas na seba 😀 A je toho ešte veľa na čom pracovať, ale určité veci už nikdy nepripustím a za to som jej vďačná. 🙂 ♥

— LENKA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

O čem tento 3 denní program bude?

DEN 1

BUĎ "ONA"

Jak se stát tou, která má vše? Co je na ní speciálního a co dělá, co druzí ne? Jak můžeš i Ty být tou ženou, které se daří ve vztazích, penězích i podnikání a cítí se skvěle ve svém těle? Která nejenom ví, jak na to, ale dokonce to žije?

DEN 2

odemkni se

Dozvíš se o 5 klíčových elementech, které potřebuješ k odemknutí toho, aby ses stala „THE ONE“. Co je zapotřebí mít, umět, dělat a být tím (a dokáže to aplikovat úplně každá žena, jen o tom možná zatím neví). Bez těchto 5 klíčových faktorů ti stále bude unikat život i podnikání, které je spíše o zábavě, než úmoru, tlaku, přetíženosti a dřině.

DEN 3

proč to nemáš

Tento den Ti povím 5 hlavních chyb, které dělají lidé (aniž by si to uvědomovali) a blokují si tím život v celistvosti a naplnění na všech úrovních (ve vztazích, financích a spokojenosti z těla) a jak z toho může Ty vystoupit a dělat ty správné kroky.

Prozradím ti také, co potřebuješ mít na místě, aby ti podnikání opravdu dobře frčelo a mohla sis dát nohy nahoru, protože ti stále chodí klienti a objednávky, prosperuješ.

BONUS

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Odpovím ti na tvoje dotazy a ujasním, co ještě bude třeba, aby se ti podařilo stát se „THE ONE“.

OBSAH PROGRAMU:

3 LIVE TRÉNINKY

Tato videa budou vysílána živě. Začínáme 21. 11. K záznamům se dostaneš do 5. 12. Program nebude pouze o informacích. Projdeš si vyloženě transformačním zážitkem. (Hodnota 30 000 Kč)

individuální přístup

V živých vysíláních bude prostor i na Tvé osobní dotazy a koučink se mnou. (Hodnota 5 000 Kč)

VIP FB SKUPIna

Dostaneš i speciální přístup do VIP skupiny, kde budu pro Tvoji podporu a můžeš se propojit s ostatními ženami, které jsou na stejné cestě jako Ty. Nebudeš na svoji situaci sama. (Hodnota nevyčíslitelná)

Hodnota programu je 35 000 Kč. Ty ho máš ale za zlomkovou cenu.

Jednorázová investice je 250 Kč + 21% DPH.

Pro koho je program určený:

NENÍ PRO TEBE, POKUD:

Je pro tebe perfektní pokud:

FAQ

Další důležité informace

Náš program začíná 21. 11. Bude vysílán LIVE přes zoom. Do podpůrné FB skupiny se dostaneš ihned.

Nic se neděje, bude pro Tebe uložen záznam (do 5. 12.). Doporučuji si však videa shlédnout do 12 hodin od vysílání, ať můžeš využít veškerých bonusů a nic důležitého Ti neuteče.

Ano. Kontaktuj mě na můj email: alice@alifebyznys.cz.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Není. Můžeš se přihlásit, i když své podnikání nemáš. Pokud ale podnikáš, věřím, že uslyšíš naprosto klíčové aha uvědomění a pochopíš, co ve svém byznyse začít dělat jinak, aby se Ti dařilo.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

Nic, tvůj život bude pravděpodobně pořád stejný.

Možná budeš sama zkoušet změnit svoji životní situaci tím, že ji budeš řešit s kamarádkami, říkat si, jak je život nespravedlivý a těžký, zkoušet další byznys strategie (a tajně doufat, že toto je to ONO, co Tě spasí). 

Možná si přečteš další knihu, na chvíli se namotivuješ, ale pak se zase vrátíš ke starým zvykům a do stejných situací.

Možná si dál budeš pouštět Youtube videa a stahovat materiály zdarma, budeš mít pocit, že na sobě pracuješ, ale přitom hlásky kritiky v tobě stále budou promlouvat.

A tvůj čas bude běžet dál. 

Nebylo by lepší?

Vědět JASNĚ, jaké správné kroky máš teď ve svém životě a podnikání udělat, aby Ti to tvoji současnou situaci ještě nezhoršilo? 

Vědět, že jsi jedinečná, báječná, umíš plno věcí a jsi za to patřičně ohodnocena?

Dívat se na svůj bankovní účet a u toho cítit pocity vděčnosti, uvolnění a radosti? 

Seberealizovat se ve svém podnikání, které Ti zároveň vynáší královské peníze, mít klienty, se kterými je radost pracovat a dávají Ti jen pozitivní recenze? 

Být ve vztahu, kde se cítíš milovaná a opečovávaná a víš, že podnikání Tvoji situaci s partnerem nenarušuje?

Mít na sebe plno času a vědět, že Ty máš nad svou časovou prostorností plnou kontrolu?

A mít kolem sebe lidi, kteří Ti rozumí, podporují Tě a víš, že jsi přijímána taková jaká jsi (i s těmi temnými stránkami)?

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Wow Wow wow. Kde začít? Neskutečně si mi otevřela oči a skrze ně vidím už svět úplně jinak. Děkuji mé intuici,že mě zavedla až k tobě, protože díky Tobě vše je vlastně úplně jinak než jsem si doposud myslela. Konečně chápu mé vzorce a umím s nimi pracovat. Vím, jak se sebou pracovat a to je klíčem k mému radostnému životu. Jsem úplně jiný člověk, Konečně se cítím volná, svá, plná elánu, a to vše díky tobě. To co jsi mě naučila je absolutně nevyčislitelné. Má největší změna nastala v momentě, kdy jsem pochopila, že věci se dějí pro nás a ne nám,že je důležité jak se na věci dívám a já tomu dávám nálepku, a že opravdu JÁ jsem svým vlastním tvůrcem svého života a nikdo jiný a to je velká síla si to vlastně uvědomit. Děkuji za podporu,za lekce ,které jsou absolutně nenahraditelné a za tebe, že JSI! Chci říct, kdo váhá s tebou spolupracovat, tak je to pouze nějaký skrytý strach ,který jsem měla já na začátku než jsem vstoupila do mastermind. Je potřeba ho překonat a až teprve pak se otevřou brány do jiného světa. Děkuji ti za vše z celého srdce a ostatním přeji taky takové osvobození jaké jsem našla já.
Monika
Ahoj Aličko, extrémně ti děkuju za tvé koučinky! No a celkově za to, že JSI 🙂 Vždy, opravdu vždy, mi hodina s tebou pomohla, posunula mě! Nikdy se nestalo, že bych z toho neměla výsledky. Děláš svou práci skvěle, jsi profík. Přišly jsme společně na to, na co já sama hledala odpovědi pěkně dlouho. I když jsem taky kouč/mentor, tak se i tak nechávám podpořit, abych mohla dál a rychleji růst ve svém podnikání i pro své klienty. Proto doporučuju každému dopřát si koučink s tebou, protože dokážeš velmi rychle objevit příčinu problému a pomoci k výsledkům v životě i v podnikání. Moc děkuji!!!
Adéla
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša