WEBINÁŘ: 2022 ZNOVU A LÉPE

Představ si, jaké by to bylo prožít následující rok v souladu se sebou, v harmonických vztazích, hojnosti a radosti. Co kdybys na rok 2022 vzpomínala s vděčností a nadšením? Je to pouze na Tobě, jaký celý rok ve skutečnosti bude! Vytvoř si ho tak, aby v Tobě vzbuzoval vášeň a chuť žít. Brány do báječného roku se Ti právě otevírají…

I když je situace tam venku stále nestabilní, nikdo neví, jak to bude dál a jaká další omezení a opatření přijdou, stále plno věcí můžeme změnit a nastavit si podle svého. Tak abychom byly šťastné a naplněné. Protože radost je pouze vnitřní stav! A je dokázáno, že jaké myšlenky produkujeme, takový život pak máme. 

Nauč se, jak si měnit situace ve svém životě ve svůj prospěch a jak vystoupit ze stavu „oběti“, kdy jsi snadno ovlivnitelná vnějšími vlivy. Rozhodnutí je pouze na Tobě. Já Ti prozradím veškeré nástroje a tajemství jak být paní svého osudu a života snů.

 

Byl Tvůj rok 2021...

Pojď to změnit a udělej z následujícího roku své mistrovské dílo! Jak bude vypadat? Jak se v jeho průběhu budeš cítit? To je moje milá už jen na Tobě. Naše realita vypadá přesně podle našit myšlenek, přesvědčení a pocitů.

To, co jsi zažívala v minulosti vzniklo z Tvých starých vnitřních nastavení. Nauč se ovládat svou mysl a měnit si svá vnitřní nastavení a staneš se i pánem svého osudu. Podle kvantové fyziky máme každou sekundu neomezené možnosti pokračování našeho příběhu. Jak moje milá bude vypadat to Tvoje pokračování, co dál chceš žít? Nastav si to, prociť to a žij to!

Za poslední 3 měsíce se mi přihodila spousta věci v rodině, ve finanční oblasti i trosku v partnerské rovině a ne všechno úplně příjemné... ale Tvá škola mi dala odvahu přistupovat ke všemu, jak to cítím a netrápit se příliš nad tím, jak to dopadne. A i když se na první pohled některé věci jeví jako děsně komplikované až nemožné, tak se nenechat odradit a aspoň se pokusit to nějak zvládnout/zařídit. I když to třeba nakonec nedopadne, tak ma člověk aspoň pocit, ze pro to udělal maximum. Je to vážně fuška, protože, i když člověk ujde velký kus cesty a nemusel by už o svých schopnostech pochybovat, tak stejně ma tendenci se často podceňovat. A právě v takových chvílích člověk čerpá z toho, co mu předal úžasný člověk jako jsi Ty “věř sám sobě a své sile”. Mas úplnou pravdu, ze spousta mouder je ukrytých v knihách a ja rada čtu, ale přeci jen v živém projevu a s tou energii, kterou k nim vysíláš, mají ta moudra zase docela silu, takže díky mooc za Tvoji obohacující a inspirující práci Ali.🙏❤️

Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka a vizionářka, která si jde za svými sny a je odevzdaná životu v plném naplnění. Jsem přesvědčená, že limity a omezení máme pouze ve své hlavě a ve své minulosti. Jakmile si toto zpracujeme (náš mozek je neuro-plastický!), můžeme si vyloženě vybrat, čím chceme být a co chceme v tomto životě prožívat – v souladu s naší duší a vnitřní pravdou. Ta nás vždy vede na tu správnou cestu, kde nás čeká hojnost a život v radosti. 

Sama podle tohoto přesvědčení žiji a teď své zkušenosti a ověřené techniky předávám svým klientkám dále. (Informace a techniky používám například od svých mentorů jako jsou Lenka Černá, Gina DeVee a Dr. Joe Dispenza.)

Proč by ses na webinář měla přihlásit?
O čem budu mluvit a co si během webináře zpracuješ:
Další důležitá fakta. FAQ
Co bude, až se na webinář přihlásím?

Po přihlášení do webináře a provedení platby, dostaneš e-mail s přístupovými údaji na stránku, kde najdeš záznam z webináře. 

Každou sekundu se rozhoduješ, jak dál bude pokračovat Tvůj život. Jak dlouho ještě chceš čekat, než se něco zlepší? Jednej hned!

Kolik peněz utratíš za kafíčka, trendy oblečení, nefunkční kosmetiku a možná i knihy s radami, které těžko dáváš do praxe? A jak se Ti zlepšil život? Pojď do sebe tentokrát investovat jinak. Online webinář bude o koncentrované transformační energii a jednoduchých krocích, které Ti přinesou výraznou změnu v životě. A hlavně dostaneš informace, ze kterých budeš čerpat už napořád.

Co říkají mé klientky o spolupráci se mnou: