ZNOVUZROZENÁ ZA 90 DNÍ

MENTORINGOVÝ PROGRAM KE TVÉMU VELKÉMU ŽIVOTNÍMU POSUNU.

S mojí pravidelnou týdenní podporou dosáhneš za 90 dní to, o čem sníš celé roky. Právě teď nastal čas na transformaci Tvého života. A nebudeš na to sama.

VÍŠ, PROČ PLNO LIDÍ SETRVÁVÁ DLOUHÁ LÉTA VE SVÉ NEVYHOVUJÍCÍ SITUACI?

NEVĚŘÍ, ŽE BY SE MOHLI MÍT LÉPE. JSOU OBKLOPENI LIDMI, kTEŘÍ JE TÁHNOUT DOLŮ. NEMAJÍ KOLEM SEBE TU SPRÁVNOU PODPORU.

ŽIVOTNÍ ZMĚNA JE STRAŠIDELNÁ.

Děsí nás, že ji nezvládneme a budeme se mít ještě hůře. Všichni nás od ní odrazují, protože jsou sami vyděšení udělat velký krok do neznáma. Všichni se bojíme. Ale když už před námi někdo tu cestičku vyšlapal, jde se nám lépe. Když víme JAK. Když máme vedení, podporu a hlavně víru, že to vše dobře dopadne.

PŘIDEJ SE DO MÉHO 90 DENNÍHO MENTORINGOVÉHO PROGRAMU. POVEDU TĚ KE TVÉMU VYSNĚNÉMU CÍLI. DOKÁŽEŠ TO.

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka, která učí ženy žít svůj vysněný život v souladu se sebou. K této práci mě přivedl můj osud. CELÝ MŮJ PŘÍBĚH SI MŮŽEŠ POSLECHNOUT ZDE

Celý život jsem si myslela, že je se mnou něco špatně… že jsem druhým na obtíž a bylo by lepší, kdybych nebyla. 

Prožila jsem si velmi špatné vztahy a celý život jsem se pohybovala na pomezí depresí a úzkostí. 

Až po velkém životním vyhoření, kdy jsem si sáhla na dno, jsem pochopila, že musím se svým životem něco udělat a být dobrým vzorem pro své krásné dcery.

Nevěděla jsem ale JAK. Navštívila jsem několik psychologů, ale život se mi nezměnil. Až když mi vesmír seslal do cesty moji koučku, začala jsem chápat příčiny mého „utrpení“.

S její podporou jsem prošla velkou životní transformací a začala psát SVŮJ NOVÝ ŽIVOT. 

Odešla jsem z toxického vztahu a sama jsem se stala koučkou a mentorkou. Teď jsem to já, která vede další ženy k naplněnému a šťastnému životu.

Věřím, že bez podpory a mentoringu bych sama tento velký životní přerod nezvládla. Proto ho teď sama nabízím druhým.

NÁPLŇ PROGRAMU

12 ONLINE SETKÁNÍ

Každý týden se uvidíme na 2 hodiny přes aplikaci ZOOM. (První setkání bude trvat 2 – 3 hodiny.) Z každého setkání obdržíš záznam.

koučink

Během online setkání se mnou můžeš probrat svoji situaci a využít mého koučinku. VIP klientky se mnou budou mít 2 bonusová individuální sezení.

TECHNIKY A MANUÁLY

Každý týden Ti předám účinné a efektivní techniky, díky kterým uskutečníš svoji životní změnu lehce, s nadšením a pozitivním očekáváním.

MAXIMÁLNĚ 15 ŽEN

Tento skupinový mentoring je pouze pro 15 žen, aby bylo zaručeno soukromí a každá klientka měla svůj prostor pro konzultace se mnou.

NON-STOP PODPORA

Ženy v tomto programu dostanou přístup do soukromé Telegram skupiny. Ve skupině budu pro Tebe jako podpora ve Tvém životě mezi zoom setkáními. Navíc se můžeš propojit s ostatními ženami a sdílet své úspěchy nebo dilemata. Nikdy nejsi na své problémy sama!

POVZNÁŠEJÍCÍ ENERGIE

Celý program Tě dostane do pozitivních vibrací a emocí. Upevní Tě ve Tvé víře, že i Ty dokážeš uskutečnit velké životní kroky a splnit si své sny a cíle.

TÉMATA JEDNOTLIVÝCH SETKÁNÍ

EFEKTIVNÍ KROKY K DOSAŽENÍ POŽADOVANÉ ZMĚNY / CÍLE

Jak si správně stanovit záměr a jak ho dosáhnout. Efektivní plánování. Aktivační meditace.

POJISTI SE NA ÚSPĚCH

Pryč se sabotéry, rozptylováním a toxickým prostředím.

SPIRITUALITA JAKO TVOJE SUPERSCHOPNOST

Nauč se základní vesmírné a duchovní zákony, které Tě podpoří v uskutečnění Tvého záměru.

PRÁCE S PODVĚDOMÍM - VZORCE A NASTAVENÍ

Naše chování, rozhodování a myšlení ovlivňují z 95% naše podvědomá nastavení. To pak vytváří naši realitu a jaký život žijeme. Tím, že si přenastavíš podvědomé vzorce, změní se Ti i životní situace.

VŠE JE ENERGIE

Principy fungování energie a jak s ní zdravě hospodařit, abys byla ve své síle a stala se tvůrkyní svého života.

KDO TOMU VELÍ? ZRANĚNÉ VNITŘNÍ DÍTĚ, NEBO DOSPĚLÁ ŽENA?

Pokud v dětství nebyly naplněny Tvoje základní potřeby jako je bezpodmínečná láska, přijetí, podpora, uznání a důležitost, v dospělosti pak často můžeš jednat z pozice zraněného dítěte. Uzdrav malou holčičku v sobě a budeš vidět život z jiného úhlu pohledu.

VZTAHY S DRUHÝMI

Vytáčí Tě druzí lidé a nemáš s nimi dobré vztahy? Tím, že změníš svoje nastavení, se vše může urovnat.

PRÁCE S EMOCEMI

Možná ses naučila své emoce potlačovat. A to Ti bere sílu. Nauč se pracovat s emocemi zdravě, aby Tě podporovaly, né tahaly dolů.

NAUČ SE TVOŘIT SVOU REALITU

Zákon přitažlivosti v praxi. Jak si silou myšlenek ovlivňovat, co se Ti v životě děje.

TOUHY JAKO TVOJE GPS

Možná sis je zakázala, ale tím pádem jsi přestala i žít. Jak žít v souladu se svými tužbami zdravě.

POSTAV SE DO SVÉ VNITŘNÍ SÍLY A POZNEJ SVOJI HODNOTU

Máš na to. Možná jsi celý život slyšela něco jiného a pochybovala jsi o sobě. Tomu je konec. Nasadíš si korunu a od teď svým životem budeš kráčet jako královna ve vnitřním souladu.

magie ženskosti

Proč se Ti v životě nedaří, máš pocit, že musíš dřít a jsi strhaná? Protože ses nenaučila pracovat se svojí zázračnou ženskou energií. Pojď se na ji naladit a uvidíš, jak Ti život začne plynout s lehkostí.

HUMAN DESIGN

Víš, proč jsi jiná než Ti ostatní? Protože každý člověk je jiný energetický typ. Poznej svoje nastavení a žij s ním v souladu. Začne se Ti dařit, budeš mít více energie a budeš plnit svá poslání.

OTEVŘENÁ TÉMATA

Každá skupina i žena je jiná. Obsah proto bude přizpůsoben i potřebám jednotlivých žen v programu.

PRO KOHO JE PROGRAM URČENÝ

pro ženy, které se rozhodly pro životní změnu

pro ženy, které jsou ochotné na sobě pracovat

pro ženy, které jsou připravené do sebe investovat

pro ženy, které nemají výmluvy

pro ženy, které chtějí žít, ne přežívat

pro koho program není určený

pro muže

pro ženy, které za své neúspěchy viní druhé

pro ženy, které nemají čas

pro ženy, které nejsou ochotné měnit své myšlenkové vzorce

pro ženy, které nevěří na věci mezi nebem a zemí

pro ženy, které nevidí v mentoringu hodnotu

pro ženy, které to se sebou vzdaly

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE (FAQ)

První online setkání bude 16. 3. 2022 v 18:00. Následující online schůzky budou každý týden. 

Ze všech setkání obdržíš záznam. Ale bylo by dobré, kdybys byla přítomna aspoň na 80% schůzek. Vše je ale dobrovolné.

Podle nejnovějších vědeckých poznatků jsme schopni ve svém životě uskutečnit trvalou změnu za 66 – 90 dní. Toto je doba, kdy se ukotvíš ve své proměně a je to dostatečný čas dosáhnout i svého cíle.

Vše je dobrovolné a sama neseš za svoje pokroky i život zodpovědnost. Nic tedy nemusíš. Platba je však nevratná.

Bylo by lepší, kdyby do něj žena vstoupila ze svého vlastního rozhodnutí.

Možnosti platby najdeš níže.

Napiš mi na email: alice@slaskoualice.cz.

Den, kdy se nám změní náš život, je den, kdy se rozhodneme – že už chceme žít jinak. Protože dělat stále to stejné a očekávat jiné výsledky je čiré bláznovství (jak už říkal Albert Einstein). „Ze stejné úrovně myšlení vznikají stejné výsledky. Pokud chceme změnu, musíme změnit myšlení. “ A na tom budeme pracovat celých 90 dní… 3 měsíce… 12 týdnů… 2 160 hodin! Těšíš se?

REGISTRACE

Jednorázový poplatek je 33 100 Kč + 21% DPH.

Platba na 3 splátky ve výši 11 550 Kč + 21% DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

Jednorázový poplatek je 41 300 Kč + 21% DPH.

Platba na 3 splátky ve výši 14 900 Kč + 21% DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

V případě zájmu o uplatnění své 3 000 Kč slevy, kontaktuj mě na email: alice@slaskoualice.cz. Stejně tak mi napiš, pokud bys chtěla vystavit speciální fakturu (na firmu) nebo platit převodem.

DO MENTORINGU JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT JEŠTĚ ...

DNŮ (Y)
HODIN(Y)
MINUT(Y)
SEKUND(Y)

CO SE STANE, AŽ SE PŘIHLÁSÍM?

Po registraci a uskutečněné platbě obdržíš přístup na stránku, kde najdeš podrobnosti k našim pravidelným zoom setkáním + přístup do Telegram skupiny. Budou zde i záznamy ze všech setkání. Na  schůzkách s VIP klientkami se domluvíme individuálně. 

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ MOJE KLIENTKY?

Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Alice: A - ano – nová výzva L - laskavá pomoc z nefunkčních vzorců života I - inspirace k novému Já C - cesta k novému životu E - emoční osvobození …. Jsem šťastná, že jsi součástí mého života, děkuji.
Lucka
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša