12 týdenní online program, který Tě nasměruje k setkání s Tvým vysněným partnerem, s láskou duše, s panem Božským.

Nedělej stále stejnou chybu a nezačínej vztahy, které Tě ničí, kde si Tě partner neváží a nerespektuje Tě takovou jaká jsi. Zasloužíš si konečně potkat svoji lásku a prožívat ve vztahu zamilované chvíle, po kterých z hloubky duše toužíš. Jsem přesvědčená, že „ten pravý“ pro každou z nás existuje. Jen je potřeba pro střetnutí s ním překonat určité životní výzvy, poznat se a zjistit, koho vlastně hledám. To vše rozklíčuješ v mém online programu.

Provedu Tě tvým nitrem a společně se vydáme na cestu za láskou.

Během mého kurzu si odpovíš na spoustu osobních otázek a pochopíš, proč v tom svém božském vztahu stále nejsi, co Tě v tom brzdí a proč jsi se v minulosti několikrát spálila. Už je na čase skoncovat se zlomenými srdci, neopětovanými city a hraním her, kdo s koho.

Najdi si partnera, se kterým budeš prožívat to, po čem Tvoje srdce odjakživa touží.

P. S. Kurz je určen i pro Tebe, pokud jsi zadaná, ale necítíš se ve vztahu naplněná a přesvědčená, že je to „ono“.

Honí se Ti pravidelně hlavou myšlenky typu:

ZNÁM TO! Taky jsem už nevěřila. A samota se postupně stala mojí nejlepší kámoškou. Přesto jsem se nevzdala a vydala jsem se na misi. Na misi velkého odhodlání, že si toho skvělého chlapa najdu a budu mít vztah, který bude mít grády. Na misi, že ten můj pravý tady pro mě je, jen se naše cesty potřebují zkřížit. Dělala jsem patřičné kroky, používala určité metody i postupy a bum, přišel. Po několika měsících, kdy jsem praktikovala vše, co Tě v kurzu naučím jsem se se svým vysněným partnerem setkala. A víš co? Vesmír byl opravdu vtipný, toho mého Pana Božského mi naservíroval – přesně tak, jak jsem si ho přála od A do Z. Tajemství, jak jsem to udělala, Ti odhalím ve svém kurzu.

Ahoj Alice, dlouho jsem Ti nepsala, ale teď musím, abys měla ode mne zpětnou vazbu. Po tvém kurzu jsem si sepsala své přání, jaký má být můj vysněný partner. Je to k nevíře... už přišel, a zítra to budou 3 měsíce, co jsme spolu a já denně žasnu nad tím, jak se plní všechny ty sepsané body. Je to úžasný chlap ve všech směrech a já jsem nesmírně vděčná, že mi přišel do života a věřím, že z něj neodejde. Jsem šťastná a vděčím za to i Tobě. Děkuji.

Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka, která si prošla celou řadou nepovedených vztahů. Ten nejdelší, který jsem v jisté fázi považovala za svůj celoživotní, se pro mě ukázal jako velmi toxický. Chtěla jsem po svém partnerovi něco, co mi nemohl dát, opakovala jsem stále stejné chyby jako v předchozích vztazích a on se ke mně choval, jak se v minulosti naučil. Navzájem jsme se ve vztahu „ničili“, dokud jsme nedostali své lekce a neřekli si „dost“. Po této zkušenosti jsem si v sobě začala měnit své podvědomé (i vztahové) naprogramování a vydala se na cestu sebepoznání. Pochopila jsem, že pokud chci mít vedle sebe toho správného, sebevědomého chlapa, nejdříve musím emočně uzdravit samu sebe. Po intenzivní práci na sobě a absolvování několika kurzů jsem svoje zkušenosti začala předávat dále a pomáhat na cestě k sobě sama ostatním ženám. Na své vlastní cestě jsem si za pomocí technik, které teď předávám do života „přitáhla“ i svého vysněného partnera. Věřím, že Ty to zvládneš také!

Je velká šance, že po absolvování mého programu...
Co kurz obsahuje:

Kurz je formou samostudia. V programu se dostaneš k 10 základním lekcím, viz níže. V každé video-lekci budeš mít úkoly ke zpracování a budeš si k nim moci vytisknout i pracovní sešity v PDF. Zároveň dostaneš přístupy do podpůrné uzavřené FB skupiny, kde můžeš sdílet svoje pokroky a případné dotazy s kolegyněmi z programu. Kompletní přehled a obsah videí najdeš níže, včetně všech bonusů.

Základní moduly (videa s přiloženými pracovními sešity)
Bonusy:
Co bude, až si kurz objednám?

Po přihlášení do kurzu a provedení platby, dostaneš e-mail se všemi přístupovými údaji k Tvému kurzu a heslo pro vstup do podpůrné uzavřené FB skupiny.  Ke všem svým videím se dostaneš i zpětně a přístup do programu máš neomezený. 

Využij této příležitosti a udělej první kroky k setkání s Tvým  partnerem snů. Už nemusíš trávit další dny sama, bez své spřízněné duše.

Život bez našeho spřízněného partnera může být smutný. Jsou chvíle, kdy se toužíme o toho druhého opřít, zachumlat se mu do náruče a slyšet, že vše bude zase dobré a že nás má rád. Přejeme si prožívat naše volné dny s někým, kdo nám rozumí, sdílí radost ze stejných věcí, s kým si můžeme povídat o hlubokých tématech až do rána a zároveň zažívat žhavé intimní chvíle. Stejně tak s ním oslavit naše úspěchy a užívat si takové ty obyčejné každodenní chvilky – jako společné snídaně, procházky nebo válení v posteli.

Přejeme si mít svého milence i parťáka v jednom. Někoho, kdo je tu vždy pro nás, ale zároveň s ním cítíme vzrušení, napětí a motýly v břiše. Chceme být zase ty hýčkané královny, o které je postaráno a které mají stále čerstvé květiny na stole a telefon plný milostných zpráv. Asi mi dáš za pravdu, že být sama je na dvě věci.

Protože ženy se rodí, aby byly milovány a kvetly zalité láskou. Udělej první krok k nalezení své lásky. (Doma, bez nějaké akce ji bohužel nepotkáš. I Popelka musela jít na ples, aby měla svého prince.)

REGISTRACE ZDE - VYBER SI ZPŮSOB PLATBY:

Jednorázová investice je 8 200 Kč + DPH.

Platba na 6 splátek: 6 x 2 200 Kč + DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

Co říkají absolventky kurzu:

Máš ke kurzu ještě nějaký dotaz? Napiš mi na: alice@slaskoualice.cz. Mohu s Tebou probrat, jestli je pro Tebe tento program vhodný.