Společný LIVE workshop (délka trvání cca 2 -3 hodiny), který proběhne 30. ledna navečer (PO ÚHRADĚ SE DOSTANEŠ K ZÁZNAMU VYSÍLÁNÍ) a nastavíme si spolu nový rok tak, abys DOKÁZALA to, co si teď stanovíš (ať už je to finanční cíl, vztahová situace, vzhled, tělo, časová prostornost, situace v práci… ).

Možná i ty jsi unavená a demotivovaná z toho, jak ti předchozí cíle, předsevzetí a vize NEVYŠLY. Vzdala jsi to a řekla sis, že si raději už nic nepřeješ, nestanovuješ, protože pak jsi jen zklamaná a smutná.

Vím, že ses snažila. Udělala plno kroků k tomu, abys ve svém životě něco změnila – navýšila svoje příjmy, začala konečně vydělávat ty statisíce bez vyčerpání a ponocování ze počítačem a obětování svého času na rodinu. 

Vím, že jsi cvičila, omezovala ses v jídle, vynechávala cukry a dodržovala všechny ty rady, které sis načetla v knihách na hubnutí.

Vím, že jsi už s partnerem tisíckrát komunikovala, co tě frustruje, co chceš ve vztahu jinak a stejně se to zase vrátilo do starých kolejí.

Všechnu tu tvoji SNAHU vidím a vnímám!

A vnímám i to zklamání a unavenost z toho se do toho pustit znovu – a zase selhat.

🎉 Co kdyby to ale tentokrát vypadalo jinak? Co kdyby to tentokrát vyšlo? A bylo by to snadné? Byla by to zábava? Bylo by to s tebou v souladu? A nemusela bys obětovat něco, co ti dělá radost?

🎉 Co kdybys tento rok opravdu začala vydělávat o desetiticíce nebo dokonce statisíce více?

🎉 Co kdybys konečně rozjela to svoje podnikání a věděla, že je o tvoje produkty a služby zájem?

🎉 Co kdybys zhubla ta otravná kila a štíhlou postavu si udržela?

🎉 Co kdybys konečně získala více jak 1 hodinu denně na sebe?

🎉 Co kdyby ses ve vztahu konečně cítila jako královna, užívala si partnerův zájem a společné chvíle, při kterých zapomínáš na celý svět?

🎉 Co kdybys končila rok 2024 s myšlenkou, že stál za to, splnila sis po čem jsi toužila a jednoduše jsi to dokázala, jsi skvělá ženská!?

🎉 Co kdybys v prosinci plakala vděčností, jak se ti tvé vize splnily?

Pojď to zkusit. Pojď si vytvořit epický rok, na který budeš ještě dlouho vzpomínat.

Jen ty to můžeš ovlivnit. Máš tu moc. Máš tu sílu.

Tento rok je tvůj!

Během našeho workshopu tě provedu cvičeními a technikami, díky kterým tvé plány nezůstanou jen na papíře, ale propíšou se ti do tvého podvědomí, do tvé těla tak, že už budou přirozeností a zcela jasným faktem, že takto se to stane. Po skončení Ti zůstane záznam.

Už to nebudou hypotézy a možná. Ochutnáš jistotu a důvěru, že jen ty držíš v ruce to pomyslné kormidlo života.

P. S. Myslíš si, že toto plánování a tvoření je zbytečné a nefunguje to? Přečti si reference mých klientek, co zažily pro mých programech. Řekni i ty sobě a svému životu ano 🔥

REGISTRUJ SE ZDE 👇