ZAREGISTRUJ SE...

Asi to znáš...

Máš pocit, že peníze stále nemáš, musíš šetřit a každý měsíc počítáš, co si můžeš pořídit a co ne. Při každém placení prožíváš úzkost, jak ti peníze ubývají.

Nechápeš, co děláš špatně, pracuješ, makáš, děláš přesčasy a přesto nevyděláváš tolik, kolik by sis zasloužila. 

Stále Ti chodí nečekané výdaje a peníze mizejí, ani nevíš kam. Přeješ si to už zastavit a být více v plusu než minusu.

Tak nějak ses spokojila s měsíčním příjmem, naučila ses z něj vyžít, ale chtěla bys více a mít prostředky na wellness procedury, oblečení, které se ti líbí a jezdit častěji na dovolené.

Toužíš po dovolené a krásných věcech, které Ti udělají radost, ale prostě na to nemáš. Jsi z toho frustrovaná.

Chtěla bys rozjet svoje podnikání, ale chybí Ti na něj prostředky. Čekáš „až“ našetříš a bude vhodná doba. Jsi naštvaná, že kvůli penězům nemůžeš dělat, co tě baví.

Sleduješ na sítích kamarádky a influencerky, jak si užívají, nakupují, cestují a ty kontroluješ, jaké produkty jsou zrovna ve slevě, abys vůbec vyžila do další výplaty. Jsi naštvaná, jak je to nespravedlivé, proč si někdo užívá, zatímco ty musíš makat a stále počítat každou korunu.

TOMU UŽ JE KONEC!

rozhodla jsem se udělat revoluci
a konečně tě naučit, jak mít peníze.

Aktuálně si plním tvoji výzvu 21 dní k penězům a je to jízda.
 
Musím se s tebou podělit o několik věcí, které se mi za tu dobu staly:

dostala jsem v práci přidáno (celkem slušný nárůst na to, že jsem v práci půl roku), dostala jsem v práci prémie (prý se nedostávají), dostala jsem vyšší příspěvek na spoření, dostala jsem vyšší příspěvek na stravenky , dostala jsem od rodiny velký obnos peněz, snížila se mi měsíční platba pojištění, dostala jsem jednu službu za minimální částku atd.

— MARTINA

Představ si
MÍT PENÍZE na účtě vždy kdy potřebuješ.
DOPŘÁVAT SI TO, CO TI ZROVNA DĚLÁ RADOST a neřešit, kolik to stojí.
DĚLAT PRÁCI, KTERÁ TI DODÁVÁ ENERGII A RADOST. Už nemusíš chodit do práce JEN kvůli penězům.
JEZDIT NA DOVOLENÉ několikrát ročně.
DOVOLIT SI SPOLUPRACOVAT S NEJLEPŠÍMI MENTORY a dopřát si nejlepší vzdělání, protože na to máš.
ŠTĚDŘE DÁVAT DRUHÝM a dělat tak svět lepší.
Zdá se Ti to jako sen? Super. Sny máme od toho, abychom si je plnili.
Ahoj, já jsem Alice, transformační mindset kouč

Prozradím Ti tajemství.

To, jaký máme život a dokonce, jestli máme peníze a daří se nám v hojnosti, ovlivňuje z 95% naše podvědomí. 

Ještě dříve než jsem toto věděla, tak jsem fungovala podle naučených vzorců z dětství a minulosti, jako každý běžný člověk. Myslela jsem si, že čím více budu makat, tím více budu mít peněz. 

Zároveň jsem si myslela, že chtít více peněz je sobecké a dělá to ze mě zlatokopku. Raději jsem tedy byla ta hodná a skromná holka, která chtěla, aby ji měl každý rád a tak nechtěla něčím vyčnívat. A mít víc než druzí. (By mi přeci mohli závidět a to jsem nechtěla.)

Bála jsem se ozvat, říct si o víc peněz a hlavně jsem si myslela, že je to špatné. Že pak snad půjdu do pekla či co.

Až když jsem začala chápat fungování našeho mozku a podle čeho se rozhodujeme a co řídí naše emoce a myšlenky, pochopila jsem, že jsem jen věřila věcem, které mi vyprávěli mí nejbližší v dětství a taky to žilo moje okolí.

Začala jsem pracovat na přeprogramování mojí hlavy a vnitřního nastavení. A najednou jsem peníze měla, i když jsem pracovala jen pár hodin týdně a navíc to byla práce, která mě bavila. A mám to tak doteď. Můžu si kdykoliv odjet na dovolenou, investovat do spolupráce s nejlepšími mentory a „pracovat“ jen pár hodin týdně.

Byla jsem ale většinu života na tom druhém břehu. Moje dětství bylo o velkém strádání a v pubertě často o 3 brigádách současně, abych si mohla dovolit, co ostatní. A kolikrát byly dny, že jsem pomalu neměla ani co na jídlo a koupit si kafe v kelímku byl pro mě svátek. V práci jsem pak dělala přesčasy a po nocích téměř nespala. Stále se divím, že jsem tento nápor a nonstop stres přežila.

Proto jsem stále vděčná za vše, co mám teď a vím, že to není samozřejmost. Ani náhoda. 

Když to zkrátím, z tohoto prokletí jsem se dostala a žiji teď zcela jiný život. Chci Tě naučit, jak jsem toho dosáhla.

PŘIHLAS SE DO MÉ 21 DENNÍ VÝZVY A POJĎ ZMĚNIT SVOJI FINANČNÍ SITUACI

JAK BUDE PROBÍHAT? Ihned po registraci a úhradě obdržíš emailem přístupové údaje k výzvě a všem 21 videím, ve kterých ti předám know-how a jednotlivé kroky, jak změnit svoji finanční realitu. Můžeš si je procházet svým tempem. 

A to není všechno…

Poznej další bonusy níže.

Co tento 21 denní program obsahuje:

21 VIDEÍ s konkrétními postupy

Po registraci dostaneš přístup k 21 videím, které Tě dovedou ke Tvé vysněné finanční situaci.

UZAVŘENOU FB SKUPINU

Ve které se můžeš povzbuzovat s dalšími účastníky výzvy, sdílet svoje pokroky, aha uvědomění a jít si sem pro radu. Navíc budeš obklopen(a) lidmi, kteří mají stejný záměr. Tato energie dělá divy.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Ve programu máš i záznamy z předchozích vysílání, kde jsem odpovídala na otázky kurzistek. Během listopadu proběhne další bonusové vysílání, kde se mnou můžeš probrat svoji konkrétní situaci.

Co říkají ženy z předchozích programů
5/5

"NEŘEŠÍM KAŽDOU TISÍCOVKU, KTEROU VYDÁM"

Tak u mě nastala změna v tom, že nelpím na penězích, což byl můj velkej problém. Neřeším každou tisícovku, kterou vydám, jako jsem to až úzkostlivě řešila dřív 😨🙂. A dnešní šestá lekce hned na úvod mě upřímně rozbrečela s myšlenkou, ty na to máš, tak proč už to neděláš!!????🤔

— MÍŠA

5/5

"PŘIŠLY NEČEKANÉ PŘÍJMY"

Kurz je pro mne ohromným osobním přerodem a to už jsme na změně finančního vnímání pracovala dříve. Výsledky bych řekla, že cítím po každé lekci, jakoby mi vesmír chtěl ukázat, že tato cesta je ta správná (přišlY nečekané příjmy 💵, dostala slevu za práci elektrikářů na bytě💰, po té, co jsem zaslala finanční dary na podporu některých projektů💷💶, mi přišlo jinou formou skoro dvojnásobek, vypsala jsem si svá nová přesvědčení a každý večer a ráno s tím pracuji a některá ta hesla najednou vidím i v běžném životě na billboardech nebo jako slogany firem aj. - fascinující, jak ty energie krásně fungují 💫).

— BÁRA

5/5

" i když si myslíme, že některé věci změnit nelze, Jde to a je to super! "

Tvůj koučink a celý program mi otevřel a stále otevírá novou cestu, na kterou jsem se dala a pořád objevuji a zpracovávám si nová a nová témata. Našla jsem v sobě s Tvojí podporou novou sílu na sobě pracovat, pochopila jsem, že to má smysl, i když si myslíme, že máme v životě jasno a některé věci změnit nelze. Jde to a je to super!

— KAMILA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

REGISTRUJ SE:

*Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. Při platbě na splátky se uvedená částka strhává automaticky z karty měsíčně k datu provedení první splátky.  

FAQ

Další důležité informace

Ihned, co se přihlásíš, se dostaneš k obsahu a můžeš se přibližovat ke své vysněné finanční destinaci.

Po uskutečněné registraci a úspěšné platbě, Ti přijde email s odkazem na stránku, kde následně najdeš všechna videa. Budeš je mít pěkně pohromadě a můžeš se k nim vracet. Když tedy nějaký den video nestihneš, nic se neděje, bude tu pro Tebe uloženo na později.

Ano. K videím se můžeš vracet neomezeně.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Po umožnění tvého přístupu k online obsahu je platba nevratná.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

NIC.

A to je to. Pokud chceš NĚCO, je třeba tomu jít naproti.

o výzvě napsali i v magazínu elle...
Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Milá Ali, musím uznat, že Tvé online programy jsou propracované a velmi přínosné. Již pár jich za sebou mám a každý mě obohatil. A ráda se k ním vracím. Jelikož vím u jakých úžasných "kapacit" v tomto oboru ses učila, např. Joe Dispenza atd..., tak máš hodně co nabídnout svým klientkám. Klobouk dolu i před tím jak ses sama vypracovala a tyto jedinečné zkušenosti a tipy s námi sdílíš mimo jiné i ve svém "klubu Jedinečná". Který vnímám též jako podporu a zdroj jak skvělých informací. Celé tyto zkušenosti s Tvými online "produkty", obrovským způsobem znásobila osobní konzultace s Tebou Ali. Jakoby vše rázem dostalo SILNĚJŠÍ náboj, větší motivaci i smysl... Pro mou mysl to byl vážně shift, vidět Tě osobně. Jestli někdo váhá, zda jít k Tobě na osobní konzultaci, za mne rozhodně ano! Velmi mě tato zkušenost obohatila 🙏. Tímto Ti Ali moc, moc děkuji a jsem šťastná, že jsem Tě mohla poznat 💗💗💗
Míša
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša