KLUB

Věřím, že každá žena je jedinečná, i ty!

Přidej se do klubu všech jedinečných žen. Ano, i Ty k nim patříš! I Ty si zasloužíš žít ten svůj nejlepší možný život a mít vše, po čem toužíš. Na tomto místě Tě učím „jak“. Každý měsíc dostaneš několik nových videí a budeš se moci zúčastnit živých vysílání se mnou. V klubu Jedinečná jsem pro Tebe, abys překonala všechny svoje strachy a pochybnosti a otevřela ses zcela jinému životu: radostnému a prosperujícímu, bez limitů a v souladu sama se sebou. A hlavně, abys uvěřila tomu, že i Ty jsi JEDINEČNÁ. Věřím v Tebe a věřím, že i Ty v sobě nosíš svůj unikátní poklad. Zde ode mě dostaneš podporu, abys ho našla a konečně žila svůj vysněný život.

Pokud jsi na většinu otázek odpověděla "ANO", vytvořila jsem pro Tebe tento členský klub, kde můžeš být sama sebou, taková jaká jsi ve své přirozenosti a naprosto JEDINEČNÁ (i když si to o sobě zatím nemyslíš). Tady je dovoleno chtít víc.

CO TI ČLENSTVÍ V KLUBU DÁ?

Co říká o klubu jedinečná Katka?

Klub „JEDINEČNÁ“ je pro všechny ženy, které se chtějí cítit skvěle, být samy sebou a posouvat limity, co je pro ně v životě všechno možné. Nebo jen touží po inspiraci a ženské energii. Nebaví je bezduché tlachání s kámoškami, ale chtějí něco víc. Chtějí se dozvědět, jak mít lepší vztahy, zvládat děti, rodinu, mít peníze, třeba i svůj byznys a zároveň mít čas na sebe. Chápou, že jsou zcela jedinečné (nebo to v sobě potřebují odhalit). Toto je místo pro ženy, které se rozhodly si plnit si své sny a žít, ne přežívat – a to vše v souladu se svou božskou jedinečností a velkolepostí. Zde je dovoleno chtít víc.

Co říká o klubu jedinečná Gábi?

Měsíční poplatek je 399 Kč vč. DPH 🤩.

Platba se strhává automaticky každý měsíc  k datu provedení první splátky. Členství jde kdykoliv dobrovolně zrušit.

CO BUDE POTOM? JAK TO FUNGUJE?

Po zaplacení svého členství Ti přijdou přístupy do členské sekce. Dostaneš se i ke starším příspěvkům a ihned se můžeš zapojit do konverzace ve FB skupině. Okamžitý příval lepší nálady i motivace zde máš zaručen. Informace o termínech živých vysílání i online koučinku dávám vědět dopředu asi s týdenním předstihem. Vše je na pohodu, když něco nestihneš, budeš mít přístup k záznamům a máš šanci jindy. Platby se ti strhávají každý měsíc automaticky – pokud se nerozhodneš jinak. Členství v klubu je určené, aby Ti zjednodušilo život a podpořilo Tě na té Tvé úžasné a jedinečné cestě. Těším se na Tebe, Tvou energii, jedinečnost a všechny dotazy i sdílení 💃 Pokud máš ještě nějaké otázky, kontaktuj mě na emailu: alice@slaskoualice.cz.

CO ŘÍKAJÍ DALŠÍ JEDINEČNÉ ŽENY V KLUBU