Ahoj, děkuji ti, že jsi otevřela tuto stránku. Promluvme si na chvíli o nejdůležitějším životním tématu:

Lásce a vztazích

Protože jaký je život bez lásky a intimních vztahů? Podle mě duševně chudý a neúplný. Láska je naše primární potřeba a pro naši životní spokojenost vztahy hrají klíčovou roli.
Jenže, z mé zkušenosti a z toho, co pozoruji u klientek, je to zároveň i jedna z nejtěžších životních otázek. Málokdo v dnešní době dokáže upřímně říci, že mu vztahy fungují a prožívá v partnerském vztahu upřímnou lásku, respekt a harmonii.
Často naopak slyším tyto příběhy...

Ten můj chlap mi vůbec nerozumí. Přijde mi, že  ho vůbec nezajímám. Cítím se ve vztahu nepochopená a sama 😢

Musím všechno doma dělat sama, můj muž neumí ani zapnout myčku natož něco uvařit. Jsem z toho už vyčerpaná.

Jsem na muže moc. Nikdo mě nedává a muži se mě bojí. Je pro mě těžké navázat rovnocenný vztah.

Stále se hádáme, doma je dusno a mám často sevřený žaludek, co zase bude.

Partner mi stále něco vyčítá a kritizuje mě. Prý jsem přibrala, doma neumím uklidit a pořád v něčem nejsem dost. A to se tak snažím!

Už ani nevím, kdy jsme spolu zažili vášnivý sex. Když už, tak je to jen rychlovka a moc si to neužiju.

Můj partner je jako dítě. Všechno mu musím zařizovat, plánuji a organizuji domácnost, jinak bychom nemohli fungovat. Chlapi jsou neschopní.

Pracuji na sobě, vařím, doma poklízím a stále je to málo. Už nevím, co dělám špatně!

Jako žena to mám těžké, dělám všechno: domácnost, péče o děti, vydělávám a chlap si sedí někde v hospodě s kámošema.

Je pro mě frustrující, že ani neznám význam skutečné lásky. Vztah mám, celkem nám to funguje, na běžných věcech se domluvíme, ale hluboké propojení s partnerem necítím. Ani nevím, jestli je vůbec reálné najít partnera duše.

Chlap nechápe moje emoce, prý jsem hysterka. Musím je potlačovat nebo brečet někde potají.

Na vztahy a muže jsem už zanevřela. Už mám dost trápení. Stejně jsou všichni stejní.

JE TI NĚCO Z TOHO POVĚDOMÉ?

ZNÁM TO. TAKY JSEM PLNO TAKOVÝCH VĚT ŘÍKALA.

Protože jsem plno neznala vztahová pravidla a plno věcí nechápala a nevěděla. Nikdo mě je nenaučil a nevysvětlil. A doma jsem rozhodně ty správné vzory, které by mi ukázali, jak prožívat láskyplné a harmonické vztahy neviděla. Vlastně ani ne v okolí! Všechny mé kamarádky si něco ve vztahu řešily a nebyly zcela spokojené. Samé nevěry, hádky, využívání, nezájem... A mně přišlo normální, že vztahy jsou těžké a prostě to v nich nefunguje! Nejsi v tom sama. Já se ve vztazích trápila celých 35 let! Až jsem si řekla dost, už chci konečně prožívat tu lásku! A začala k tomu dělat patřičné kroky... A pak ten vysněný vztah přišel.
5/5

"Už to na sobě začínám cítit, jak jsem šťastnější, jak jsem silnější"

Jsem moc šťastná za to, co jsi pro nás vytvořila a tvoříš! Za Tvou opravdovou podporu, za Tvou sílu na sobě pracovat a tím nás motivovat, inspirovat, chtít od života také víc! Za to, že s námi sdílíš i své osobní příběhy ze života a za to, že žiješ to co nás učíš! Čím dál tím více si uvědomuji ten osvobozující pocit, jaké to je být sama sebou - být TA JEDINEČNÁ, být s mužem, protože CHCI, ne protože musím. Zbavit se závislosti a pracovat na svém JÁ! A stát si za tím. Už to na sobě začínám cítit, jak jsem šťastnější, jak jsem silnější - a hlavně, ne na úkor druhých. Naopak, více si mě začínají druzí vážit a krásné je, že mě to těší, protože je můžu inspirovat, ne proto - že potřebuji, aby si mě vážili. Tím co do nás zaséváš, sílím a snažím se to šířit dál a mockrát Ti za To vše děkuji!

— JANA

Moje milá, co kdybys místo toho...
Místo frustrujících hádek zažívala více porozumění, respektu, zájmu a souznění?
Uměla partnerovi říci, co potřebuješ a jak se cítíš a on to s láskou respektoval a dal Ti potřebnou láskyplnou podporu?
Bys měla muže, který je Tvou pevnou oporou a o vztah i Tebe se upřímně zajímá, plánuje si s Tebou čas a projevuje Ti lásku?
Cítila hřejivé pocity lásky a zamilovanosti, že by za Tebou kámošky chodily pro rady, co je to tajemství, že tak záříš a jsi spokojená?
Měla najednou více energie, cítila se přitažlivá a viděla na sobě plno kvalit?
Ti chodily přes den milostné zprávy a věděla jsi, že na Tebe ten druhý myslí?
Věděla, že za to stojíš, muži o Tebe mají zájem a partner se Tebou chlubí?
Cestovala a trávila volné chvilky s milovanou osobou, se kterou se všechny problémy najednou rozplývají a všechno je jednodušší?
Prožívala vášnivé noci a opět se cítila jako sexy žena?
Věděla, že máš svoji spřízněnou duši, která Ti rozumí, chápe Tě a můžeš před ní odkrýt všechny své (nehezké) vlastnosti, protože Tě i tak miluje?
S mužem se dělila o domácnost i po té praktické stránce, sám by rád plno věcí dělal a podílel se na tom, aby vám doma bylo dobře?
Cítila sebejistě a hodnotně, že Ti najednou přidají i v práci a začne se Ti dařit na všech životních polích? Protože víš, že za to stojíš a jsi hodna lásky a ocenění?
Nebylo by to krásné? Nemusí to zůstat pouze u snění. Můžeš to i ŽÍT!
Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka

A taky žena, máma, milenka, partnerka a svobodná duše. 

Už od útlého věku jsem si připadala jiná. A myslela jsem si, že je se mnou něco špatně. Polovinu svého života jsem trpěla pocity méněcennosti, protože jsem nezapadala. Propadala jsem se do depresí a úzkostí. Protože jsem se snažila být jako druzí, být normální, nacpat se do nějakých škatulek a hlavně – BÝT MILOVANÁ.

Prožila jsem plno toxických vztahů, ve kterých mě partneři využívali, nevážili si mě, hráli se mnou hry, manipulovali. Měla jsem partnery, kteří mi byli nevěrní, měli problém s alkoholem, kritizovali mě a snižovali mě. Zažila jsem i vztah, ve kterém jsem se cítila totálně sama, muž byl workoholik a já byla v jeho životě asi na 5. místě.

Asi do svých 35 let jsem vesměs prožívala vztahy plné bolesti, samoty, hádek, manipulace a intrik. Už se mi na to ani nechce vzpomínat, jaká je to pro mě minulost.

Po těchto bolavých zkušenostech jsem si přála jen jedno – zažívat ve svém životě konečně tu LÁSKU,  mít konečně vztah, ve kterém mě partner opravdu miluje, jsem pro něj priorita, respektujeme se, podporujeme se a jednoduše náš vztah je více o sounáležitosti než neustálých hádkách a sporech.

Věděla jsem, že to není otázka jen nějakého přání, ale bylo to mé silné odhodlání něco takového zažít. 

Udělala jsem tedy všechno, aby se to stalo. Začala jsem si pod vedením mé první koučky měnit své vztahové naprogramování (ty šílené vzorce, které jsme převzali z našich nefunkčních rodin), naučila jsem se být sama sobě zdrojem lásky a být šťastná i bez muže a pochopila principy manifestace. Netrvalo to ani ne rok a byla jsem v tom vztahu, o kterém jsem léta snila.

Od té doby jsem ušla další velkou cestu a pochopila další zákonitosti spokojených a fungujících vztahů. A ty Ti teď chci předat.

SPOLUPRACOVALA JSEM A UČILA SE OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH MENTORŮ, načetla stovky knih a navštívala nespočet seminářů, ABYCH Teď mohla naučit i tebe zažívat lásku a mít vztahy plné sounáležitosti, harmonie a pohody.

Pravda je totiž taková, že umění vztahů a lásky je potřeba se NAUČIT. A ve škole se toto hlavní životní téma (!) vůbec neprobírá. 

A co jsme si přebrali od svých rodičů? Viděli jsme příběhy lásky, porozumění, harmonie, podpory, radosti a respektu?

Nebo jsme zažili a vyloženě si do sebe nasáli vzorce hádek, dusna, nesnášenlivosti, manipulace, podvádění, lhaní, frustrace, pláče a bolesti?

Co ses jako malá o vztazích naučila Ty?

Není divu, že teď LÉPE NEUMÍŠ.

Můžeš to ale změnit. Na nový život s láskyplnými vztahy není nikdy pozdě. ( I když je Ti více než 50, i za několik let v jiných emocích to stojí.) Na co tedy čekáš?

 

ZJISTI VÍCE

PŘIHLAS SE DO MÉHO 8 TÝDENNÍHO PROGRAMU A STAŇ SE LOVE STAR. TOU ŽENOU, KTERÁ UŽ CHÁPE PRAVIDLA LÁSKYPLNÝCH A HARMONICKÝCH VZTAHŮ. STAŇ SE TOU ŽENOU, KTERÁ JE PRO MUŽE PŘITAŽLIVÁ A partner ji zahrnuje svým zájmem. OCHUTNÁŠ SVĚT, KTERÝ TI BYL MOŽNÁ DO TÉTO CHVÍLE NEDOSTUPNÝ. UŽ SE BUDEŠ MOCI UVOLNIT A UŽÍVAT SI VÝHODY SVÉHO ČAROVNÉHO ŽENSTVÍ. POJĎ HO se mnou AKTIVOVAT!

Pokračuj a zjisti, co pro Tebe mám.

Nejdřív si ale přečti, co říkají ženy z mých předchozích programů
5/5

"Tohle pro mě bylo opravdu velké AHA"

Dráha Alice, kurz je skoro u konce a chtěla bych Ti moc moc poděkovat. Prošla jsem za ty roky x strašnými vztahy a hodně kurzy, přečetla x knih a viděla x videí na tohle téma, ale musím říct, že až tvůj kurz mi dal neskutečné uvědomění. Hlavně v přepisu dětství, dělala jsem tohle cvičení už hodněkrát, vždycky jsem se zaměřovala na vztah mamka a otec, a až díky tvému kurzu jsem si uvědomila, že se mám zaměřit na vztah mamka a já v dětství a podobně. Tohle mi dalo opravdu hodně! Protože když jsem si to vypisovala a vzpomínala, tak to bylo neskutečné uvědomění. Konečně jsem viděla, že všechny šílené vztahy, co jsem měla, jsou jako přes kopírák vztah já a mamka. Neříkám, že bych měla zlé dětství, ale bylo tam hodně výčitek, ponižování, strachu, pocitu nelásky, snaha zavděčit se a mnoho dalšího. Dnes už to vše chápu a rodičům jsem odpustila, vím, že mamka to měla ze svého dětství stejně, její otec byl alkoholik, takže vlastně vychovala nás jak nejlíp mohla. Ale uvědomila jsem si, že přesně tyhle pocity se mi zrcadlily ve vztazích. Kdy jsem si do života přitahovala manipulátory jako na běžícím pase, feťaky, alkoholiky, žebrala jsem o lásku, měla strach, nechala se ponižovat, citově vydírat a podobně. Vracela se k ex jen abych necítila samotu a sbírala drobečky lásky. Tohle pro mě bylo neskutečné uvědomění. Tohle pro mě bylo opravdu velké AHA. Opravdu bych Ti chtěla říct, že za mě jeden z nejlepších kurzů, který mi dal opravdu hodně! Děkuju neskutečně moc. Dneska se moc těším na meditaci. Ali děkuji neskutečně moc ještě jednou. Věřím, že jsem konečně na té správně cestě po těch snad 8 letech šílených vztahů. Děkuju.

— ANDREA

5/5

"Emoce mám mnohem více pod kontrolou"

"Na Ali jsem se obrátila, když mě tížily různé strachy a omezení a často jsem podléhala závislosti na nakupování, měla jsem nízké sebevědomí a svou sebehodnotu jsem odvozovala od chování okolí a jejich reakcí. Nevěděla jsem, co se sebou, ale věděla jsem, že už to takto nechci, že toho bylo dost. Už jsem nechtěla být sama sobě překážkou. Ali mi pomohla se zbavit spousty škodlivých přesvědčeních a nefunkčních programů. Díky ní jsem také pochopila, jaký dopad má minulost na mou přítomnost. Ukázala mi techniky na vyřešení mých strachů, emoční nerovnováhy a vyléčení traumat včetně mého vnitřního dítěte. Naučila mě, jak se napojit sama na sebe a svou intuici a zvýšit si sebevědomí. V neposlední řadě mi pomohla nastavit mindset hojnosti a opustit nastavení nemít vše pod kontrolou, ale otevřít se proudu života a být s ním v souladu. Přišla obrovská úleva, radost a přijetí. Emoce mám mnohem více pod kontrolou. Díky ní jsem nyní schopná na sobě pracovat samostatně."

— KLÁRA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

Jakým tématům se budeme věnovat:

LEKCE 1

TAJEMSTVÍ LÁSKY

Jak konečně cítit tu lásku? Jaké je její tajemství? Je pouze po nějaké vybrané lidi? Můžu ji vnímat také? A potřebuji k tomu opravdu partnera?

Na toto všechno se v této lekci podíváme a pochopíš a naučíš se, jak tento nádherný pocit zažívat na dennodenní bázi, ať už jsi ve vztahu nebo ne.

Staneš se přitažlivým zdrojem lásky, takže mužům s Tebou bude dobře a vztahy se Ti začnou zázračně léčit. 

LEKCE 2

ŽENSKÁ PODSTATA PŘITAŽLIVOSTI

Narodila ses jako žena, ale možná ani nevíš, jaká je tvoje role. Možná Tvoje máma dělala všechno. A byla v mužské roli. Neviděla jsi ten správný vzor. Nebo jsi brzy musela převzít zodpovědnost za sebe i druhé. Musela jsi zajišťovat a starat se, což je opět role mužská. A to Ti zůstalo. A teď se snažíš se vyrovnat mužům, být jako oni, mít peníze jako oni, ale je to opravdu ženství?

A co když je to právě ten důvod, proč s tebou muž nechce být, soupeříte spolu, hádáte se a je pro vás těžké najít soulad? Muž chce ženu, ne svého kolegu.

Díky této lekci se napojíš na své skutečné ženství a díky tomu už nemusíte doma válčit a staneš se pro muže mnohem přitažlivější 🙂

LEKCE 3

EMOCE JAKO ZABIJÁK NEBO UPEVŇOVAČ VZTAHŮ

Ach ty emoce. Ty vládnou našemu světu. Ať už chceme nebo ne. A pokud s nimi neumíme pracovat, jsou to právě ty emoce, které válcují nás, i vztahy.

Uzdrav svá minulá emoční zranění, nauč se s emocemi pracovat a zastavíš tak toto emoční ničivé tornádo dříve, než zase zdevastuje tvůj další drahocenný vztah, do kterého si projektuješ své minulé bolesti.

LEKCE 4

MŮJ VYSNĚNÝ VZTAH

Jak vlastně vypadá? Víš to? Co od partnera očekáváš, potřebuješ, co je pro Tebe důležité a co naopak nebudeš tolerovat a jednoduše co je pro Tebe jasné vztahové NE?

Pokud nevíme, co ve vztahu chceme a jaké jsou naše standardy, ani to nemůžeme dostat. V této lekci si vymodeluješ svůj vztah a podíváš se na to, jak ho můžeš prožívat.

LEKCE 5

love star

Jakou roli ve vztahu hraji Já? Co do vztahu vnáším a co mohu nabídnout? Jaké jsou moje přednosti i neřesti. Jak vlastně vypadá moje LOVE STAR identita? Jak se chová a komunikuje moje verze, které vztahy fungují a zažívá ve vztahu lásku?

Měj v tom jasno. Pak v tom bude mít i jasno Tvůj partner a vyhnete se zbytečným nedorozuměním.

LEKCE 6

VĚZENÍ JMÉNEM SELHÁNÍ A STRACH​

Víš, co je nejčastější důvod nefunkčních vztahů? Že si do nich nosíme nevyřešené věci z těch minulých, kde jsme selhali a zažili něco nepříjemného. Automaticky OČEKÁVÁME, že se tyto nepříjemné okamžiky budou opakovat a zase se zklameme, zase nebudeme dost, zase nás partner bude podvádět, zase… (doplň sama).

A tak už předem vztah odsoudíme k zániku. Zůstáváme tak ve vězení minulých zkušeností a strachu z již zažité bolesti.

Osvoboď se od nich a dej novému vztahu šanci se projevit v lásce a harmonii.

LEKCE 7

posvátná sexualita

Pokud nám to s partnerem nefunguje v posteli, většinou to nefunguje ani ve vztahu. Sex nemá účel pouze povrchního potěšení, ale má mnohem hlubší význam.

Během tohoto posvátného aktu se propojujeme na těch nejvyšších úrovních a komunikují spolu naše srdce. 

Pokud tyto chvíle v našem vztahu chybí, je automatické, že vztah není uspokojující a je těžší v něm dosáhnout hloubky.

V této lekci si promluvíme o tom, jak můžeš v sobě probudit svoji sexualitu a jak se v ní sladit i se svým partnerem. 

LEKCE 8

aktivace láskyplného vztahu

V této lekci Tě provedu energetickým zážitkem, který v Tobě aktivuje lásku a v kvantovém poli se napojíš vztah svých snů.

Tvoje realita se pak začne proměňovat podle Tvých přání.

Co tento 8 týdenní program bude obsahovat:

8 VIDEÍ s OBSAHEM K TÉMATU

V programu máš 8 video lekcí k tématu programu. Po jejich absolvování a integraci informací v nich začneš vyzařovat magnetickou auru a začneš přitahovat lásku a pozornost mužů a vztah s tvým partnerem se začne prohlubovat. (Hodnota 80 000 Kč)

podporující pdf listy

K jednotlivých videím si budeš moci stáhnout i podpůrné pdf listy se shrnutím obsahu a otázkami, díky kterým si zpracuješ do hloubky jednotlivá témata programu. (Hodnota 10 000 Kč)

přístup do VIP UZAVŘENé FB SKUPIny

Dostaneš i speciální přístup do soukromé FB skupiny, kde budeš mezi dalšími ženami, které jsou na stejné cestě jako Ty. Můžeš s nimi sdílet své příběhy a radit se. (Hodnota nevyčíslitelná)

Hodnota programu je 90 000 Kč. Ty ho máš ale za zlomkovou cenu.

Jednorázová investice
je 8 999 Kč.

*Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. 

Registruj se

VYBER SI VERZI SPLÁTEK

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. Při platbě na splátky se uvedená částka strhává automaticky z karty měsíčně k datu provedení první splátky. 

Pro koho je program určený:

NEní PRO TEBE, POKUD:

Je pro tebe perfektní pokud:

FAQ

Další důležité informace

Program je formou samostudia. Okamžitě, co se přihlásíš a odešleš svou platbu, Ti přijdou údaje k přístupu celého obsahu programu. Můžeš si ho procházet libovolně svým tempem, bez omezení.

Ano, dokud budou mé stránky budou fungovat – nejméně nejbližších 5 let ano.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

NIC. Budeš stále tam, kde jsi. A bude Tě to jen stát další čas, energii a hlavně osobní radost. A pokud máš děti – jaký vzor nefunkčních vztahů a toho, že láska bolí jim budeš předávat? Jak dlouho ještě? 

Zastavíš tento koloběh a budeš to Ty, kdo se konečně naučí žít život z pozice otevřeného srdce, respektu mužů a lásky? Ukážeš svým dětem, jak jsi šťastná, vztahy jsou radost, nebo budeš předávat další frustraci, bolest a těžkost?

Vždy máš volbu.

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Před začátkem naší cesty jsem byla... No, přemýšlím, jak vystihnout, kým jsem byla, ale jako první mě napadá slovo chudinka. Ano. Taková skleslá, nesebevědomá, uťáplá, nešťastná hromádka neštěstí, která si se sebou nevěděla rady, nevěřila si a raději se skrývala před světem i před sebou samotnou. Byla jsem zabředlá do svých sítí, do anorexie, se kterou jsem se potýkala snad většinu života, do jakési zapeklité smyčky, kterou jsem neuměla překonat. Uzavírala jsem se do sebe, měla jsem klapky na očích a neskutečně jsem se za sebe styděla. Žila jsem permanentně v nedostatku a jako matka na mateřské jsem absolutně neviděla příležitosti kolem sebe. Neuměla jsem si užívat dne, bylo pro mě všechno složité a neřešitelné a vůbec jsem netušila, jak tohle všechno změnit, kde začít a jak si pomoci. V minulosti už jsem měla zkušenosti s psychology i psychiatry, musela jsem dokonce brát i antidepresiva, které mi doslova zachránily život a popravdě jsem už nevěřila, že bych na tom mohla být v životě lépe. Co jsou v životě tři měsíce? Celkem nic. Kapka v moři. Nebo taky počátek něčeho nového. Nového života. Z té nešťastné osůbky se začala vylupovat spokojená, usměvavá a vnitřně naplněná žena! Zklidnila jsem se, nestydím se za sebe, zvýšilo se mi sebevědomí, přijala jsem své tělo, často si zpívám a tančím, nepřipadám si méněcenná, vidím krásy a příležitosti kolem sebe, užívám si každého dne a zlepšila se i má finanční situace!
Alenka
Podzim 2021 a já totálně vyhořelá na druhé rodičovské, v teplákách, nešťastná, kyselá na ostatní a ztrápená sama v sobě. Věděla jsem, že se potřebuji nějak vnitřně posunout ..ale JAK to udělat? Přišel mi do cesty Kurz sebevědomí od Alice a já si řekla, že to zkusím, 30 videí se spoustou úkolů a myšlenek, které mířily přesně na ta moje citlivá místa, začátek byl těžký, ten úklid v sobě docela dost bolel, ale pak přišlo něco, co jsem přes monitor nečekala, začala jsem se cítit líp, tolik věcí o sobě mi došlo, taková úleva, když najednou víte, jakou cestou jít, co vás táhne dolů a jak si to v sobě zpracovat. To mě nakoplo a když Alice otevřela svůj projekt mastermind Znovuzrozená za 90 dní, přihlásila jsem se. I když to byla větší investice, tušila jsem, že se mi tisíckrát vrátí. A byla to jízda. Pravidelná on-line setkání s dalšími několika ženami a společný chat 24/7. Probraly jsme na setkáních snad úplně všechno, Alice s námi sdílela tolik myšlenek, že mám popsaný sešit, byly tam vtipné chvíle i momenty, kdy jsem měla slzy na krajíčku. I společné meditace měly velkou sílu. Dodnes z kurzu čerpám a to skončil před měsícem. Jak to říct jednou větou - spolupráce s Alicí změnila můj život k lepšímu. A ta změna vlastně pořád probíhá a já jen zírám, co všechno může život ještě nabízet, jak krásně a sebejistě se můžu cítit, že vlastně i nepříjemné události mohu brát s lehkostí a nadhledem. Nejvíc mě těší to, že se mi zlepšily vztahy, které byly předtím pochroumané a já stála o jejich nápravu, jen jsem nevěděla JAK na to. Ali děkuji za všechno, jsi skvělá. V tom co děláš, jsi naprostá jednička. Ještě o Tobě hodně uslyšíme. Opatruj se. Jana
Jana
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša