BOHATÁ ŽENA (mastermind)

MASTERMIND

Žádné kecy. Jdeme rovnou k věci.

 
Buď už konečně bohatá, bez kompromisů. Kdy se rozhodneš svoji situaci změnit? 
 
Nenarodila ses, abys škudlila, uskromňovala ses a otáčela v kapse každou korunu.
 
Narodila ses pro velkolepost. Ve všech směrech.
 
Být bohatá je bezpečné.
 
Být bohatá je spirituální.
 
Být bohatá je prospěšné pro ostatní.
 
Být bohatá je přirozené.
 
Pojď si pro to, co Ti náleží a kým jsi.
 
Jsi bohatá žena. Jak uvnitř, tak venku.
 
Nemyslíš si to? Staneš se jí.
Pro každou ženu, která touží po životě v prosperitě, právě teď otevírám svůj 90 denní mentoringový program (mastermind).

CO TĚ ČEKÁ?

KOUČINK & MENTORING

Během 3 měsíců spolu budeme mít 7 dvouhodinových online setkání, ve kterých Tě budu koučovat ke Tvému bohatému Já. Můžeš se mnou probrat svoji konkrétní situaci, podíváme se na Tvoje bloky hojnosti a rozklíčujeme, co Ti brání být finančně svobodná. 5 setkání proběhne v červnu a další 2 v červenci a srpnu (CELKOVÁ hodnota 35 000 Kč)

PŘÍSTUP DO programu Zbohatni navždy ZDARMA

Přístup do mého online programu Zbohatni navždy ZDARMA (pokud už ho máš, dostáváš ode mě automaticky 10tis. Kč slevu - napiš mi na alice@slaskoualice.cz a pošlu Ti slevový kód). (Hodnota 10 000 Kč)

AUTOSUGESTIVNÍ NAHRÁVKA

Jako bonus ode mě dostaneš audio-vizuální autosugestivní nahrávku na finanční hojnost. Díky ní vyloženě zbohatněš během spánku. (Hodnota 5 000 Kč)

UZAVŘENÁ TELEGRAM SKUPINA

Přístup do uzavřené Telegram skupiny, ve které se mnou budeš moci konzultovat svoji situaci po celé 3 měsíce ZDARMA. (Hodnota nevyčíslitelná, rozhodně více jak 100 000 Kč.)

Celý svět je teď v panice. Zvyšuje se inflace a lidé začínají šetřit. Víš, co ale dělají bohatí lidé? Vždy přesný opak, co většina populace. Teď je ten nejlepší možný čas investovat – do sebe a dalších komodit (o kterých budu mluvit v našem programu).
 
Jsi připravená mít na účtě hojnost a dostatek?
 
Představ si to, jaký by to byl pocit – mít stále peníze k dispozici. Nemuset řešit ceny, protože víš, že stále MÁŠ. Jaký život bys žila? Co bys dělala?
 
Začni si to plánovat, protože toto bude Tvoje nová realita.
 
Proč právě teď možná zažíváš pravý opak?
 
Protože nemáš nastavenou mysl a energii na hojnost. V mém mentoringovém programu Ti vysvětlím, jak to změnit. Zasloužíš si žít šťastná a dovolit si vše, po čem toužíš.
 
Stále váháš? 
 
Na kolik si sama sebe vážíš a jakou hodnotu pro sebe máš? To Ti ukazuje bankovní účet. 
 
Pokud se podceňuješ, budeš mít stále málo.
 
V mém programu pochopíš, jakou máš hodnotu. Už Ti nebude dělat problém si říci o to, co Ti náleží.

Přidej se ještě dnes. Začínáme 1. 6. 2022.

Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, průvodkyně žen k jejich vysněnému životu – v hojnosti a radosti.  

Jako malá jsem stále slyšela, že peníze nejsou, věci jsou drahé, nemůžeme si to dovolit a když chci něco hezkého, jsem rozmazlená.

Zároveň jsem viděla strhanou mámu, která většinu dne trávila v práci a já si to spojila, že abych měla peníze, musím dřít.

Při škole jsem tedy měla až 3 brigády zároveň a pracovala na úkor svého spánku.

Peníze jsem měla, ale za jakou cenu?

S tímto vzorcem jsem žila celý život: „Čím více dřu a makám, tak tím více mám“.

Až jsem vyhořela.

Už jsem nemohla makat, ani se pořádně starat o děti.

Chtělo to změnu.

Začala jsem pracovat na změně svého podvědomí a pochopila jsem, že můžu mít krásné peníze v lehkosti a v souladu se sebou. Už nemusím nikomu nic dokazovat a udřít se k smrti.

Už několikátým rokem mám svůj vlastní byznys, starám se o dvě děti a plním si své sny. A dělám, co mě baví.

A to bych Tě chtěla taky naučit – jak si změnit myšlení na hojnost a stát se paní své bohaté reality.

Svoje know-how načerpávám od svých mentorů a koučů (prošla jsem tréninkem u Lenky Černé, absolvovala 2 týdenní workshopy s Dr. Joe Dispenzou a spolupracovala 2 roky se spirituální mentorkou úspěšných žen, Ginou DeVee. K tomu se neustále samovzdělávám a hlavně žiji, co učím 🤩.) Můj život je jako jedna dlouhá dovolená…

Den, kdy se nám změní náš život, je den, kdy se rozhodneme – že už chceme žít jinak. Protože dělat stále to stejné a očekávat jiné výsledky je čiré bláznovství (jak už říkal Albert Einstein). „Ze stejné úrovně myšlení vznikají stejné výsledky. Pokud chceme změnu, musíme změnit myšlení. “ A na tom budeme pracovat celých 90 dní… 3 měsíce… 12 týdnů… 2 160 hodin! Těšíš se?

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ MOJE KLIENTKY?

Tak u mě nastala změna v tom, že nelpím na penězích, což byl můj velkej problém. Neřeším každou tisícovku, kterou vydám, jako jsem to až úzkostlivě řešila dřív 😨🙂. A dnešní šestá lekce hned na úvod mě upřímně rozbrečela s myšlenkou, ty na to máš, tak proč už to neděláš!!????🤔
Míša
Kurz je pro mne ohromným osobním přerodem a to už jsme na změně finančního vnímání pracovala dříve. Výsledky bych řekla, že cítím po každé lekci, jakoby mi vesmír chtěl ukázat, že tato cesta je ta správná (přišli nečekané příjmy 💵, dostala slevu za práci elektrikářů na bytě💰, po té, co jsem zaslala finanční dary na podporu některých projektů💷💶, mi přišlo jinou formou skoro dvojnásobek, vypsala jsem si svá nová přesvědčení a každý večer a ráno s tím pracuji a některá ta hesla najednou vidím i v běžném životě na billboardech nebo jako slogany firem aj. - fascinující, jak ty energie krásně fungují 💫).
Bára
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša
  • Fotky jsou pro zachování soukromí klientek ilustrační.
Kdo je bohatá žena?

má čas na věci, které ji naplňují a baví

je magnet na peníze a zná svoji cenu

investuje do sebe - ví, že si za to stojí

dopřává si, po čem touží s dobrým pocitem - má se ráda

je paní svého života - i financí

je štědrá - ví, že co dá, to se jí vrátí

má několik zdrojů příjmů

Kolik program stojí?

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU = 150 000 KČ.

PRO TEBE 20 000 KČ + DPH.
(Pokud už máš zakoupený program Zbohatni navždy, máš 10 tis. Kč slevu – pro její uplatnění mi napiš na alice@slaskoualice.cz.)

Registrace - 2 varianty platby:

Jednorázový poplatek je 20 000 Kč + 21% DPH.

Platba na 6 splátek ve výši 3 500 Kč + 21% DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

V případě zájmu o uplatnění své 10 000 Kč slevy, kontaktuj mě na email: alice@slaskoualice.cz. Stejně tak mi napiš, pokud bys chtěla vystavit speciální fakturu (na firmu) nebo platit převodem (možné při jednorázové platbě).

DO MENTORINGU JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT JEŠTĚ ...

DNŮ (Y)
HODIN(Y)
MINUT(Y)
SEKUND(Y)

CO SE STANE, AŽ SE PŘIHLÁSÍM?

Po registraci a uskutečněné platbě obdržíš přístup na stránku, kde najdeš podrobnosti k našim pravidelným online setkáním + přístup do Telegram skupiny a další bonusy. Budou zde i záznamy ze všech setkání. 

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE (FAQ)

Po registraci se ihned dostaneš do kurzu Zbohatni navždy a okamžitě můžeš začít pracovat na svém bohatém mindsetu. 

Naše první online setkání bude 1. 6. 2022 v 11:00.

Následující online schůzky budou každý týden v červnu + 1 setkání v červenci a 1 setkání v srpnu.

Vůbec nevadí. Ze všech setkání obdržíš záznam. Budeš mít tedy veškerá moje know-how a konkrétní kroky, jak dosáhnout svých vzrušujících finančních cílů.

Pokud bys ale chtěla využít mého online koučinku, zkus se na nějaké setkání připojit.

Podle nejnovějších vědeckých poznatků jsme schopni ve svém životě uskutečnit trvalou změnu za 66 – 90 dní. Toto je doba, kdy se ukotvíš ve své proměně a je to dostatečný čas dosáhnout i svého cíle.

Vše je dobrovolné a sama neseš za svoje pokroky i život zodpovědnost. Nic tedy nemusíš. Platba je však nevratná.

Bylo by lepší, kdyby do něj žena vstoupila ze svého vlastního rozhodnutí.

Napiš mi na email: alice@slaskoualice.cz.