44% sleva končí za ..

Dnů
Hodin
Minut
Sekund

Už bylo dost šetření, chudoby, uskromňování se a potlačování svých potřeb.

Nadešel čas si užívat svobodný život, plnit si své sny a dopřávat si,

PRÁVĚ TEĎ.

Moje milá, už si můžeš oddechnout. Už nemusíš přemýšlet, kde vezmeš na příští splátku, nemusíš sledovat, kde jsou jaké potraviny v akci, čekat na slevy a řešit, jestli si vůbec letos můžeš zajet na dovolenou nebo jestli máš na dárek pro své děti. Už nemusíš žít od výplaty k výplatě.

Už se můžeš uvolnit a dýchat. Svobodně a s velkou úlevou. 

Čeká Tě finanční svoboda a život, o kterém jsi vždy snila. 

Musím se s tebou podělit o několik věcí, které se mi za tu dobu staly: dostala jsem v práci přidáno (celkem slušný nárůst na to, že jsem v práci půl roku), dostala jsem v práci prémie (prý se nedostávají), dostala jsem vyšší příspěvek na spoření, dostala jsem vyšší příspěvek na stravenky, dostala jsem od rodiny velký obnos peněz, snížila se mi měsíční platba pojištění, dostala jsem jednu službu za minimální částku atd.

Chceš to také zažít? Vytvořila jsem pro Tebe 10 týdenní program, který Tě přivede na cestu hojnosti a bohatství, takže budeš moci žít plný život bez odpírání svých přání, po kterých tak od srdce toužíš a žít tak v úlevné celistvosti.

ŘÍKÁŠ SI NĚKDY?

Taky jsem si to kdysi myslela. Sice jsem nějaké peníze měla, ale taky jsem dřela od nevidím do nevidím. Chodila jsem do práce jen, abych měla na nájem a bokem si mohla našetřit třeba na dovolenou nebo na vysněnou kabelku. Byla jsem otrokem peněz. Myslela jsem si, že je to normální: sedět v práci celý den, někdy pracovat po nocích, dělat přesčas a ve volnu pak vlastně jen dočerpávat energii a tu mizérii přebít několika sklenkami vína. 

Abych ve svém životě měla vůbec nějakou radost, šla jsem utrácet. Chvíli jsem peníze měla a pak zase ne. Mít bankovní účet neustále v plusu a jet na dovolenou několikrát ročně pro mě byla nemyslitelná představa. Myslela jsem si, že takový život mohou žít pouze „vyvolení“. Že jsou něčím zvláštní a mně to zkrátka není souzeno. Byla jsem taky přesvědčená, že je běžné dřít v kuse a pak si krátkodobě užít. A tak stále dokola – ničit se a vlastně dělat práci, která mě ani nebaví. 

Dnes dělám pouze to, co mě vnitřně naplňuje a každý měsíc ke mně proudí tolik peněz, kolik jsem si dříve vydělala za rok. A vím, že jsem stále na začátku, že možnosti jsou daleko větší. Při tom všem mám spoustu času na sebe i své děti a žiji si svůj svobodný život. 

Jak jsem toho dosáhla? Změnou myšlení, změnou přístupu k penězům, změnou vztahu k penězům a i sama k sobě. Čím víc totiž milujeme sami sebe, tím víc nás miluje i život a dává nám vše, po čem toužíme. Tak to je.

Přihlas se do mého online programu, naučím Tě to taky - zažívat přívaly peněz, dosáhnout životní svobody, znát svoji cenu a konečně se ze života radovat.

Ali, taky jsem se rozhodla, že do toho s tebou a ostatníma holkama půjdu... A moc ráda!!! Po včerejším živém vysílání jsem byla plná dojmů, spousta věci, které jsi zminila, se mnou rezonovala, když jsem dnes rána vstávala a pak, po cestě do práce, jsem byla včerejškem úplně nabítá a přesně, jak už tu některé z holek psala, měla jsem pocit, že všechno je možné, že všechny bude dobrý <3

Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka, která učí ženy, jak žít naplněný život v hojnosti (na všech úrovních – lásky, peněz, i duševního naplnění). Od práce, která mě psychicky ničila a finančně pokrývala jen nájem a něco navíc, jsem ušla pořádný kus cesty. Abych si mohla pořídit něco, po čem toužím, musela jsem šetřit a bokem dělat ještě druhou práci. Naštěstí jsem z toho vystoupila, když jsem odešla na mateřskou. Peníze jsem ale neměla skoro žádné. Začala jsem tedy hledat způsoby, jak si i s dětmi vydělat. Rozjela jsem svůj blog, který mě sice bavil, ale aby i něco vydělal, pracovala jsem po nocích a ve všech volných chvílích. Nakonec jsem vyhořela a padla do depresí. To taky nebyla ta správná cesta. 

Až pod vedeních mých mentorů a koučů jsem začala chápat, jak to s těmi penězi je. Začala jsem měnit své myšlení a podvědomé nastavení. Uzdravila jsem svoji sebehodnotu, začala dělat ty SPRÁVNÉ KROKY a peníze mi najednou začaly do života proudit s lehkostí, bez velkého tlačení na pilu. Pochop tyto principy taky, ukážu Ti je! Hojnost a šťastný život je tu pro každého, kdo ví, jak fungují.

Nebylo by hezké...
Mám pro Tebe řešení!

Právě pro Tebe jsem vytvořila můj transformační program, kterým si můžeš projít z pohodlí domova a bude Tě stát mnohem méně, než kdyby ses svoji situaci snažila změnit sama.

Počítej se mnou.

– Kolik času (let) se snažíš rozlousknout ten kód vyšších příjmů? (A vyděláváš tak mnohem méně než ženy, které absolvovaly můj program. Kolik tím ztrácíš peněz a ještě budeš? Není to stresující?)

– Kolik peněz i času jsi investovala do různých knih, kurzů za pár stovek, seminářů… ?

– Kolik hodin / týdnů / měsíců jsi už prožila ve frustraci, smutku a pocitů méněcennosti? A víš, že to bude dál pokračovat, když teď nezakročíš a nezačneš ke své finanční situaci přistupovat jinak.

Věřím, že toto všechno chápeš a cítíš v kostech, že ZMĚNU UŽ NUTNĚ POTŘEBUJEŠ.

Víš, že už máš DOST průměrného života a odpírání.

Jen jsi do této chvíle nevěděla, jak to změnit. Nikdo Tě to na škole neučil a neví o tom ani tvoje kamarádky. (Hádám, že možná spolu řešíte podobná témata, kolik co stojí a jak je ekonomická situace těžká?)

Pojď se konečně naučit TO, co funguje. A co Ti změní tvoji situaci jednou pro vždy!

Předám Ti klíče, které budeš mít už na vždy. A pokud je použiješ, už nikdy nebudeš potřebovat další kurz na hojnost. 

Dám Ti vše, co pomohlo mně a jak jsem začala vydělávat v uvolnění během jednoho měsíce tolik, kolik jsem si dřív vydřela za celý rok.

Co kurz obsahuje:

V programu najdeš 10 lekcí (tématický rozpis najdeš níže) s videy a strategickými listy ke zpracování (změna přichází s konkrétními činy).

Půjdeš do hloubky sebe a budeš si odpovídat na otázky, které Ti odemknout bohatství v Tobě a ve Tvém životě. Zároveň dostaneš přístupy do podpůrné uzavřené FB skupiny, kde se můžeš spojit s dalšími účastnicemi programu.

V programu I najdeš záznamy z minulých vysílání, ve kterých odpovídám na otázky předchozích kurzistek.)  

Stejně tak tam najdeš i rozhovory s inspirativními ženami, které zbohatly svým přičiněním a dělají práci svých snů. 

A jako BONUS dostaneš můj minikurz AKCELERÁTOR ÚSPĚCHU. Staneš se díky němu paní svého času a zorganizuješ si svůj život tak, abys měla na program čistou hlavu a prostor. 

Kompletní přehled a obsah videí najdeš níže, včetně všech bonusů.

Základní moduly (videa s přiloženými strategickými listy)

HODNOTA celkem 111 000 Kč.

Bonusy:

HODNOTA celkem více jak 21 941 Kč.

HODNOTA PROGRAMU JE TAK více jak 132 941 Kč (bez dph).

Ty ho máš za zlomkovou cenu 11 000 (bez dph) – dnes 6 160 Kč bez dph. 

DO PŮLNOCI 20. 6. se 44% slevou – zadej kód: BOHATA06

REGISTRACE ZDE - VYBER SI ZPŮSOB PLATBY:

DO PŮLNOCI 20. 6. se 44% slevou – zadej kód: BOHATA06

Jednorázový poplatek je 11 000 Kč bez DPH.

Platba na 6 splátky: 6 x 2 000 Kč bez DPH. Platby se strhávají automaticky měsíčně k datu provedení první splátky.

Co bude, až si kurz objednám?

Po přihlášení do kurzu a provedení platby, dostaneš e-mail se všemi přístupovými údaji k Tvému kurzu a heslo pro vstup do podpůrné uzavřené FB skupiny. Hned na úvod tam na Tebe čeká minikurz AKCELERÁTOR ÚSPĚCHU.  K obsahu se dostaneš i zpětně a přístup do programu máš neomezený. 

Gratuluji k prvnímu kroku k dosažení svého bohatství. Investicí do sebe automaticky zvedáš svou hodnotu
a říkáš toku peněz: „ANO“.

Přestaň už ztrácet čas honěním se za penězi. Ty nikdy nedoženeš. A když ano, budeš vyřízená a zas Ti utečou. Tajemství dosažení stabilní hojnosti je stát se sama zdrojem peněz a uvědomit si svou cenu. Přihlas se do mého programu a prozradím Ti „JAK“. 

Den, kdy se nám změní náš život, je den, kdy se rozhodneme – že už chceme žít jinak. Protože dělat stále to stejné a očekávat jiné výsledky je čiré bláznovství (jak už říkal Albert Einstein). „Ze stejné úrovně myšlení vznikají stejné výsledky. Pokud chceme změnu, musíme změnit myšlení. “ Po skončení kurzu bude Tvá mysl nastavena pouze na úspěch, bohatství a hojnost. Zbytek už bude následovat. Těšíš se?

Máš ke kurzu ještě nějaký dotaz? Napiš mi na: alice@slaskoualice.cz. Mohu s Tebou probrat, jestli je pro Tebe tento program vhodný.

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša