JSI SPECIÁLNÍ, VÝJIMEČNÁ, CENNÁ. MOŽNÁ TI TO JEN ZATÍM NIKDO NEŘEKL a ty si to o sobě taky nemyslíš.

V MÉM 8 TÝDENNÍM PROGRAMU TO POCHOPÍŠ, NACÍTÍŠ A BUDEŠ TO ŽÍT. BUDEŠ CHÁPAT, PROČ ZROVNA TY STOJÍŠ ZA TO, ABYS...

… měla partnera, který Tě miluje, zajímá se o Tebe, podporuje Tě a plánuje s Tebou čas.

… měla na sebe více jak 1 hodinu denně (a to nemluvím o čase, který trávíš na cestě do práce, nebo když vaříš pro rodinu a u toho organizuješ rodinné akce), myslím tím plnohodnotný čas, který si se sebou užíváš a vnitřně Tě naplňuje.

… vydělávala 5 – 6 místné sumy, díky kterým můžeš nosit oblečení, ve kterém se cítíš jako bohyně, dopřáváš si pravidelnou péči o svoje tělo, investuješ do svého vzdělání, máš na to rozjet svoje vysněné podnikání a můžeš několikrát ročně cestovat.

… byla spokojená se svým tělem, ženstvím, měla plno energie a připadala si neodolatelná.

… dělala práci, která Tě naplňuje a měla svůj projekt/ podnikání, které tě duševně vyživuje a ztrácíš v něm pojem o čase.

… měla v životě štěstí na různé příležitosti, setkání, náhody a byla to Ty, kdo k sobě přitahuje, co chce. Ano, manifestační královno

NĚCO TI PROZRADÍM... ZASLOUŽÍŠ SI BÝT ŠŤASTNÁ A CÍTÍT SE Ve svém ŽIVOTĚ SKVĚLE.

ALE možná ses ztratila - V POCHYBNOSTECH, KRITICE, PODCEŇOVÁNÍ A V ŽIVOTech DRUHÝCH.

Možná ses už od malička naučila srovnávat s druhými (protože ti to dělali rodiče a ve škole). A zůstalo ti to doteď. I když zažíváš na nějaké úrovni úspěch, stále ti to nepřijde dost.
Myslíš si, že druzí jsou v něčem lepší.
Pochybuješ o sobě.
Při pohledu na sebe do zrcadla si říkáš: "To zase vypadám".
Vidíš na sobě více chyb než předností.
Ani partner tě už dlouho za nic nepochválil, nedonesl ti květinu a aby ti s něčím pomohl, tak se stále musíš doprošovat.
Lítáš v jednom kole - práce, děti, domácnost, muž. Sotva se zastavíš.
Ani nevíš, kdy sis jen tak zašla na masáž nebo si dopřála něco hezkého. Jen tak pro radost.
Při nákupech se rozhoduješ podle toho, kolik to stojí a jak je to praktické místo toho, jak moc tě to potěší. Nebo pořídíš věci druhým a sebe odbydeš.
Myslíš si, že na Tobě nezáleží, hlavně aby byli spokojení ti druzí... děti, manžel, rodiče.
S penězi sotva vyžiješ a stále jich není dost. Už nevíš, co děláš špatně.
Pracuješ, děláš všechno správně, jsi dobrá a milující žena. A přesto máš pocit, že se Ti to nevrací. Že nikdo nevidí Tvoji hodnotu. Možná s tebou i druzí manipulují a využívají tě.
Nevíš, co děláš špatně.
Jak já Ti rozumím...

Byla jsem tam taky.

Většinu svého života jsem se podceňovala, přemýšlela o sobě v malém, upozaďovala se, byla skromná a odmítala různé příležitosti.

Byla jsem vystrašená. A myslela jsem si, že je přeci správné více myslet na druhé. Že když to neudělám, budu sobecká (a pak půjdu do pekla, nebo mě přinejmenším nikdo nebude mít rád).

Výsledkem toho bylo vyčerpání (až vyhoření), neustálé sebemrskačské myšlenky, které způsobovaly to, že jsem si k sobě přitahovala lidi, kteří mě taky kritizovali a manipulovali se mnou a měla jsem pravidelné úzkosti.

Strach z toho být vidět, ozvat se, říci někomu NE, chtít víc, říci, že mi něco vadí nebo se přestat s někým vídat, pro mě byla noční můra.

Raději jsem vyhověla a dělala něco, co mi nedělalo radost, než abych někoho odmítla a byla ve škatulce „ta nevděčná“.

Vedlo mě to do toxických vztahů, finančního strádání a vnitřního emočního pekla

Odpírala jsem si svoje sny pro životy druhých. Jen aby přátelé byli šťastní, partner, děti… Myslet na sebe bylo těžké.

Až když jsem začala pracovat se svojí první koučkou, začala jsem chápat, jakou mám HODNOTU.

A pravidla hry jménem život se změnily.

Teď jsem to já, kdo učí druhé ženy, aby pochopily svoji hodnotu. Protože jsem pochopila, že to je ten KLÍČ ke všemu.

5/5

"Vrátila jsem se zpět do své síly a začala se znovu uzdravovat."

Ali je jedním z mých vzorů nejvíce úspěšných lidí. Je to obrovská profesionálka, která se stále vzdělává, rozumí tomu, co dělá. Vypracovala se opravdu vysoko a prakticky z ničeho, je lidská a empatická, její energie je úžasná, zářivá a je s ní radost spolupracovat. Je důsledná, vyžaduje práci na sobě a je opravdu jen pro ty, co se chtějí posunout dál, něco změnit. Díky Ali jsem pochopila, že jsem to já, kdo si tvoří svoji realitu a co vše jsem si v minulosti "svým tvořením" způsobila. Dokáže velmi dobře nasměrovat nejen v podnikání a partnerském životě. Mně velmi pomohla vrátit se zpět do své síly a začít se znovu uzdravovat (poslat stres pryč z mého života, najít zpět svoji hodnotu), a také s dcerkou. Díky ní jsme si spolu s dcerkou našly k sobě opět spolu svoji cestu, a báječně si nyní rozumíme, dokonce často téměř i beze slov, jsme na jedné vlně, a často odhadneme, co si ta druhá zrovna myslí, co chce říci, tak dobře jsme se na sebe napojily.

— LENKA

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka

Již více jak 5 let vedu ženy k jejich sebevědomí a vzrušujícím snům. Pomáhám jim opět najít samy sebe, svou sebehodnotu, stanovit si své vize & priority a začít se orientovat ve svém emočním světě i myšlenkách.

Spolupracovala jsem již se stovkou žen (jak v rámci mých individuálních konzultacích, tak skrz mé online programy), které jsem vedla k transformaci jejich vztahu k sobě, vztahu s partnerem, finanční situaci i je podporovala v rozjezdu a strategickém nastavení podnikání, které dělají od srdce. 

Prošla jsem tréninkem u Lenky Procházka, byla několik let v mentoringu Gina Devee, navštítívila několik osobních retreatů s Dr Joe Dispenzou, přečetla stovky knih, absolvovala stovky online programů od světových koučů a stále se vzdělávám a sama se sebou pracuji.

Shromáždila jsem ty nejlepší a nejefektivnější postupy pro osobní proměnu i lepší pocit, které ti teď mohu předat. Přečti si reference zde celý můj příběh tady.

Nebylo by úlevné...

Umět partnerovi říci, co chceš, v čem nejsi spokojená a co naopak ti dělá radost a být VYSLYŠENA?

Cítit, že jsi pro svého muže bohyně a snesl by Ti modré z nebe?

Mít na sebe více jak 1 hodinu denně, kdy si jen tak ležíš na sedačce, čteš si, tancuješ, povídáš si s kamarádkou… jednoduše děláš to, co tě uvolňuje BEZ POCITU VINY)?

Být odpočatá.

Dostávat královsky zaplaceno v zaměstnání / v podnikání si umět říkat o ceny, které Tě šimrají v břiše a klienti Ti je rádi platí (s naprostou samozřejmostí)?

Cítit se ve svém těle jako v láskyplném objetí svého milence?

Být od druhých respektována a přijímána taková jaká jsi (ano, to mluvím o tom, když nemáš náladu, nechce se ti, nechceš něco dělat – bez vysvětlování, něco ti nejde…), jaké by to bylo dostat podporu místo kritiky?

Dívat se na sebe do zrcadla a vidět se jako krásnou a talentovanou bytost?

Být Tou, ke které si druzí chodí pro rady, obdivují ji a dávají ji komplimenty?

Přečti si, co říkají ženy z mých předchozích programů
5/5

"PŘICHÁZEJÍ PŘÍLEŽITOSTI PENÍZE, KLIENTI... "

Ahoj Ali, ráda bych ti poděkovala za tvé vedení a mentoring. Spolupracujeme spolu už opravdu několik let a musím říct, že díky tobě, jsem teď tam, kde bych ani omylem být, bez práce na sobě , nemohla. Díky technikám, které si mě naučila, se v mém životě dějí opravdu zázraky. Přicházejí příležitosti, peníze, klienti a také vše zvládám s velikou lehkostí ( ne na 100% úplně vždy :-D) ale pořád je na čem pracovat. Každopádně ten obrat v mém životě je veliký. Díky za to co děláš a dělej to dál. Dává to obrovský smysl....... S láskou Katka

— KATKA

5/5

"SPOLUPRÁCE S ALICÍ MI ZMĚNILA ŽIVOT K LEPŠÍMU"

Od Alicky mám zakúpených viacero programov. Od uvedomení si rôznych vecí som sa ale aj zabavila:) Naučila ma že život je taká naša hra a treba to tak aj brať. Mala som však možnosť ísť s ňou do programu Znovuzrodená za 90 dní a musím dodať že to bolo niečo celkom iné. Bola nám k dispozícií vždy keď sme to potrebovali. A občas sa teda s nami nemaznala ale to bolo niečo, čo som naozaj potrebovala. Uvedomila som si, že nemôžem stále obviňovať niekoho okolo seba, za to čo sa mi v živote deje. Naučila ma ako sa k tomu postaviť, ukázala moje skryté presvedčenia, ktoré by som ja sama ťažko objavila. Tým že bola so mnou stále v kontakte ma držala v tom, aby som nelenila a išla si za tým, po čom moje srdce túži. A to je jej krásna vlastnosť že mi to dokázala povedať cíce otvorene ale stále to bolo s láskou a rešpektom. Bez súdenia .Naučila som sa hraniciam so svojou rodinou ale aj so svojím partnerom. A hlavne už nepoužívam vetu, nemám čas na seba 😀 A je toho ešte veľa na čom pracovať, ale určité veci už nikdy nepripustím a za to som jej vďačná. 🙂 ♥

— LENKA

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

Možná jsi už kde co vyzkoušela a ztratila jsi naději...

Vím, že jsi chytrá žena.

A že se toužíš mít a hlavně CÍTIT se lépe, že za něco stojíš a máš ve svém životě velkou důležitost.

Udělala jsi k tomu už nějaké kroky.

Vím, že jsi to probírala se svými kamarádkami, ptala ses jich na rady a zjistila jsi, že v tom nejsi sama.

Možná sis už četla nějaké knihy o sebevědomí, vztazích, správné partnerské komunikaci a o tom, jak vydělávat balík peněz.

Zhlédla jsi několik Youtube videí a máš pocit, že VÍŠ tak nějak všechno.

Možná jsi vyhledala i odbornou pomoc.

Ale stále ve svém životě zažíváš situace, ve kterých se cítíš, že nezvládáš, za nic nestojíš, nic ti nejde a je s tebou něco špatně.

Je to v pořádku, ztělesňování naší sebehodnoty je proces. A hlavně se nedivme, že pro nás není přirozeností.. 

Kolik z nás slyšelo ve svém dětství převážně ocenění, pochvalu, povzbuzení a cítilo se bezpečně ve svých projevech?

Moc nás asi nebude. Převážně jsme slyšely, že druhým jde něco líp než nám, máme se dělit o hračky (i když bychom je druhému nejradši omlátily o hlavu), jinak si nás odnese čert a když nenosíme samé jedničky, tak jsme hloupé.

Na tom se zdravá sebedůvěra a pocit vlastní CENNY A HODNOTY stavět nedá.

Proto si odpusťme, že stále o sobě pochybujeme a pronásledují nás mučivé myšlenky o sobě.

Nemůžeme za to.

Ale můžeme to začít měnit.

A to tím správným způsobem.

Co knihy, Youtube videa, semináře a další informační zdroje nemají je… vedení. Mentoring. Individuální přístup a principy, které fungují. 

Informace jdou většinou po povrchu.

V mých programech jdu do hloubky – ke skutečné příčině.

A máš vždy možnost se mnou probrat svoji situaci (během vysílání, či ve FB skupině).

A hlavně v mém programu se nedozvíš jen teorii. Předám Ti praktické a efektivní nástroje, které Ti změní náhled na sebe a svůj život.


O čem je tento 8 týdenní program?

MODUL 1

BUĎ "ONA"

Co to vlastně znamená být CENNÁ a HODNOTNÁ? Co si pod tím máš představit a co utváří tvoji hodnotu a cenu? Jak to můžeš ovlivnit?

A hlavně – proč bys to měla chtít? Jak se Ti změní život?

Tato lekce Ti prolomí tajemství celého života a změní Ti pravidla všeho. Pocítíš to, co v tobě desetiletí spalo a dotkneš se toho. Vykopeš ryzí poklad, který v Tobě leží a podíváš se na něj zblízka. Pochopíš, že nejsi obyčejná a na tobě velmi záleží – jsi ten nejdůležitější člověk ve svém životě.

MODUL 2

OSVOBOĎ SE OD POCHYBNOSTÍ A SEBEKRITIKY

Asi to znáš. Máš mít nějakou prezentaci a v hlavě Ti najíždí myšlenky, jak to zkazíš, že se to nikomu nebude líbit a že by to mohlo být ještě lepší.

Děláš práci, která tě vyčerpává, bereš mizerné peníze, klienti neplatí a chlap se místo tvého ocenění ptá, kde je teplá večeře. Místo aby sis večer zašla na masáž, tak pereš prádlo, děláš s dětmi úkoly a plánuješ další dny. Cítíš se mizerně, zbytečně a hlavně i provinile, že vše děláš blbě, za nic nestojíš a co bys mohla udělat lépe. Přemýšlíš, jak se druhým zavděčit a peskuješ se za to, že selháváš a jaká jsi kr….

Na těle vidíš další pohupující se špeky, další vrásku, beďar… a tvoje nálada klesá, radši bys vše schovala, máš pocit, že tělo tě bojkotuje a jsi na něj naštvaná.

A teď si představ, kdyby to zmizelo. Kdybys věděla, jak jsi úžasná, dokonalá se vším, co máš a jak vypadáš, dostávala komplimenty a věděla vždy, že máš důvod za co se pochválit a ocenit. Vstávala bys s pocitem, že jsi jedinečná a cenná lidská bytost. Hmm, jaké by to bylo?

modul 3

hodnota a peníze

Náš finanční příjem je adekvátní tomu, v jaké hodnotě a přínosu pro druhé o sobě smýšlíme. Pokud o sebe mám myšlení, že na mě není nic výjimečného, nic neumím a že bych měla být skromná, milionářka ze mě rozhodně nebude.

Pochop svoji vysokou hodnotu a staň se magnetem na peníze.

MODUL 4

hodnota a vztahy

Druzí nám jen ukazují to, jaké máme smýšlení sami o sobě. Nevidím v sobě svoji cenu a hodnotu? No tak jak ji mají vidět druzí? Kritizuješ se? Tak asi kritiku sklízíš i od svého muže a okolí.

V této lekci pochopíš svůj velký přínos pro druhé a ve svém bytí a to ovlivní to, že lidé kolem tebe tě najednou budou vnímat v jiném světle.

Partner Ti najednou bude nosit květiny, bude Ti chtít doma pomáhat a trávit s tebou více kvalitního času. Rodiče a tví nejbližší s tebou mluvit s respektem a nebudou ti říkat věci, které tě zraňují. Kolem sebe začneš mít přátele, kteří jsou k tobě upřímní a podporující. Nebyl by to skvělý pocit?

modul 5

hodnota a ŠTĚSTÍ NA PŘÍLEŽITOSTI / MANIFESTACE

Jen si představ člověka, který o sobě pochybuje, myslí si, že nic neumí, nemá štěstí, zažívá stále smůlu a nic se mu nedaří… Myslíš si, že tento člověk bude zažívat „zázračné příležitosti“ a náhody, které mu změní život?

Ne. Staň se tím člověkem, který k sobě přitahuje dechberoucí příležitosti, zázraky a staň se manifestační královnou!

Buď tou, která má energetickou kapacitu na radost, hojnost, štěstí, úspěch a lásku.

MODUL 6

hodnota a čas

„Nemám na sebe čas. Mám toho hodně. Jsem v jednom kole.“ Tyto věty (vyloženě afirmace) se staly zaklínadlem dnešní doby.

Jenže s nimi může čarovat pouze ten, kdo je používá a věří jim.

Staň se Tou ženou, která má na sebe čas. Staň se tou ženou, která chápe cennost času a je dostupná jen pro situace, které ji její cenu potvrzují. Staň se ženou, která má čas a prostor na klidné a dlouhé snídani, pravidelnou péči o sebe, své děti i partnera. V této lekci ti vysvětlím JAK.

modul 7

hodnota BÝT ŽENOU

Při mých pravidelných konzultacích s klientkami často slyším, jak to jako ženy mají těžké, je to nespravedlivé být ženou a nelíbí se jim určité projevy jejich ženského těla.

Je mi z toho smutno, i když to chápu. Dlouhou dobu jsem své ženství také nepřijímala a byla i naštvaná, že muži to mají snadnější.. Protože jsem převzala plno těžkých a frustrujících nastavení po své mámě i babičce. 

Až jsem to otočila a začala hledat v BYTÍ ženou krásu, lehkost a velkou VÝHODU. Teď chápu, že jako žena mám naopak život krásný a užívám si ho. A lidé kolem mě to jen reflektují. Dovoluji si odpočívat a nic-nedělat i několik dní a přitahuji si muže, kteří jsou šťastní, že pro mě něco mohou udělat. 

MODUL 8

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Záznam z vysílání, kde jsem odpovídala na otázky k programu.

Co tento 8 týdenní program obsahuje:

7 VIDEí s CENNÝM OBSAHEM

K záznamům se dostaneš bez omezení. Program není pouze o informacích. Projdeš si vyloženě transformačním zážitkem. (Hodnota 70 000 Kč)

BONUSOVÉ MATERIÁLY

U některých modulů jsou přiloženy bonusové materiály:
PDF listy s dodatečnými otázkami, úkoly, meditace a různé vizualizační a terapeutické techniky.
(Hodnota 30 000 Kč)

Hodnota programu je 100 000 Kč. Ty ho máš ale za zlomkovou cenu.

Jednorázová investice je 14 999 Kč + 21% DPH.

VYBER SI VERZI PLATEB:

*Uvedené ceny jsou bez 21% DPH. Při platbě na splátky se uvedená částka strhává automaticky z karty měsíčně k datu provedení první splátky. 

Udělej svůj první krok k lepšímu pocitu ze sebe samé. Pochop konečně jakou máš CENU a HODNOTU. Pak ji budou vidět i ti druzí. Vše začíná u Tebe. Vím, že jsi připravena.
Pro koho je program určený:

NENÍ PRO TEBE, POKUD:

Je pro tebe perfektní pokud:

FAQ

Další důležité informace

Program je formou samostudia. Ihned po registraci se dostaneš ke všem videím a materiálům a můžeš si je procházet svým tempem.

Ano. Kontaktuj mě na můj email: alice@alifebyznys.cz.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

Nic, tvůj život bude pravděpodobně pořád stejný.

Možná budeš sama zkoušet změnit svoji životní situaci tím, že ji budeš řešit s kamarádkami, říkat si, jak je život nespravedlivý a těžký, případně si přečteš nějakou knihu, na chvíli se namotivuješ, ale přitom zůstaneš stejným člověkem.

Možná si dál budeš pouštět Youtube videa a stahovat materiály zdarma, budeš mít pocit, že na sobě pracuješ, ale přitom hlásky kritiky v tobě stále budou promlouvat.

A tvůj čas bude běžet dál. 

Nebylo by lepší?

Vědět JASNĚ, jaké kroky máš ke svému sebevědomí, lepším vztahům a skvělému pocitu ze sebe dělat?

Vědět, že jsi jedinečná, báječná, umíš plno věcí a jsi za to patřičně ohodnocena?

Mít peníze na svoje sny a radosti?

Být ve vztahu, kde se cítíš milovaná a opečovávaná?

Mít na sebe plno času a vědět, že tě v tom druzí podporují?

Mít na účtě víc peněz než potřebuješ?

A mít kolem sebe lidi, kteří Ti rozumí a respektují tvoje hranice?

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša