WEBINÁŘ: MANUÁL NA EPICKÝ ROK 2021

Minulý rok 2020 byl… ani nevím jak ho popsat. Určitě ne předvídatelný, snadný a společenský. Některé z nás se dostaly na životní křižovatku, přišly o práci, byly nemocné, zhroutil se jim vztah, ocitly se ve finanční nejistotě a jednoduše si sáhly na dno svých možností. Děti doma, do toho práce, starost o domácnost a radost se vypařila. Možná některé z nás objevily svoje super schopnosti a rozjely něco nového. Opustily to staré a nefunkční ale teď neví, kam dál. Každá z nás psala minulý rok svůj jedinečný scénář a myslím si, že každý příběh by stál za film. Jen si nejsem jistá, jestli veselý.

A teď tu máme nový rok 2021. Šance na nový začátek, na to dělat věci jinak a lépe a už teď doopravdy pustit všechno to staré, nefunkční a vyloženě pro nás toxické pryč. Právě teď máme novou možnost vzít svůj život opět do svých rukou a rozhodnout se, že tentokrát už si tu svoji radost nenecháme vzít a tento rok bude náš, bude epický. Bude v souladu s naším srdcem a našimi tužbami, s tím, co nám dělá radost. Právě teď je nejvyšší čas ŽÍT. Ať už se ve světě děje cokoliv.

Nauč se, co konkrétně krok po kroku udělat, aby Ti celý rok vydržela radost, nadšení a plnila sis svoje přání, cíle i vize. A to vše s lehkostí a v souladu sama se sebou. Poznej, jak můžeš ovládnout svou realitu pomocí svých myšlenek, nových zvyků a určitých metod, které Tě ve webináři naučím. Tyto neprůstřelné postupy Ti budou oporou i v těch nejhorších časech. Protože naše skutečná síla a štěstí se ukrývá uvnitř nás. Jen ty poklady v sobě potřebujeme znovu-objevit a začít je využívat. Pak se nám změní i svět. Nauč se to a prožij celý rok ve své vnitřní síle, která Tě navede k tomu, aby jsi už konečně byla šťastná a osud Ti hrál do karet. 

Tento dvouhodinový záznam z webináře si můžeš pustit kdykoliv, až budeš mít čas a tu správnou náladu věnovat se sama sobě. Není to skvělé? Webinář tu pro Tebe bude vždy, když budeš potřebovat nutnou dávku nové energie a podpory. Pojďme se spojit, vytvořit něco krásného a rozhodnout se žít život podle sebe. Tato příležitost pro Tvůj nový začátek se již nebude opakovat, využij ji!  EPICKÝ ROK 2021 už na Tebe čeká, připrav se 🙂

CO TI WEBINÁŘ PŘINESE:

– informace, jak si vytvořit svůj dokonalý a šťastný rok, nehledě co se děje „tam venku“

– uvědomění, že máš nad svým životem velkou moc

– napojení na svoji vnitřní sílu, díky které budeš dotahovat svoje cíle dokonce

– poznání svých sabotujících podvědomých nastavení, které Ti mohou blokovat žít svůj krásný život

– jak si správně tvořit své vize a plány, aby Ti byly šité na míru a realizovala jsi je tak s lehkostí a přirozeností

– jasné kroky k tomu si svůj epický rok/ život udržet a nesjet zase do svých starých nefunkčních kolejí

– jak se zbavit svých zlozvyků, které nás brzdí se posunout dále

– motivaci k tomu žít svůj autentický a naplněný život

– účinné metody, jak pracovat se svými strachy

– techniky, jak se udržet v dobrém naladění celý rok

– prostor na Tvé dotazy a odpovědi na to, co budeš potřebovat

Tvůj život je pouze ve tvých rukách. Každou sekundou se rozhoduješ, jak bude pokračovat dále. Rozhodni se už konečně pro celý Tvůj rok (i život) v radosti, hojnosti, vnitřního naplnění a harmonických vztazích. Ukážu Ti jak.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE WEBINÁŘE

Markéta
Read More
Ahoj Ali, ráda bych Ti napsala alespoň krátkou zpětnou vazbu na úterní webinář. Byl úplně skvělý a intenzivní. Plánuju si ho pustit ještě znovu a pořádně vypracovat všechny úkoly. Líbilo se mi, že je interaktivní. Bylo hezky a srozumitelně vše vysvětleno, zároveň se ti podařilo předat za krátkou dobu neskutečné množství informací. Velmi chválím, že ten manuál je opravdu krásně propracovaný. Provázela si nás krok po kroku. Jednoduše, v klidu, ale zároveň to odsýpalo (v pozitivním slova smyslu). Zaujaly mě ty menší výzvy, aby se nám nerozpadly oblasti v našem životě mimo ten hlavní cíl, vizi. Bylo fajn, že jsi zmínila, jak si dodat podporu (rituály, afirmace, parťáci apod.) a zároveň nás připravila na to, že přijdou "sabotéři". V návaznosti na naši úterní konzultaci jsem velmi ocenila i téma vnitřní síly a závislostí. Celkově to bylo hezky ucelené a moc děkuji. Hezké dny. Markéta
Follow: