WEBINÁŘ: VZTAHY SNŮ

Záznam WEBINÁŘe, ve kterém Tě učím základům fungování harmonických a láskyplných vztahů. Rozklíčuješ příčiny, proč to někde ve Tvých vztazích drhne, pochopíš, že právě Ty to můžeš změnit a můžeš se v nich cítit důležitě a respektovaně. Naučím Tě i jak si zpracovat staré křivdy a jak těm druhým (ale i sobě) odpustit.

BONUS: K webináři Ti přijde ještě jedno video, kde jsem zodpovídala dodatečné otázky, věřím, že si z nich odneseš do svého života také plno uvědomění, díky kterým Tvé vztahy budou kvést.

Neodkládej svůj život na později, na změnu je čas právě teď! Jsem si jistá, že po webináři budeš na vztahy nahlížet jinak. Už budeš vědět, co dělat, aby jsi v nich mohla otevřeně komunikovat, cítila ses důležitě, respektovaně a hlavně milovaná.

Jsi ve vztahu, ve kterém se cítíš nevyslyšená a máš pocit, že se Tě partner neváží? Máš pocit, že doma děláš vše a musíš se o každou jeho pomoc doprošovat? Slyšíš doma stále nějakou kritiku a je pořád něco špatně? Nebo je partner raději s jeho kamarády, u TV, her (doplň si sama) než s Tebou? Máš jednoduše pocit, že Ti vztah víc bere než dává, i když se tááák snažíš?

Nebo možná máš s partnerem krásný vztah, podporuje Tě, ale kdykoliv máš telefonát s mámou nebo tátou, jsi pak z toho celý den rozhozená? Tak moc by sis přála, aby to mezi vámi fungovalo, aby jsi měla rodiče, kteří Tě respektují a nedávají Ti nevyžádané rady a nestěžují si Ti stále na něco?

A pak jsou tu děti. Neustále zlobí, křičí, nemáš čas na sebe a nevíš co děláš špatně. Děláš pro ně vše, ale už nemůžeš. Už jsi unavená, křičíš na ně a ony jako by to neslyšely. Na veřejnosti se stydíš za jejich chování a říkáš si, kde jsi udělala chybu.

Mimo tyto rodinné vztahy Tě ještě vytáčí kolegové v práci a Ty jsi stále ve stresu, to se podepisuje na Tvé postavě a před zrcadlo se úplně bojíš stoupnout. Cítíš se na nic a kolikrát i zbytečná a napadají Tě jen věci, které na sobě potřebuješ změnit. 

POZNÁVÁŠ SE V NĚČEM TAKOVÉM?

Asi mi dáš za pravdu, že to, jak Ti to funguje doma, s rodiči, kolegy a jak se cítíš sama se sebou Ti ve velké míře ovlivňuje Tvoji náladu. Ano, je to tak. Vztahy jsou naším hlavním zdrojem životního štěstí. Když nefungují, naše nálada klesá.

Pojď to ale změnit! Právě TEĎ. Určitě chceš mít vztahy s ostatními „vyrovnané“. Právě pro to jsem vymyslela speciální WEBINÁŘ, ve kterém Tě naučím základům fungování harmonických vztahů. Rozklíčuješ příčiny, proč to někde drhne a pochopíš, že právě Ty to můžeš změnit. Naučím Tě i jak si zpracovat staré křivdy a jak těm druhým (ale i sobě odpustit).

Zapracujeme i na vztahu sama se sebou (ten z velké míry určuje, jak to máme s ostatními), na partnerském vztahu a podíváme se i na rodiče a další lidi ve Tvém okolí. Po webináři budeš mít ve vztazích jasněji a hlavně už budeš vědět, jak s nimi naložit, aby ses v nich cítila dobře.

O všem, o čem mluvím a co předávám, dál mám sama zkušenosti ze svého života. Celých 35 let jsem vlastně nevěděla, jak by zdravý vztah měl vypadat. Není divu. Táta mi zemřel, když jsem byla malá a zažila jsem i fyzické (a psychické) týrání. Doma jsem vyloženě byla na obtíž. Moje sebevědomí bylo na 0, připadala jsem si divná a že nezapadám. Podle toho jsem si přitahovala i partnery. Takové, kteří mě jen využívali, hráli si s mými city a nevážili si mě. Nechala jsem si líbit neustálou kritiku, jejich nepřítomnost (workoholismus) a další věci. Ptala jsem se stále, proč se mi to děje? Vždyť já se tak snažím! Ale to bylo na vědomé úrovni. Na té podvědomé vím, že jsem nedokázala přijímat ani vidět lásku a viděla jsem v partnerovi to, co jsem zažívala jako malá doma. A abych se nějak ubránila, vybudovala jsem si kolem sebe zeď.

To se mi ale dělo i v práci. Pocity méněcennosti, nedostatečnosti, které jsem kompenzovala workoholismem a místo toho, abych se projevila, raději jsem mlčela a dělala vše, co se ode mě očekávalo a bylo mi zadáno. Raději neodporovat, aby nebylo zle. Jenže pak bylo zle jen mně. Přišla nespavost, deprese, úzkosti a tak dále.

Měla jsem totálně poškozený vztah se sebou, partnerské naprogramování, které ničilo mě i ty druhé a s dětmi to taky nebyla žádná sláva.

Až jsem se rozhodla toto opravit a změnit. Jednou pro vždy! V současnosti se přijímám se vším všudy, znám svoji hodnotu, umím projevovat svoje potřeby a říkat „ne“, kde mi není dobře a naučila jsem se mluvit o tom, co chci. Vážím si sama sebe, dělám si na sebe čas a nemám potřebu už nikomu nic dokazovat. Z toxického vztahu jsem odešla a našla jsem si partnera, který mě zcela respektuje, podporuje, zajímá se o mě a vím, že se na něho mohu spolehnout a důvěřovat mu. Můžu s ním i mluvit narovinu, být ve své zranitelnosti, být ženou a užívat si s ním společné chvilky, aniž bych od něho potřebovala zaplňovat nějakou prázdnotu v sobě. Konečně vím, co to znamená rovnocenný a zdravý vztah bez závislosti.

Mámě jsem komplet odpustila a pochopila její chování během mého dětství, fungujeme spolu zcela bez starých emočních zátěží, v lásce a klidu. A děti? Ty jsou mým největším zrcadlem. Ukazují mi, co se ode mě naučily z mého starého chování, takže ladit vztah s nimi je někdy lahůdka, ale vidím, jak se den za dnem náš vztah léčí a máme k sobě blíže.

Když si sama dělám revizi svých vztahů, je to krása. Navíc jsem se naučila říkat NE toxickým lidem, vymezovat si hranice, takže se vyčistili i přátelé kolem mě.

Jestli mě sleduješ déle, asi jsi zaznamenala moji současnou spokojenost a pohodu. Je to právě proto, že mám i v pohodě vztahy s lidmi kolem sebe.

Moc ráda bych toto vše posdílela i s Tebou a naučila Tě techniky, které pomohly mně a které mi komplet vyladily vztahy: se sebou, s ex partnerem, s dětmi, s mámou i současným partnerem. Jde to. Stačí se jen rozhodnout a vzít osud do svých rukou. Vztah je vždy o dvou. Tím, že začneš Ty (ale tím správným způsobem), můžeš hodně ve svých vztazích zvrátit.

PŘIHLAŠ SE NA MŮJ WEBINÁŘ A NAUČÍŠ SE:

 • co definuje, jaké máme vztahy s ostatními i se sebou
 • porozumění fungování vztahů a jejich dynamiky
 • jaký máš vliv na vztahy Ty sama 
 • zevidovat svoje vztahy a definovat, v jakém jsou stavu (poznání je začátek každé změny)
 • jak můžeš změnit své podvědomé nastavení pro harmonické vztahy
 • základní pilíře pro zdravé fungování vztahů a jak je vybudovat
 • jak si umět zdravě nastavovat hranice vůči ostatním
 • jak vést konfrontaci s druhými, aby dosáhla stavu „win-win“
 • jak se zbavit starých křivd a odpustit druhým
 • uvědomění, kdy se vyplatí ještě na vztazích pracovat a kdy je lepší z nich odejít
 • jak měnit druhé, tím že změníme sebe 🙂

PROČ BY SES NA WEBINÁŘ MĚLA PŘIHLÁSIT:

 • budeš znát příčinu, proč Ti nějaké vztahy nefungují
 • budeš vědět, jak s tím naložit (zbavíš se role oběti)
 • budeš vědět co dělat, aby ti vztah fungoval
 • zbavíš se starých křivd a pocitů viny z minulosti
 • poznáš své vztahové naprogramování
 • posílíš svoji sebehodnotu a dojdeš k určitému sebepoznání
 • poznáš, jaké je to být milovaná a respektovaná přesně taková jaká jsi

Vem život do svých rukou a prožívej vztahy svých snů! Já to dokázala a věřím, že i Ty to zvládneš taky. Zasloužíš si to. Ne zítra, ale právě teď. Život se krátí každou vteřinou a určitě chceš vzpomínat, co vše jsi s druhými proživala hezkého a jak jsi se u toho cítila nádherně. Přeju Ti to ❤️

TOTO ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE WEBINÁŘE:

Follow: