ORIGINÁLNÍ TRIČKO, KTERÝM UDĚLÁTE RADOST SOBĚ I MÁMÁM V NOUZI (V LIMITOVANÉ EDICI)

Nádherný den, moje milé čtenářky. Mám obrovskou radost, že vám konečně mohu představit projekt, na kterém jsem poslední dny pracovala a teď nastal ten správný čas, abych vám o něm řekla. Ano, je tu nový merch, ale tentokrát se 100% výtěžkem pro ty, co to opravdu potřebují: pro maminky a jejich děti v nouzi.

Charitativní tričko nese poselství „ Jsme JEDNO (je mi to JEDNO)“, které vyjadřuje, že my všichni jsme vlastně propojeni a jsme jedno. Když pomůžeme ostatním, pomáháme i sobě, je to zákon energie. Co dáš, to se ti vrátí. Tím, že myslíme na druhé, děláme i něco pro sebe. Nezapomínejme tedy na to. A myslím, že toto heslo to vystihuje dokonale, a proto jsem navrhla tento text přímo pro tento charitativní projekt.Já z toho nemám ani korunu, ale to vnitřní naplnění, že dělám něco dobrého a užitečného, je mnohem víc.

Na obrázku si můžete prohlédnout to „ono“ tričko, které bude dělat radost jak vám, tak díky penízkům z něj i maminkám a dětem z Klubu svobodných matek.

Tentokrát vám bohužel tričko nemůžu ukázat na sobě, pravidla jsou jiná. Abych si ho mohla obléci (a vy taky) je nejdříve potřeba nejméně 30 z vás, které si ho zakoupí.

Tričko si od dnešního dne po dobu dvou týdnů můžete ZDE před-objednat a až se shromáždí alespoň 30 z vás, půjde to výroby. To dáme, že?

Co vám ale můžu slíbit, že tričko určitě bude stát za to a opět bude velmi kvalitní a z bio bavlny. Ale hlavně vaše peníze pomohou těm, kteří je potřebují (děti a maminky v krizové situaci).

Vy získáte stylové tričko, které budete milovat a pocit, že jste někomu pomohli jako bonus. A ten si jen tak nekoupíte 🙂

Jedná se tudíž opět o limitovanou edici a vy máte pouze 14 dní na to, abyste si ho pořídili. Čím víc kusů se vyrobí, tím větší výtěžek pro pro maminky s dětmi bude.

Seženete ho ZDE za velmi symbolickou cenu 444 Kč vč. DPH. Na to, že je to tričko z organické bavlny a zcela v originální podobě, kterou nikde jinde neseženete, mi to přijde moc hezká cena.

Už teď se moc těším, že se mnou sdílíte podobné nadšení z tohoto projektu a nezapomeňte, že ČÍM VÍC PRODÁME, TÍM VÍC POMŮŽEME.

DALŠÍ NÁPADY, JAK TRIČKO MŮŽETE KOMBINOVAT:

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *