To nejdůležitější, co máme

vnitrni klid

Asi řeknete, že je to zdraví, možná vaše rodina.. ale co podmiňuje naše pevné zdraví a harmonické vztahy s našimi nejbližšími? Je to náš VNITŘNÍ KLID: naše vyrovnanost, pohoda, umění zvládat stres a vypjaté situace.

Náš vnitřní klid nám umožňuje mít jasnou mysl, nejednat v reaktivním emočním módu a vidět věci z nadhledu, být si vědoma různých řešení složitých životních situací.

To, že se naučíme zvládat stres a nepropadat panice v nelehkých (a nejistých) dobách, nám pomáhá i k naší silné imunitě. Tělo totiž může fungovat na plné obrátky a lehce se ubrání škodlivým vnějším vlivům. Pokud ale žijeme ve stresu a strachu, zásadně se naše imunita oslabuje. Jsme v módu přežití a organismus vypíná funkce, které nepotřebuje pro „útěk“. Nepozná totiž, jestli na nás útočí tygr nebo znepokojující zprávy, nepříjemný kolega nebo myšlenky typu, kolik toho musím zvládnout a že se mám špatně, něčeho se bojím apod. A jistě mi dáte za pravdu, že v těchto časech je naše odolné tělo právě tou hlavní prioritou.

Proto si myslím, že BÝT V KLIDU je jednoduše alfou a omegou k tomu mít spokojený život.

Pojďme se tedy zaměřit na to, co pro ten náš klid můžeme udělat.

Abych vás v tom nenechala samotné, vytvořila jsem TOTO video. Věřím, že po jeho zkouknutí se budete cítit uvolněněji a vidět řešení vašich problémů z jiné perspektivy.

Ať vám slouží 💋

💫 ONLINE KURZ: https://bit.ly/KRALOVNAVNITRIHOKLIDU 💫

Follow:

2 Komentáře