Škola, kterou by podle mě měla absolvovat každá žena. Dozvíš se v ní věci, které Tě jako malou neučili - v čem vynikáš, jak být pro muže skutečně atraktivní a že projevit svůj názor je bezpečné. Po jejím absolvování budeš opět věřit v sebe sama, chápat svoji hodnotu a cítit se sebejistě. Osvobodíš se od pocitů viny, méněcennosti a dovolíš si být opět sama sebou. Vítej na startovní čáře za Tvým radostným životem!

Moje milá....

Pokud sis na většinu otázek odpověděla: „Ano. To mluvíš o mně?“ nebo „Sakra jo, to mě úplně vystihuje!“ – vytvořila jsem pro Tebe Školu sebevědomí, ve které pochopíš, že jsi stejně tak hodnotný člověk jako druzí a je v pořádku říkat, co si myslíš a co chceš Ty.

Během „tréninku“ se mnou uvěříš ve svoje přednosti a naučíš se s lehkostí prosazovat (s win-win přístupem), abys byla ve svém životě spokojená a druzí si Tě vážili. Stoupneš si do své ženské síly a staneš se více žádaná i pro Tvého partnera. Druzí Tě začnou více respektovat a otevře se Ti život ve větší prosperitě. Tvá hodnota = hojnost, vnitřní naplnění a radost.

Během mých koučinkových sezení s klientkami nejčastěji slýchávám věty typu: „Bojím se, co si o mě řeknou ostatní. Když se projevím, druzí se mi vysmějí. Když druhým ukážu svou slabost, budou se mnou manipulovat. Když druhého odmítnu, ztratím ho. Tím, že se obětuji pro druhé, se stávám lepším člověkem. Nemůžu přeci své přátele/ mámu odmítnout, potřebují mě (je jedno, že já trpím). Nic neumím, nic mi nejde. Jsem tlustá. Není na mě nic hezkého. Nemůžu odejít z práce, která mě vyčerpává, lepší nenajdu. Mám málo peněz, ani nevím, jak bych mohla mít víc.“ A tak dále… každá máme svoje téma, co je s námi špatně a proč nejsme dost dobré a proč bychom se tudíž měly snažit ještě víc.

V tomto nastavení se ale nedivme, že nám nevychází vztahy, jsme v nich nešťastné, děti nás neposlouchají, jsme vyčerpané a otrávené. Dost často i vzteklé, protože si neumíme zdravě nastavit hranice a říct druhým „NE“. 

Pochybnosti o sobě a pocity méněcennosti nám nezajistí ani hojnost a prosperitu. Proto ženy s pokřivenou sebehodnotou buď stále chodí do práce, která je nebaví, jen aby měly nějaké peníze (a stále žijí z výplaty k výplatě), nebo se z nich naopak staly workoholičky a tvrdě pracují, protože si myslí, že čím víc budou dělat, tím víc budou lepší. Ani jeden tento model není zdravý a časem se to může podepsat i na naší zdravotní stránce.

(fotka je ilustrační)

Za poslední 3 měsíce se mi přihodila spousta věci v rodině, ve finanční oblasti i trosku v partnerské rovině a ne všechno úplně příjemné... ale Tvá škola mi dala odvahu přistupovat ke všemu, jak to cítím a netrápit se příliš nad tím, jak to dopadne. A i když se na první pohled některé věci jeví jako děsně komplikované až nemožné, tak se nenechat odradit a aspoň se pokusit to nějak zvládnout/zařídit. I když to třeba nakonec nedopadne, tak ma člověk aspoň pocit, ze pro to udělal maximum. Je to vážně fuška, protože, i když člověk ujde velký kus cesty a nemusel by už o svých schopnostech pochybovat, tak stejně ma tendenci se často podceňovat. A právě v takových chvílích člověk čerpá z toho, co mu předal úžasný člověk jako jsi Ty “věř sám sobě a své sile”. Mas úplnou pravdu, ze spousta mouder je ukrytých v knihách a ja rada čtu, ale přeci jen v živém projevu a s tou energii, kterou k nim vysíláš, mají ta moudra zase docela silu, takže díky mooc za Tvoji obohacující a inspirující práci Ali.🙏❤️

Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka, která učí ženy žít svůj vysněný život v souladu se sebou. K této práci mě přivedl můj osud. Po smrti mého táty v brzkém věku jsem byla vystavena domácímu násilí a šikaně. Celý život jsem si myslela, že je se mnou něco špatně… že jsem druhým na obtíž a bylo by lepší, kdybych nebyla. 

S tímto nízkým sebevědomím jsem k sobě přitahovala lidi, kteří si mě nevážili a manipulovali se mnou. Abych jim potvrdila, že jsem dobrý člověk, často jsem se pro ně obětovala a podřizovala jsem se tomu, co chtějí oni. I když jsem vnitřně nechtěla. Samozřejmě přicházelo víc vnitřních zranění a já byla více nešťastná, trpěla jsem úzkostmi a depresemi.

Až po velkém životním vyhoření, kdy jsem si sáhla na dno, jsem pochopila, že musím věci dělat jinak. Odešla jsem z toxického vztahu a za podpory mé koučky jsem začala psát svůj nový život.

Stala se ze mě šťastná žena, která je vnitřně naplněná, dělá, co ji baví a chápe, svoji hodnotu. Přijala jsem se i se svými „chybami“ a vím, že jsem DOST – přesně taková jaká jsem zrovna teď.

Po absolvování Školy sebevědomí...
Co můžeš od Školy sebevědomí čekat a jak bude probíhat:

Tato online škola je formou samostudia. Celkem Tě v ní čeká 31 videí s mentálními cvičeními, meditacemi nebo úkoly, které Tě dovedou ke Tvé vnitřní síle a sebevědomí. Můžeš se dohromady těšit na více jak 10 hodin mé podpory + máš k dispozici i pracovní sešity. K videím máš neomezený přístup. Je tudíž na Tobě, jakým tempem budeš „studovat“. Můžeš si školou projít během 1 měsíce, nebo si jí procházet klidně i rok.

Zároveň dostaneš přístupy do podpůrné uzavřené FB skupiny, kde můžeš sdílet své pokroky i s ostatními ženami. Kompletní přehled a obsah videí najdeš níže, včetně všech bonusů

Tématický obsah jednotlivých videí:
Co bude, až se přihlásím?

Po přihlášení a provedení platby, dostaneš e-mail s přístupovými údaji na stránku, kde najdeš jednotlivá videa s tréninky. Pak už hurá ke Tvému sebevědomí!

Začni žít svůj život ve své skutečné velikosti a vnitřní síle. Narodila ses proto, abys zazářila 👸✨, ne se ohýbala pro ostatní.

Kolik peněz utratíme za různá kafíčka, trendy oblečení a plno zbytečností, místo toho, abychom už konečně investovaly do sebe a svého naplněného života? Tím, že poznáme, kdo skutečně jsme a jaká je naše pravá hodnota, se staneme trvale šťastné a zářivé. Je to něco, co nám nedá ani ten nejlepší chlap, ani Chanel kabelka. Pojď to poznat a žij už konečně život se své autentičnosti a v souladu se svou ženskou atraktivní energií.

Jednorázový poplatek je 8 888 Kč + 21% DPH.

Platba na 6 splátek ve výši 1 600 Kč + 21% DPH. Platby se strhávají měsíčně k datu provedení první splátky.

Co říkají o spolupráci se mnou moje klientky:

Máš ke Škole sebevědomí ještě nějaký dotaz? Napiš mi na: alice@slaskoualice.cz. Ráda s Tebou proberu, jestli je pro Tebe tento program vhodný.