fbpx

ŠKOLA SEBEVĚDOMÍ

Škola, kterou by podle mě měla absolvovat každá žena. Dozvíš se v ní věci, které Tě jako malou neučili. Po jejím absolvování budeš opět věřit v sebe sama, chápat svoji hodnotu a cítit se sebejistě. Nejen, že se k Tobě konečně ostatní začnou chovat s úctou a respektem, staneš více atraktivní pro muže, ale budeš i přitahovat více peněz do života. Vítej na startovní pozici pro svůj spokojený život!

Moje milá, upřímně mi zodpověz:

Pokud sis na většinu otázek odpověděla „ano“, vytvořila jsem pro Tebe „Akademii sebevědomí„, ve které pochopíš, že jsi stejně tak hodnotný člověk jako druzí a je v pořádku říkat, co si myslíš a co chceš Ty. 

Během „tréningu“ se mnou uvěříš ve svoje přednosti a naučíš se s lehkostí prosazovat (s win-win přístupem), abys byla ve svém životě spokojená a druzí si Tě vážili. Stoupneš si do své ženské síly a staneš se více žádaná i pro Tvého partnera. Druzí Tě začnou více respektovat a otevře se Ti život ve větší prosperitě. Tvá hodnota = hojnost, vnitřní naplnění a radost.

Během mých pravidelných koučinkových sezeních s klientkami nejčastěji slyším věty typu: „Bojím se, co si o mě řeknou ostatní. Když se projevím, druzí se mi vysmějí. Když druhým ukážu svou slabost, budou se mnou manipulovat. Když druhého odmítnu, ztratím ho. Tím, že se obětují pro druhé, dělá mě to lepším člověkem. Nemůžu přeci své přátele/ mámu odmítnout, potřebují mě (je jedno, že já trpím). Nic neumím, nic mi nejde. Jsem tlustá. Není na mě nic hezkého. Nemůžu odejít z práce, která mě vyčerpává, lepší nenajdu. Nemám peníze, nevím, proč by mi druzí měli platit.“ A tak dále… každá máme svoje téma, co je s námi špatně a proč nejsme dost dobré.

V tomto nastavení se ale nedivme, že nám nevychází vztahy, nebo jsme v nich nešťastné, děti nás neposlouchají, jsme vyčerpané a otrávené. Dost často i vzteklé, protože si neumíme zdravě nastavit hranice a říct druhým „NE“. 

Pochybnosti o sobě a pocit méněcennosti nám nezajistí ani hojnost a prosperitu. Proto ženy s pokřivenou sebehodnotou buď stále chodí do práce, která je nebaví, jen aby měly nějaké peníze (a stále žijí z výplaty k výplatě), nebo de z nich naopak staly workoholičky a tvrdě pracují, protože si myslí, že čím víc budou dělat, tím víc budou lepší. Ani jedno není zdravý model a časem se to může podepsat i na zdraví.

(fotka je ilustrační)

za posledni 3 mesice se mi prihodila spousta veci v rodine, ve financni oblasti i trosku v partnerske rovine a ne vsechno uplne prijemne...ale Tva skola mi dala odvahu pristupovat ke vsemu, jak to citim a netrapit se prilis nad tim, jak to dopadne. A i kdyz se na prvni pohled nektere veci jevi jako desne komplikovane az nemozne, tak se nenechat odradit a aspon se pokusit to nejak zvladnout/zaridit. I kdyz to treba nakonec nedopadne, tak ma clovek aspon pocit, ze pro to udelal maximum. Je to vazne fuska, protoze, i kdyz clovek ujde velky kus cesty a nemusel by uz o svych schopnostech pochybovat, tak stejne ma tendenci se casto podcenovat. A prave v takovych chvilich clovek cerpa z toho, co mu predal uzasny clovek jako jsi Ty “ver sam sobe a sve sile”. Mas uplnou pravdu, ze spousta mouder je ukrytych v knihach a ja rada ctu, ale preci jen v zivem projevu a s tou energii, kterou k nim vysilas, maji ta moudra zase docela silu, takze diky mooc za Tvoji obohacujici a inspirujici praci Ali.🙏❤️

Veronika
Kdo jsem?

Ahoj, já jsem Alice, transformační koučka, která učí ženy žít svůj vysněný život v souladu se sebou. K této práci mě přivedl můj osud. Po smrti mého táty v brzkém věku jsem byla vystavena domácímu násilí a šikaně. Celý život jsem si myslela, že je se mnou něco špatně… že jsem druhým na obtíž a bylo by lepší, kdybych nebyla. 

S tímto nízkým sebevědomím jsem k sobě přitahovala lidi, kteří si mě nevážili a manipulovali se mnou. Abych jim potvrdila, že jsem dobrý člověk, často jsem se pro ně obětovala a podřizovala jsem se tomu, co chtějí oni. I když jsem vnitřně nechtěla. Samozřejmě přicházelo víc vnitřních zranění a já byla více nešťastná, trpěla jsem na úzkosti a deprese.

Až po velkém životním vyhoření, když jsem si sáhla na dno, jsem pochopila, že musím začít dělat věci jinak. Odešla jsem z toxického vztahu a za podpory mé koučky jsem začala psát svůj nový život. 

Stala se ze mě šťastná žena, která je vnitřně naplněná, dělá, co ji baví a chápe, svoji hodnotu. Přijala jsem se i se svými „chybami“ a vím, že jsem DOST, přesně taková jaká jsem zrovna teď. 

Po absolvování akademie...
Co Akademie sebevědomí znamená a jak bude probíhat:

Tato online škola se otevírá 1. listopadu. Každý den Tě v ní bude čekat jedno video ode mě se cvičením, meditací nebo nějakým úkolem, který Tě dovede ke Tvé vnitřní síle a sebevědomí. Celkem se tedy můžeš těšit na 30 mých mini-tréninků, mezi nimi budou i živé vysílání se mnou. Když nějaký den nestihneš, nic se neděje, do Akademie Ti zůstane 3 měsíční přístup, takže budeš mít na vše dostatek času a můžeš se k videím vracet i zpětně. Pokud by se chtěla přístup k videím i po tomto termínu, je možné si členství prodloužit.

Zároveň dostaneš přístupy do podpůrné uzavřené FB skupiny, kde Ti budu k dispozici pro Tvé dotazy a můžeš sdílet své pokroky i s ostatními ženami.  Kompletní přehled a obsah videí najdeš níže, včetně všech bonusů.

Obsah jednotlivých videí (může být změněno podle potřeb účastnic akademie):
Bonusy:
Co bude, až se do Akademie přihlásím?

Po přihlášení a provedení platby, dostaneš e-mail s přístupovými údaji na stránku, kde budou všechna následná videa. Na této stránce nalezneš i heslo pro vstup do podpůrné uzavřené FB skupiny. Akademie startuje 1. listopadu. Pak se přístup do ní uzavírá – přihlas se včas!

Ke všem videím se dostaneš i zpětně po dobu 3 měsíců od zaplacení.

Do 14 dnů po zaplacení máš nárok na odstoupení od smlouvy, po této lhůtě je platba nevratná.

Začni žít svůj život ve své skutečné velikosti a vnitřní síle. Narodila ses proto, abys zazářila, ne se ohýbala pro ostatní. 

Kolik peněz utratíme za různá kafíčka, trendy oblečení a plno zbytečností, místo toho, abychom už konečně investovaly do sebe a začaly se cítit naplněné a šťastné dlouhodobě? Tím, že poznáme, kdo skutečně jsme, co máme za dary a jaká je naše hodnota v nás, vytváří to opravdové štěstí a radost. Je to něco, co nám nedá ani ten nejlepší chlap, ani Chanel kabelka. Pojď to poznat a žij už konečně život se své autentičnosti a v souladu se svou ženskou silou.

Jednorázová zvýhodněná cena: 2 700 Kč vč. DPH.

3 splátky ve výši 999 Kč vč. DPH.

PŘIHLÁŠENÍ DO AKADEMIE JE ČASOVĚ OMEZENO. PŘIDAT SE MŮŽEŠ POUZE DO 7. 11. 2021.
dnů
hodin
minut
sekund
Přihlašování do kurzu bylo ukončeno. Brzy určitě udělám další kolo, napiš se na waiting list 🙂
Co říkají o spolupráci se mnou moje klientky:

Máš ke kurzu ještě nějaký dotaz? Napiš mi na: alice@slaskoualice.cz. Mohu s Tebou probrat, jestli je pro Tebe tento program vhodný.