Nový záčátek

Nový záčátek

Vítám vás na mém novém blogu! Juj, sama jsem na sebe hrdá, že jsem se k tomu konečně dokopala. Ani nevíte, jak dlouho jsem to měla v hlavě a jako dlouho jsem tento krok chtěla udělat. Už delší dobu jsem cítila, že mi pod jménem „Mámou stylově“ není dobře.

Ale hlava i okolí mi říkalo, ať to nedělám, že ztratím čtenáře, mám už svoji značku a budu začínat znovu. Delší dobu jsem jim dávala za pravdu, protože jsem ještě spoustu věcí nechápala. Teď se v životě už rozhoduji úplně, ale úplně jinak a tomuto rozumu a chytrým myšlenkám i názorům z okolí se jen směju. Protože vím, že pravda je jinde. V mém srdci. A jen to ví, co mám udělat. Dříve jsem ho ale neposlouchala, převládala hlava.

Na cestě seberozvoje jsem ale začala chápat, že „já“ nejsou moje myšlenky a právě tyto zrádné hlásky v hlavě mě můžou vést na špatnou cestu. Obrátila jsem to tedy a svoje myšlenky si řídím sama podle svého pocitu. Ten můj vnitřní pocit, to je to, co jsem já. To je to, co máme poslouchat, ať už si rozum říká cokoliv.

Takže jsem se vrhla po hlavě do velkých změn, tak jak je cítím od srdce. A vzniknul z toho název „S láskou Alice“ a tento nový blog, nová energie a nové projekty, které s tím chystám.

Budu moc ráda, když mě na této mé nové cestě budete doprovázet a budete se mnou žít váš lepší život. Poznala jsem, že to je to, co mě naplňuje. Dělat lidi šťastnější a pomáhat jim najít sebe, podporovat je v tom, aby dělali, co je baví, protože to je to, proč jsme na tomto světě.

Pokud mě sledujete kvůli módě, kosmetice nebo receptům, tak nebojte, tyto oblasti tu zůstanou a také se jim budu věnovat. Protože život by měl být v balancu, a abychom se cítili dobře, neměli bychom zapomínat i na tělo a s láskou o něj pečovat a vyzdvihovat jeho přednosti, což právě jde oblečením, kosmetikou, cvičením i zdravou stravou. Takže tu najdete od každého něco. Ale hlavně tu najdete dobrou náladu.

Děkuji za to, že tu jste se mnou a jedeme dál!

Pořiďte si podobné kousky z outfitu:

Follow:

5 Komentáře

 1. 25. 9. 2019 / 7:08

  Moc se těším z nového blogu, tato změna je skvělá a krásně doplňuje tvůj posun v osobním životě. Přeji krásné dny a spokojené čtenářky

  • Alice
   Autor
   25. 9. 2019 / 8:42

   Juli, moc moc děkuji ❤️

 2. barbora
  27. 9. 2019 / 21:14

  Ali, těším se moc na to co si pro nás chystáš :)! Ať se ti daří a přeju spoustu spokojených vracejících se čtenářek 🙂

 3. míša šikulová
  28. 9. 2019 / 16:29

  Gratuluji a těším se společně s Tebou, Ali 🙂
  Přeji pohodový víkendík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *