Jak si správně přát: krok po kroku

Nádherný den, věřím, že si užíváte léto, jak nejlépe svedete a třeba jste i na své vysněné dovolené. Jestli ne, tak věřte, že když budete praktikovat moje rady, můžete se na ni brzy ocitnout. Třeba ale v této chvíli toužíte po něčem jiném. Ať tak nebo tak, jednou věcí jsem si ale jistá. Každý z nás si v této chvíli chce splnit určitou věc. Ať už je to lepší vztah s partnerem, dětmi, rodinou, pevnější zdraví, více peněz, práci, která vás baví, hezké bydlení, nějaké zážitky nebo i materiální věci... každý z nás v nitru po něčem touží.

JAK SI SPLNIT PRANI

A já vám říkám, že je to úplně v pořádku a je také zcela v pořádku si ta přání plnit. Když si to totiž dovolíme, ono to doopravdy jde a začnou se dít zázraky, aby se nám to mohlo plnit. My jsme se sem nenarodili žít v chudobě, ve zbytečné skromnosti a v nedostatku. Narodili jsme se, abychom žili svůj největší potenciál a měli k němu vše potřebné. To znamená dost peněz, harmonické vztahy, příjemné bydlení, silné zdraví a materiální zajištění. Když toto pochopíme, že toto je ta naše podstata a je nám to doopravdy přáno a převezmeme za svůj osud vlastní zodpovědnost, můžeme vše ve svém životě mít.

Na začátku všeho je ale nějaká akce. Ať už je to právě to rozhodnutí si něco splnit, tak i zjištění, co pro to musím udělat a pak následně to jít opravdu konat. Jen někdy asi nevíme JAK. CO je k tomu zapotřebí, aby se nám ta přání plnila a dosáhli jsme té naší vnitřní i vnější spokojenosti? Jaké kroky mám udělat, pro co se rozhodnout a co dodržovat.

Protože v tomto spoustu lidé tápe a a hlavně si nedokáže ani představit (a povolit), že se mohou mít dobře a plnit si svoje sny. Že je to v pořádku a není na tom nic sobeckého. Když my jsme naplnění a spokojení, pak jsme i šťastnější a naše okolí je automaticky taky šťastné. Toto nás blokuje právě nejvíce. Ty naše vlastní limity a strachy.

Jelikož se tomuto sama věnuji, jak profesně (jako certifikovaná koučka), tak i v osobním životě, mám k tomu tématu co říci. A hlavně mám už i něco odžito a spoustu věcí vyzkoušené na vlastní kůži.

Proto jsem se rozhodla, že všechny ty moje znalosti i zkušenosti dám do kupy a vytvořila jsem pro vás intenzivní kurz:

SPLŇ SI SVÉ PŘÁNÍ ZA 10 DNÍ

V tomto kurzu vám předávám různé techniky, díky kterým si můžete začít ve svém životě plnit vše, co si přejete. Já jsem si dříve něco takového nedokázala ani představit. Dnes už ale mám řadu důkazů, že to opravdu funguje a já sama teď žiji svůj sen – rozhodla jsem se pro něj.

Vím, že se mi tyto krásné pozitivní věci dějí z toho důvodu, že jsem pro to začala určité aktivní kroky a dělat určité techniky. Poslední 2 roky si do svého života vědomě přitahuji věci, lidi, pocity, které chci. Jako magnet jsem si takto přitáhla úžasného partnera, pejska, nádherný byt, ve kterém bydlím, pracovní příležitosti, peníze a řadu dalších věcí. 

A chtěla bych vás to také naučit. My všichni máme tu schopnost.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE

Občas se mi v životě plní i věci, které jsem úplně nechtěla, nebo spíš takovým způsobem, že by bylo lepší si je nepřát. Proto je velmi důležité naučit se přát si věci tak, aby nám potom způsobovaly radost a naplnění. 

Ono to funguje, ať tomu věříme nebo ne. Vesmír slyší vše, co se děje v naší hlavě, ať na vědomé nebo nevědomé úrovni. A aby k nám mohlo proudit vše, co si přejeme, musíme změnit naše vnitřní nastavení a programy.

Nemůžeme chtít měnit věci kolem nás, aniž bychom s tím byli v harmonii uvnitř nás. Nemůžeme být bohatí, když se uvnitř cítíme být chudí, nenaplnění a nešťastní. My nejprve potřebujeme udělat šťastnými sami sebe. Proto je důležité si začít měnit podvědomí a mít ho v souladu se svým přáním

Bez akce není reakce. Chceme si plnit přání? Tak pro to musíme něco udělat.

JSEM PŘIPRAVENÁ JÍT DO AKCE

V tomto online kurzu SPLŇ SI SVÉ PŘÁNÍ ZA 10 DNÍ vás naučím konkrétní techniky a postupy, jak si ve svém životě vědomě plnit jakákoliv přání. Je jen na vás, jestli si do svého života přitáhnete novou kabelku, osudovou lásku nebo úžasnou práci. Vaše možnosti jsou neomezené!

Na co se v kurzu můžete například těšit?

  • Každý den na vás bude čekat nové video, kde vám předám vše, co jsem k tomuto tématu naučila. 
  • Speciálně pro vás jsem vytvořila uzavřenou FB skupinu , kde bude kurz bude probíhat a kde vám zodpovím dotazy, aby se vám přání doopravdy splnila. 
  • Můžete se těšit na živá ZOOM setkání, kde vám budu k dispozici a můžete se mě opět zeptat na vše, co vás k tomuto tématu zajímá.
  • 2 bonusová videa: Moje osobní zkušenosti a Proč se nám přání neplní
  • Rozhovor s koučem zákona přitažlivosti Ondřejem Lakomým
  • PDF podklady se shrnutím a pracovní sešity
  • Tipy na knihy a meditace

CHCI SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Online kurz budete mít k dispozici na celý svůj život, takže se k němu můžete kdykoli vrátit.

Těším se vás nejen ve svých online programech a věřím, že vás obohatí v různých oblastech tvého života.

S láskou Alice

JDU DO TOHO!

OCHUTNÁVKA Z VIDEO-LEKCÍ

Follow:

Komentáře

  1. 2. 9. 2020 / 13:52

    Ahoj, tento kurz se mi zdá jako splněné přání, jsem ráda, že můžu sledovat blogy, které NEjsou jenom o sdílení reklam na značky, kterých jsou sami otroci, ale i o tom, co lidi potřebují…pracovat na sobě. Děkuji, že píšeš! AD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *