Nejsem normální

Nejsem normální

Dřív jsem měla komplex, že nezapadám, jsem divná. Nechápala jsem, proč mě nebaví řeči o ničem, řešit druhé lidi a kdo s kým. Přišlo mi to mrhání časem a vnitřně jsem cítila, jak vždy vnitřně umírám, když se nutím do toho „normálního“ chování.

Už od malička mě tak nějak zajímala témata o podstatě světa, pozorovala jsem lidi a dokonce jsem si šila i svoje vlastní oblečení (to vám ale neukážu hehe).

Trvalo mi to většinu mého dosavadního života, než jsem si dovolila být jiná. Říkat „jiné“ věci a dělat si svůj byznys, který se vymyká jakémukoliv schématu.

Dala jsem si velké povolení a podpořila jsem se v tom. A z té mé „divnosti“ jsem udělala přednost. Zároveň mám ale respekt pro každou jinou divnost a jiná nastavení u dalších lidí. Vím, že nic není dobře nebo špatně.

Je to celé o svobodě.

Poznat se, nacítit se na sebe a pak už jet ve svém flow. Kdo chce, ten se přidá. Kdo ne, tak ne… je to v pořádku, je nás tu plno a všichni máme jiné chutě, názory i pohledy na svět.

Tím, že jsem sobě dala svobodu a povolení nezapadat, mám i větší pochopení a respekt pro druhé. Už nesoudím (nebo když se u toho přistihnu, řeknu si: „Stop, kdo ti dal právo se povyšovat a srovnávat s ostatními? Kdo ti řekl, že jsi lepší nebo horší? Ber druhé čistě jací jsou bez posuzování.“)

Protože, když to nedělám já druhým, nemám strach, že oni to dělají i mě.

Víc jsem se ale rozvyprávěla v novém podcastu…. Dej odběr a pokud se Ti epizoda líbí, budu ráda za sdílení na svých sítích.

PODOBNÉ OBLEČENÍ Z OUTFITU:

PŘIDEJ SE!

https://slaskoualice.cz/jedinecna-klub/
Follow: