Vím, že chceš žít smysluplný život. Nebaví tě jen přežívat a spokojovat se s průměrem. Už jsi pochopila, že můžeš mít víc. Můžeš mít jak prosperující podnikání, tak lásku ve vztahu i čas na sebe.

JEstli jsi jako NĚKTERÁ Z MÝCH KLIENTEK, je VELKÁ ŠANCE, ŽE I TY...

… jsi žena, která má velké ambice a sny, které ji trochu děsí, ale nevzdává se, aby jich dosáhla (i když se někdy cítí provinile, že toho chce tolik).

… bys chtěla znát ty nejefektivnější manifestační techniky, díky kterým dokážeš ovlivnit to, s čím si tvůj rozum neví rady a umět si skrz ně přitáhnout větší obnos peněz (jako moje klientka Jana, která si manifestovala peníze na její vysněné auto), partnera, se kterým si rozumíte a máte pocit, že se znáte roky (jako moje klientka Katka), boží klienty a zakázky (jako moje klientka Terezka).

… si přeješ mít byznys postavený na svých radostech a na tom, co Tě naplňuje (a nebýt tak vyčerpaná z otravných činností, které z tebe vysávají život). Máš tak energii na partnera a děti bez myšlenek, co vše jsi nestihla a co ještě musíš udělat. Užíváš si přítomný okamžik, dovoluješ si zpomalit bez výčitek.

… chceš vydělávat takové peníze, které ti umožní pracovat průměrně 20h týdně, kupovat svým dětem jen to nejlepší, cestovat, hezky se oblékat, dopřávat si kvalitní potraviny, zážitky a mít prostředky na své vzdělání i podnikání a díky tomu cítíš plno svobody a uvolnění.

… chceš umět, jak se zklidnit, když ti ze stresu tluče srdce jako o závod a máš sevřený žaludek z toho, že uděláš chybu nebo nějaké špatné rozhodnutí. Umíš se sebou pracovat a nepropadneš se do paralýzy a analyzování toho, jestli je tvůj další krok správný a co vše se může stát, protože sis v sobě vybudovala pevnou jistotu a sebedůvěru. 

… bys ráda prezentovala a nabízela své služby sebevědomě a bez obav, co si kdo o tobě pomyslí a jestli si někdo tvé produkty koupí.

… se chceš dívat na svůj diář s pocitem klidu a svobody. Více jak 80% činností v něm Tě totiž těší a dělá ti radost a máš pocit, že ve svém životě můžeš dýchat.

abys toho dosáhla, tak pravděpodobně...

makáš po nocích a nabíráš si vedlejšáky, abys měla aspoň nějaké peníze navrch a vzdycháš, jak bys místo toho chtěla na dovolenou.

… si tvoříš vision boardy, medituješ, ale motivace ti vydrží sotva hodinu a pak zase padneš do negativních myšlenek: „Kde vezmeš peníze, klienty a kolik toho ještě musíš udělat.“

… si kupuješ už asi 5. program na online podnikání, stahuješ manuál na psaní prodejních textů zdarma a snažíš se přijít na kloub té záhadné formuli, která by ti zajistila úspěch v podnikání a 6 místné cifry na účtě.

prosíš svého muže, aby ti pomohl s domácností, vyzvedl děti nebo uvařil večeři, přijdeš si na vše sama a máš pocit nedostatečnosti, protože to vše nestíháš podle svých představ.

… sis koupila knihu na time-management, ale i přes veškerou snahu mít věci zorganizované, naplánované a vyplňování všech těch tabulek, stále zažíváš pocity stresu a zahlcení. Máš pocit, že svůj život vůbec nemáš pod kontrolou.

Není to Tvoje vina…

Proč zažíváš svoji současnou situaci a nemůžeš se z ní vymotat je, protože kolem sebe nemáš ty správné vzory a nemáš to správné prostředí.

Nevíš, jak na to. Nebo možná víš – podle všech těch knih, ale nevíš, jak to uchopit prakticky a jak to ŽÍT.

Jak žít ten život, který máš pod kontrolou a máš na ním moc (nad svým časem, situací ve vztahu i penězi) a nepadneš vyčerpáním? Je to vůbec možné?

Ve svém okolí možná nikoho neznáš, kdo by to dokázal. Každý kolem tebe je zacyklený v nějakých nezdarech a pravidelně slyšíš příběhy, jak někdo o něco přišel, nemá peníze, partner ho podvádí a podnikat je náročné a vyžaduje to plno času. A vidíš, jak plno tvých kámošek je strhaných, unavených a vyčerpaných.

Když se podíváš na své největší VZORY – své rodiče, taky nejsou šťastní, řeší svoji finanční situaci a jestli se pustili do podnikání, tak tomu obětovali všechno.

A to tě odrazuje se vůbec sama do něčeho pouštět. Bojíš se, že dopadneš jako oni. Už teď nemůžeš a máš všeho nad hlavu.

Proto, jestli Ty chceš být tou změnou, jestli Ty chceš žít jiný příběh, potřebuješ se učit od lidí, kteří to už dokázali a obklopit se podporujícím prostředím. Jen tak můžeš růst.

A asi jsi i pochopila, že být na to sama je náročné.

Jsi jako ta květina. Ta, když je ve špatné půdě (nebo plastu), neporoste. Ale když ji dáš do výživné země
a bude mít správné klima, nádherně se otevře a vybarví se v nejkrásnějších odstínech a bude vonět.

To jsi Ty.

I Ty můžeš rozkvést, ale potřebuješ k tomu správné podmínky. 

Chyba tedy není v Tobě, ale v tom, že Ti chybí to správné vedení a prostředí a ty PRINCIPY, které tě dovedou k úspěchu (bez vyčerpání).

5/5

" V MÉM ŽIVOTĚ SE DĚJÍ OPRAVDOVÉ ZÁZRAKY"

Ahoj Ali, ráda bych ti poděkovala za tvé vedení a mentoring. Spolupracujeme spolu už opravdu několik let a musím říct, že díky tobě, jsem teď tam, kde bych ani omylem být, bez práce na sobě , nemohla. Díky technikám, které si mě naučila, se v mém životě dějí opravdu zázraky. Přicházejí příležitosti, peníze, klienti a také vše zvládám s velikou lehkostí. Ten obrat v mém životě je veliký. Díky za to co děláš a dělej to dál. Dává to obrovský smysl......

— KATKA

Toto vím..

Jsi někdo, kdo se nevzdává.
Víš, že úspěch (ve všech formách) je možný i pro Tebe (jen se někdy bojíš, pochybuješ a stagnuješ).
Zkusila jsi se svým životem (případně i podnikáním) něco udělat (pořídila sis už nějaké online programy, kurzy, navštívila semináře, studuješ, čteš knihy, chodila jsi k terapeutovi...).
Investovala jsi už nějaké peníze do vzdělání, reklam, inovací, pracuješ na posunu a zlepšení...
Ale něco drhne, situace není podle tvých představ.
A i když děláš svoji práci dobře, dáváš do toho 150%, stejně si stále plno věcí musíš odpírat, protože na ně nemáš. Máš pocit, že peněz je stále málo. Nevíš, co je špatně.
Jsi z toho smutná, že z nějakého záhadného důvodu nemůžeš žít naplno a mít všechno.

Toto bude pokračovat do té doby než ovládneš SVŮJ VNITŘNÍ SVĚT a staneš se tou OSOBOU, která je energetickou shodou pro její sny a vize. 

Proč tě tvoje dosavadní kroky nikam výrazně neposunuly je, že je řešíš z vibrace nedostatku a problému. Jako člověk, který zažívá tyto situace nedostatku, stresu, vyčerpání, časové tísně a osamocení ve vztahu. A to ti způsobuje zacyklení a pokračování těchto scénářů.

Jestli chceš svoji situaci změnit, potřebuješ se vnitřně stát tím člověkem, který to už žije. 

JAK?

☑️ Tím, že si změníš svoje sebe-vnímání, naučíš se rozpoznávat své emoční reakce a uvědomíš si svoje kvality.  (Škola Sebevědomí)

☑️ Pochopíš jakou máš velkou hodnotu a naučíš se patřičně oceňovat a nebýt dostupná pro drobečky peněz a pozornosti od partnera. (Cenná a hodnotná)

☑️ Poznáš, jak funguje tvůj mozek, co ovlivňuje tvoje chování a myšlení, že máš nějaké ego, které tě nepodporuje ve tvém růstu, ale chce si za každou držet ve tvé současné identitě někoho, kdo zažívá bolest, smutek, frustraci a nedostatek. Aby ses z toho sevření osvobodila, potřebuješ pochopit tyto mechanismy a mít plán své vize a cesty, na které vydržíš, i když budeš mít strach a občasné pocity nejistoty. (Nový začátek)

☑️ Stanovíš si své jasné vize a naučíš se energetické a manifestační principy. Díky tomu budeš pracovat méně, ale dostávat více. (Manifestační trifecta)

☑️ Prozkoumáš svá přesvědčení (silné vnitřní pravdy) ohledně peněz, úspěchu, vydělávání a přijímání, změníš si je na přesvědčení, která tě podporují v získávání vysokých finančních příjmů a uzdravíš si vztah s penězi, takže konečně začneš na svém účtě vidět i 6 místné cifry. Ano, i ty to dokážeš. Vydělávání peněz je snadné, když jsou naše myšlenky kolem toho v souladu. (Zbohatni navždy, 21 dní k penězům)

☑️ Zamiluješ se do sebe a staneš se pro sebe zdrojem lásky, naučíš se vztahová pravidla, tajemství mužské a ženské energie, vztahové podvědomé naprogramování a uzdravíš své dětské potřeby, takže si k sobě přitáhneš kompatibilního partnera, který o tebe bude s láskou pečovat. Pokud ve vztahu jsi, je velká šance, že se ti partner začne víc všímat, zajímat se o tebe a začne doma dělat práce, které předtím ignoroval. Konečně se ve vztahu budeš cítit jako bohyně. (Love Star, 12 týdnů k partnerovi snů)

☑️ Ovládneš své emoce a budeš si umět nastolit vnitřní klid za každých okolností. (Královna vnitřního klidu)

☑️ Poznáš, jaké je tvé poslání a jakým směrem se máš v podnikání vydat, abys byla duševně naplněná a vydělávalo ti to statisíce. (Objev svoje poslání)

Toto vše zažiješ v ročním členství A~life membership, ve kterém se dostaneš ke všem mým online programům, kde se těmto KLÍČOVÝM PILÍŘŮM VĚNUJI.

Je to základní (a nezbytně nutný) stupeň k tomu, abys vydělávala statisícové částky stabilně, bez rozpadu vztahu, vyhoření, vyčerpání a zanedbávání svého zdraví.

Bez základky taky není možné jít na střední a vysokou. A plno lidí dělá právě tuto velkou chybu, že chtějí studovat učivo osmé třídy, aniž by zvládali první.

A to je vede k vyčerpání, zdravotním problémům, hádkám ve vztazích a neustálému finančnímu strádání.
5/5

"Vrátila jsem se zpět do své síly a začala se znovu uzdravovat."

Ali je jedním z mých vzorů nejvíce úspěšných lidí. Je to obrovská profesionálka, která se stále vzdělává, rozumí tomu, co dělá. Vypracovala se opravdu vysoko a prakticky z ničeho, je lidská a empatická, její energie je úžasná, zářivá a je s ní radost spolupracovat. Je důsledná, vyžaduje práci na sobě a je opravdu jen pro ty, co se chtějí posunout dál, něco změnit. Díky Ali jsem pochopila, že jsem to já, kdo si tvoří svoji realitu a co vše jsem si v minulosti "svým tvořením" způsobila. Dokáže velmi dobře nasměrovat nejen v podnikání a partnerském životě. Mně velmi pomohla vrátit se zpět do své síly a začít se znovu uzdravovat (poslat stres pryč z mého života, najít zpět svoji hodnotu), a také s dcerkou. Díky ní jsme si spolu s dcerkou našly k sobě opět spolu svoji cestu, a báječně si nyní rozumíme, dokonce často téměř i beze slov, jsme na jedné vlně, a často odhadneme, co si ta druhá zrovna myslí, co chce říci, tak dobře jsme se na sebe napojily.

— LENKA

Nastav se vnitřně na to, aby ti peníze i klienti chodili v lehkosti a nerozpadal se ti při podnikání vztah.

Nebylo by hezké zažívat spíše toto?

Vědět, že máš život ve svých rukách ( i když se vzbudíš se špatnou náladou, dokážeš se z ní dostat během pár minut a místo promarněného zamračeného dne uzavřeš spolupráce s vysněnými klienty v hodnotách desetitisíců, prožiješ milostný večer s partnerem a ještě si přes den stihneš zajít na masáž).
Slyšet od rodičů, jak jsou na tebe hrdí, vědět, že ukazuješ dětem ten nejlepší možný vzor šťastné mámy, která si plní své sny a při pohledu do zrcadla vidět osobu, na kterou jsi pyšná, protože se nevzdala, věřila v sebe a dělala patřičné kroky k tomu, kam ji táhlo její srdce. Je vděčná za svůj život.
Vstávat s pocitem klidu a těšit se do nového dne. Vědět, že práce, kterou děláš, Tě naplňuje a Tvůj systém jede jako po másle - stále ti chodí objednávky, klienti a o tvoje služby/ produkty je zájem.
Mít kontrolu nad svými emocemi a chápat jejich hlubší příčinu, takže když ti partner bude něco vyčítat (nebo naopak ty budeš nespokojená) dokážeš se s ním v klidu (a sebedůvěrou) pobavit a společně dojít ke společnému řešení. Bez nějakého urážení, hádek a dramat. Umět sebejistě druhému říci "Ne." a nebát se toho, že tě odsoudí a budeš ta špatná. A když nebudou chodit klienti, odmítnou spolupráci, nepropadat se do hluboké bezmoci a strachu - dokážeš se uvolnit, vnitřně se podpořit a vymyslet s chladnou hlavou plán, jak získat příjmy jinou cestou, bez paniky a pocitů méněcennosti.
Cestovat do oblíbených destinací několikrát ročně a pracovat odkudkoliv, protože můžeš a máš své online podnikání, které Ti generuje 6 místné částky - pochopila jsi totiž PRINCIPY, jak toho dosáhnout a aplikovala jsi je.​
Jít si zacvičit i přes den, ležet v posteli klidně do 11 hodin (protože můžeš, sama si určuješ, jak využiješ svůj čas), odpoledne trávit s dětmi a usínat s pocitem, že dnešek stál za to a dělala jsi to, co Tě dělá šťastnou.

láká tě to?

5/5

"DOSTALA JSEM SE NA 6 MÍSTNÉ ČÁSTKY ZA MĚSÍC"

Chtěla jsem ti dát zpětnou vazbu na naše individuální konzultace, protože teď na podzim přišel větší zlom v tématu, které s tebou řeším a to je hojnost. Měly jsme spolu, pokud počítám správně, 5 sezení a za tu dobu vnímám, že jsem se v této oblasti posunula. Z jediného příjmu (a to rodičovské) jsem se dostala na šestimístné částky/měsíc. A zakázky stále chodí. Klienti jsou skvělí, na podobné vlně jako já:-). Ta změna energie je neskutečně znát. Na ateliér jsem si chvilku počkala, ale stálo to za to, protože se stěhujeme do nádherného domu, kde budu mít svůj vlastní prostor na tvoření. Stěhování nebylo vůbec na pořadu dne, bylo to moje další tajné přání, a nakonec vyšlo oboje. Jsem moc vděčná, že jsem s tebou začala spolupracovat, sama bych takový posun určitě neudělala, spíš si i myslím, že v nějaké fázi bych tvoření vzdala..

— TEREZA

5/5

"pracuji kolem 4 hodin denně, miluji svou práci, mám čas na sebe a na svého syna"

Aliččiny programy jsem objevila na mateřské. Byla jsem v období, kdy jsem byla hodně vyčerpaná. V práci jsem předtím jela dlouhá léta sice úspěšně, ale hodně na plný plyn a věděla jsem, že po mateřské už do ničeho podobného nechci. Zaujala mne pak i základní myšlenka jejího nového směru čistě pro podnikatelky A-life business - pracovat méně a přizpůsobit svou práci svému soukromí a svým potřebám. Dosud jsem to totiž měla právě opačně. Bavilo mě to tak, ale už nějakou dobu jsem věděla, že mi to neslouží a už to nadále nebude moje cesta. Díky jejím programům jsem se postupně nakopla z únavy a období hledání, stala se odolnější vůči vnějším okolnostem, snížila své emoční výkyvy (tohle bych nikdy nevěřila, že mohu mít jinak) a postupně začala budovat své podnikání postavené právě na těchto základech - i já žiju to, že pracuji kolem 4 hodin denně, miluji svou práci, mám čas na sebe a na svého syna a vstávám každý den natěšená, kam to vše můžu ještě posunout. U Ali je skvělé, že propojuje koučování a práci sama na sobě se širokými znalostmi neuromarketingu a online podnikání, které předává formou mentoringu. A člověk u ní navíc čerpá opravdu od světových špiček v těchto oborech. Jsem sama velmi náročná a chci jít jen s těmi nejlepšími. Proto jsem si vybrala právě ji: Jsem s ní už rok a půl a pořád mne inspiruje a posouvá dál. Děkuji 🙏

— KRIS

*Fotky žen jsou pro ochranu soukromí ilustrační.

ZÍSKEJ CELOROČNÍ PŘÍSTUP K MÝM PROGRAMŮM:

cena 8 888 KČ bez DPH

ŠKOLA SEBEVĚDOMÍ

31 videí s mentálními cvičeními, meditacemi nebo úkoly, které Tě dovedou ke Tvé vnitřní síle a sebevědomí. Můžeš se dohromady těšit na více jak 10 hodin mé podpory + máš k dispozici i pracovní sešity. Škola, kterou by podle mě měla absolvovat každá žena. Dozvíš se v ní věci, které Tě jako malou neučili – v čem vynikáš, jak být pro muže skutečně atraktivní a že projevit svůj názor je bezpečné. Osvobodíš se od pocitů viny, méněcennosti a dovolíš si být opět sama sebou. 

cena 14 999 KČ bez DPH

cenná a hodnotná

8 týdenní program k uvědomění si své skutečné hodnoty a ceny. Díky programu pochopíš, že ty jsi ten nejdůležitější člověk ve svém životě, naučíš se plánovat čas na sebe (bez pocitů viny) a pochopíš, že máš plno skvělých vlastností a velkou cenu, aby ti druzí zaplatili a partner si tě vážil. Staneš se tím člověkem, který k sobě přitahuje dechberoucí příležitosti a zázraky, protože začneš vyzařovat atraktivní energii. Tento program je naprosto klíčový ke tvým statisícovým příjmům a pozornosti od partnera.

cena 15 000 KČ bez DPH

nový začátek

8 modulový program, který tě podpoří začít něco nového, udržet se v tom a konečně opustit to staré, co ti dlouhodobě ubližuje a táhne tě to dolů. Pochopíš, jak funguje Tvoje mysl a proč tě nepodporuje ve tvé změně (i když prospěšné). Eliminuješ svoje strachy, pochybnosti a už budeš vědět, jak pracovat s tíživými emocemi. Dostaneš nástroje a techniky, jak uspět ve svých cílech a změnách – trvale. Vytvoříš si podle mého postupu plán, jak dosáhnout svého cíle

cena11 000 KČ bez DPH

ZBOHATNÍ NAVŽDY

10 týdenní program k finanční hojnosti a svobodě. Poznej své bloky a limitující přesvědčení, která Ti brání mít dostatek peněz. Zvyš svoji hodnotu a staň se zdrojem nekonečné hojnosti. Jak o sobě smýšlíme a jak si sebe ceníme, se odráží na stavu na našem účtě. Otevři se přijímání. Odevzdej se neustálému toku peněz a vypracuj si plán na vyšší příjmy. 

cena 4 444 KČ bez DPH

21 DNÍ K PENĚZŮM

21 videí, ve kterých ti předám know-how a jednotlivé kroky, jak změnit svoji finanční realitu a zažívat nečekané příjmy z různých zdrojů – jen tím, že změníš sebe, svou energii a osvobodíš se od neviditelných bloků, které ti způsobovaly nedostatek.

cena 3 000 KČ bez DPH

MANIFESTAČNÍ TRIFECTA

Balíček 3 manifestačních programů, ve kterých tě učím, jak ovládnout svoji energii tak, aby sis do svého života začala přitahovat to, po čem toužíš (ať už jsou to různé příležitosti, setkání, pracovní nabídky, peníze, lidi, lásku, partnera, bydlení… možnosti jsou neomezené).

cena 9 990 KČ bez DPH

OBJEV SVOJE POSLÁNÍ

 10 video-modulů, které Tě dovedou do Tvého nitra a k tomu, co v Tobě dřímá celou dobu. Odhal, proč jsi se narodila a v čem vynikáš. Poznej své životní poslání. Jsi speciální a jsi výjimečná – poznej v ČEM a začni si tím vydělávat.

 

cena 8 999 KČ bez DPH

LOVE STAR

8 týdenní program ke tvé LOVE STAR identitě – staň se ženou, která chápe pravidla láskyplných a harmonických vztahů, je pro svého muže přitažlivá, umí s ním komunikovat, má od něj víc než dostatek pozornosti a užívá si své ženství – ve veškerém uvolnění a radosti.

cena 8 200 KČ bez DPH

12 TÝDNŮ K PARTNEROVI SNŮ

Hluboký transformační program, který ti pomůže se zbavit neviditelných příčin, které ti způsobovaly, že sis přitahovala stále stejný typ nedostupných, nevěrných, narcistických nebo agresivních mužů. Ty jsi zdrojem všeho a díky změně, kterou tě v programu provedu, si už konečně manifestuješ toho svého partnera duše, se kterým budeš zažívat lásku, souznění a to, po čem v oblasti lásky toužíš. Nemusíš zůstávat sama, kompatibilní partner tu pro tebe existuje.

cena 1 999 KČ bez DPH

KRÁLOVNA VNITŘNÍHO KLIDU

Online program, ve kterém Tě naučím, jak se dostat do svého vnitřního klidu kdykoliv a kdekoliv, i když je kolem Tebe bouře.

Po skončení kurzu budeš paní své mysli, emocí a budeš vidět svět zcela z jiné perspektivy. A jako bonus Ti poděkuje i Tvoje tělo, které díky odbourání stresu bude opět v silné imunitě.

TENTO PROGRA NENÍ SAMOSTATNĚ V PRODEJI.

cena 4 444 KČ bez DPH

OVLÁDNI SVŮJ ČAS

3 video-tréninky s pracovními listy a nástroji na efektivní organizaci času, tak abys měla konečně pravidelné chvíle se zastavit bez pocitů viny a nedostatečnosti, že nic neděláš, dobila se potřebnou energií a mohla tak dělat práci s větší chutí a pocitem, že vše stíháš v klidu a pohodě. Rozluč se zahlceností, stresem a tíhou, kolik toho musíš zvládat. 

Bez ovládnutí svého času ti bude utíkat to nejcennější – tvůj život, chvíle s těmi nejbližšími a radost z každodenních maličkostí.

TENTO PROGRA NENÍ SAMOSTATNĚ V PRODEJI. Do A~LIFE MEMBERSHIP BUDE PŘIDÁN BĚHEM JARA 2024.

cena XXXX KČ bez DPH

BONUSOVÉ MASTERCLASS 2024

Členové A~LIFE MEMBESRHIP dostanou ZDARMA přístup ke všem masterclass a dalším programům z LIFE oblasti, které budu během roku vytvářet.

CENA VŠECH PROGRAMŮ JE 90 963 KČ + DPH = 110 065 vč. 21% DPH

Ty je máš ale za zlomek ceny.

pokračuj

+ PO CELÝ ROK MŮŽEŠ VYUŽÍVAT I moji podporu

Takže na to nebudeš sama, můžeš se mnou po celý rok cokoliv zkonzultovat a být obklopena ženami na stejné cestě jako ty.

KOUČINKOVÁ PODPORA

4x během roku proběhne speciální zoom setkání, ve kterém se mnou budeš moci probrat svoji situaci a dostat ode mě náhled z perspektivy, která ti ukáže řešení tvého problému (Hodnota 20 000 Kč)

VIP FB SKUPINA

Dostaneš i speciální přístup do VIP skupiny, kde budu pro Tvoji podporu a můžeš se propojit s ostatními ženami, které jsou na stejné cestě jako Ty. Nebudeš na svoji situaci sama. (Hodnota nevyčíslitelná)

PROCHÁZEJ SI MÝMI PROGRAMY SVÝM TEMPEM A PODLE SVÝCH PREFERENCÍ

KDYKOLIV SE NA MĚ OBRAŤ PRO RADU NEBO PODPORU

NECH SE INSPIROVAT POKROKY DALŠÍCH ŽEN

ZÍSKEJ NEOMEZENÉ ZDROJE INFORMACÍ, TECHNIK A MANUÁLŮ PRO TVOJI VNITŘNÍ TRANSFORMACI

celková Hodnota obsahu A~LIFE MEMBERSHIP je VÍC JAK 130 000 . TOBĚ HO DNES NABÍZÍM POUZE ZA 29 999 vč. DPH.

VYBER SI VERZI SPLÁTEK

CENA PRO TEBE DNES:

*Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH. Při platbě na splátky se uvedená částka strhává automaticky z karty měsíčně k datu provedení první splátky. 

Pokud máš ode mě zakoupené alespoň 2 několikatýdenní programy, můžeš ještě uplatnit 5 000 Kč kredit – napiš mi na email alice@alifebyznys.cz o speciální platební link.

Udělej svůj první krok k lepšímu pocitu ze sebe samé. Pochop konečně jakou máš CENU a HODNOTU. Vím, že jsi připravena.

Pro koho je program určený:

NENÍ PRO TEBE, POKUD:

Je pro tebe perfektní pokud:

FAQ

Další důležité informace

Ihned po úhradě Ti na email přijdou přístupové údaje ke stránce, kde najdeš ucelený přehled všech mých online programů a dalších bonusů. 

Obsah můžeš čerpat okamžitě a posouvat se tak ke svým cílům ihned.

K obsahu membership máš přístup přesně 1 rok od data první splátky. Následně je možné si přístup opět obnovit (bez tvého souhlasu se členství prodlužovat nebude).

V případě jednorázové platby ano. Kontaktuj mě na můj email: alice@alifebyznys.cz.

Je to tvoje svobodná volba, nic nemusíš. Vzhledem k povaze online produktu je platba nevratná.

Není. Můžeš se přihlásit, i když své podnikání nemáš. Pro všechny podnikatelky tento membership silně doporučuji, jsem přesvědčena, že bez zvládnutí těchto základních pilířů (sebevědomí, finanční i vztahové naprogramování, emoční inteligence a energetické principy) bude podnikání náročné a frustrující.

Napiš mi email na alice@slaskoualice.cz.

STAŇ SE TOU, která se budí s energiípocitem vděčnosti za svůj život, VYDĚLÁVÁ až 6 místné sumy měsíčně, cítí se ve vztazích milovaně a důležitě A JEJÍ pRÁCE JE JEJÍM KONÍČKEM – BEZ POCITŮ VINY, NEJISTOTY, zmaru A STRACHU Z NEZNÁMA.

CO KDYBY . . .

Váháš, jestli se přihlásit?

Zeptej se sama sebe, co se stane, když se nepřihlásíš?

Nic, tvůj život bude pravděpodobně pořád stejný.

Možná budeš sama zkoušet změnit svoji životní situaci tím, že ji budeš řešit s kamarádkami, říkat si, jak je život nespravedlivý a těžký, zkoušet další byznys strategie (a tajně doufat, že toto je to ONO, co Tě spasí). 

Možná si přečteš další knihu, na chvíli se namotivuješ, ale pak se zase vrátíš ke starým zvykům a do stejných situací.

Možná si dál budeš pouštět Youtube videa a stahovat materiály zdarma, budeš mít pocit, že na sobě pracuješ, ale přitom hlásky kritiky v tobě stále budou promlouvat.

A tvůj čas bude běžet dál. 

Nebylo by lepší?

Vědět JASNĚ, jaké správné kroky máš teď ve svém životě a podnikání udělat, aby Ti to tvoji současnou situaci ještě nezhoršilo? 

Vědět, že jsi jedinečná, báječná, umíš plno věcí a jsi za to patřičně ohodnocena?

Dívat se na svůj bankovní účet a u toho cítit pocity vděčnosti, uvolnění a radosti? 

Seberealizovat se ve svém podnikání, které Ti zároveň vynáší královské peníze, mít klienty, se kterými je radost pracovat a dávají Ti jen pozitivní recenze? 

Být ve vztahu, kde se cítíš milovaná a opečovávaná a víš, že podnikání Tvoji situaci s partnerem nenarušuje?

Mít na sebe plno času a vědět, že Ty máš nad svou časovou prostorností plnou kontrolu?

A mít kolem sebe lidi, kteří Ti rozumí, podporují Tě a víš, že jsi přijímána taková jaká jsi (i s těmi temnými stránkami)?

5/5

"SPOLUPRÁCE S ALICÍ MI ZMĚNILA ŽIVOT K LEPŠÍMU"

Od Alicky mám zakúpených viacero programov. Od uvedomení si rôznych vecí som sa ale aj zabavila:) Naučila ma že život je taká naša hra a treba to tak aj brať. Mala som však možnosť ísť s ňou do programu Znovuzrodená za 90 dní a musím dodať že to bolo niečo celkom iné. Bola nám k dispozícií vždy keď sme to potrebovali. A občas sa teda s nami nemaznala ale to bolo niečo, čo som naozaj potrebovala. Uvedomila som si, že nemôžem stále obviňovať niekoho okolo seba, za to čo sa mi v živote deje. Naučila ma ako sa k tomu postaviť, ukázala moje skryté presvedčenia, ktoré by som ja sama ťažko objavila. Tým že bola so mnou stále v kontakte ma držala v tom, aby som nelenila a išla si za tým, po čom moje srdce túži. A to je jej krásna vlastnosť že mi to dokázala povedať cíce otvorene ale stále to bolo s láskou a rešpektom. Bez súdenia .Naučila som sa hraniciam so svojou rodinou ale aj so svojím partnerom. A hlavne už nepoužívam vetu, nemám čas na seba 😀 A je toho ešte veľa na čom pracovať, ale určité veci už nikdy nepripustím a za to som jej vďačná. 🙂 ♥

— LENKA

Ahoj, já jsem Alice, transformační mindset & byznys koučka

Již více jak 5 let vedu ženy k jejich sebevědomí, vnitřnímu naplnění a životu v plné hojnosti na všech úrovních (duševní, v lásce, penězích, seberealizaci).

Již přes 100 žen jsem provedla vnitřní transformací a pomohla jim dostat se ze zoufalých situací, ve kterých neviděly východisko (životní směr, vztahy, podnikání, téma sebehodnoty) a  místo toho si stanovit své vize & priority, začít se orientovat ve svém emočním světě i myšlenkách a také pochopit, v čem vynikají a jak to začít nabízet druhým a vydělávat si tím 6 místné sumy (bez obětování osobního života).

Prošla jsem tréninkem u Lenky Procházka, byla několik let v mentoringu Gina DeveeLenky Lutonské a dalších mezinárodních byznys mentorů (Danelle Delgado, Parmees Yazdanyar), navštívila několik osobních retreatů s Dr Joe Dispenzou, přečetla stovky knih, absolvovala desítky online programů od světových koučů a stále se vzdělávám a sama na sobě pracuji.

Mimo to mám vystudovaný obor PR, jsem certifikovaná módní stylistka, dlouhou dobu jsem pracovala v marketingu a vybudovala úspěšný blog, který se umístil na předních příčkách soutěží jako je Blogerka roku a několik let byla full-time influencerkou. Následně jsem si postavila svoje online podnikání, které mi generuje 6 místné částky.

Pomohu Ti tedy i se sebevědomou prezentací na sociálních sítích, abys byla viditelná ve svém oboru a prodávala svoje služby nebo produkty s lehkostí, vybudováním brandu i image (abys přitahovala exkluzivní klienty, kteří mají stejné hodnoty jako ty), a rozjezdem tvého vysněného podnikání, které můžeš dělat odkudkoliv na světě a hlavně ti generuje uspokojující zisk.

Skrz všechny načerpané informace, vlastní zkušenosti a poznatky z neurovědy, kvantové fyziky a marketingu jsem sestavila proces A~STAR, díky kterému začneš psát jiná pravidla svého jedinečného života a unikátního podnikání, které ti bude vydělávat. Budou to pravidla svobody, radosti, hojnosti, naplnění a harmonie. 

Co říkají moje klientky o spolupráci se mnou
Wow Wow wow. Kde začít? Neskutečně si mi otevřela oči a skrze ně vidím už svět úplně jinak. Děkuji mé intuici,že mě zavedla až k tobě, protože díky Tobě vše je vlastně úplně jinak než jsem si doposud myslela. Konečně chápu mé vzorce a umím s nimi pracovat. Vím, jak se sebou pracovat a to je klíčem k mému radostnému životu. Jsem úplně jiný člověk, Konečně se cítím volná, svá, plná elánu, a to vše díky tobě. To co jsi mě naučila je absolutně nevyčislitelné. Má největší změna nastala v momentě, kdy jsem pochopila, že věci se dějí pro nás a ne nám,že je důležité jak se na věci dívám a já tomu dávám nálepku, a že opravdu JÁ jsem svým vlastním tvůrcem svého života a nikdo jiný a to je velká síla si to vlastně uvědomit. Děkuji za podporu,za lekce ,které jsou absolutně nenahraditelné a za tebe, že JSI! Chci říct, kdo váhá s tebou spolupracovat, tak je to pouze nějaký skrytý strach ,který jsem měla já na začátku než jsem vstoupila do mastermind. Je potřeba ho překonat a až teprve pak se otevřou brány do jiného světa. Děkuji ti za vše z celého srdce a ostatním přeji taky takové osvobození jaké jsem našla já.
Monika
Ahoj Aličko, extrémně ti děkuju za tvé koučinky! No a celkově za to, že JSI 🙂 Vždy, opravdu vždy, mi hodina s tebou pomohla, posunula mě! Nikdy se nestalo, že bych z toho neměla výsledky. Děláš svou práci skvěle, jsi profík. Přišly jsme společně na to, na co já sama hledala odpovědi pěkně dlouho. I když jsem taky kouč/mentor, tak se i tak nechávám podpořit, abych mohla dál a rychleji růst ve svém podnikání i pro své klienty. Proto doporučuju každému dopřát si koučink s tebou, protože dokážeš velmi rychle objevit příčinu problému a pomoci k výsledkům v životě i v podnikání. Moc děkuji!!!
Adéla
Jsem spokojenou klientkou Alice a musím vyzdvihnout její lidský přístup, profesionalitu a široké zkušenosti. Alice mi výrazně pomohla se lépe zorientovat ve svých stavech, najít příčinu a pracovat na zlepšení svých dosavadních nastavení, pocitů a myšlenek, které ovlivňovaly moje chování a myšlení nad sebou samotnou. Jsem vděčná, že dnes umím lépe pracovat se svými myšlenkovými pochody a tím postupovat v mém osobnostním růstu bez strachu a vnitřních překážek. Doporučuji všem, kteří cítí, že jim vlastní hlava brání v dosažení cílů, nebo pocitu spokojenosti a štěstí.
Veronika
Dobrý den, ahoj, Ali 🙂 Předem bych Ti chtěla poděkovat za krásný obsah, který pro nás vytváříš. Já pár kurzu využila a vážně se někam (kupředu) posunula - co se splněného přání týče a taky i peněz. Narodilo se nám druhé miminko a pracovní možnosti se taky jen hrnou. Je to hodně v hlavě. Změnila jsem postoj v mnoha věcech. Díky Tobě! Dovolila jsem si prostě žít.
Simona
Konzultace s Alicí mohu rozhodně doporučit. Jsou skvělé, intenzivní a ještě se mi nestalo, že bych šla z konzultace a říkala si, že jsem se dnes nic nového nedozvěděla. Spíš naopak. Zjištění mám po každé konzultaci spousta. O sobě, o různých situacích, o tom, proč se mi něco neustále opakuje. Líbí se mi, že na první konzultaci Alice zmapuje různé oblasti života, takže se může odhalit i příčina problému někde jinde, než si člověk původně myslí. K Alici mám velkou důvěru a i když jsou některá témata třeba ne úplně příjemná, vím, že mě v tom nenechá. Opravdu se snaží jít až k té příčině, ne jen po povrchu. Techniky, se kterými pracujeme vždy vysvětlí, jsou jednoduché a nic speciálního k nim není potřeba. A jsou účinné. Můžu se kdykoli na cokoli zeptat (a že se ptám dost) a vždy se snaží, abych tomu porozuměla. Jsem za to, že jsem se odhodlala k tomu, abych na konzultace začala chodit velmi vděčná, ale i na sebe pyšná. Má to smysl. Alice mě vede a nastavuje zrcadlo. Je potřeba (a chci) pracovat i sama, ale vím, že na to nejsem sama. A to je důležité. Moc za to děkuji.
Markéta
Ahoj Alice, už je to vyše roka, čo mávame spolu pravidelné koučingové sedenia. A ja musím priznať, že mi totálne zmenili život. Otázky, na ktoré som roky hľadala odpovede mám teraz zodpovedané a dávajú mi zmysel. Dlho som totiž mala problém, že som aj vedela, čo sa mi stalo, ale nevedela som ako to zmeniť aby sa mi to nestávalo znova. Môj život nebol v detstve vôbec ľahký a sama som si pomôcť nevedela. Totálny pád na dno nastal v mojej 30tke a to som si povedala, že buď ešte skúsim koučing s tebou alebo mi už asi nič nepomôže. No a od prvej hodiny som sa cítila lepšie o 100% a to bola iba úvodná. Fakt denná práca na sebe prináša výsledky. Zmena podvedomia však priniesla výsledky oveľa väčšie, fakt ak si človek zmení podvedomie tak sa zmení celý jeho život. Od kedy sa venuješ sebarozvoju a koučingu tak sledujem všetky tvoje videá, vlastne tie ma k tebe pritiahli. Niekedy si už poviem, že veď už po roku na nič nové asi neprídeme, ale každý ďalší koučing ma prekvapí, aký si expert. Je vidieť, že sa sama stále posúvaš a svoje vedomosti rozširuješ. Spomínam si, ako som mala spočiatku neskutočný problém s tými vizualizáciami ale nakoniec sme na to spolu prišli a odvtedy sa môj život radikálne zlepšil. Naozaj mi sedenia s tebou nesktuočne pomohli, vlastne mi tak ako ty nikto nepomohol. Nech som skúšala čokoľvek nič nefungovalo. Od minulého roka žijem fakt nový, skvelý život a aj keď som si ešte všetko nespracovala viem, že môžem mať život aký chcem. Veci, ktoré ma dlhé roky trápili sú konečne preč a ja si môžem vydýchnuť a pohnúť sa ďalej. S koučingom som v minulosti skúsenosti vôbec nemala a musím priznať, že je to riadne intenzívne, ide sa neskutočne do hĺbky, no výsledok sotjí za to. Takže aj keď je to niekedy ťažké viem, že mi tie sedenia pomáhajú splniť si svoje sny. A ešte som ti chcela poďakovať za to vysvetlenie porovnávania sa. Konečne to zo mňa po 31 rokoch života zmizlo, ten pocit silnej závisti rodiny všetkým naokolo. Konečne chápem, že to, že to niekto má neznamená, že je aj šťastný alebo že po tom fakt túžil. Ďakujem a som rada, že som tvojou klientkou.
Janka
Ali, děkuju Ti, že jsi mně mohla provázet jedním z mých nejsložitějších období mého života. Odešla jsem s 2 malými dětmi z 11-letého vztahu a to ještě v době, kdy začínala Corona. Díky Tobě, tvým tipům a pravidelných konzultacím a velké práci na sobě jsem vše zvládla. Jdu dál, dnes mnohem silnější. A díky metodě, kterou používáš, jsem se jen utvrdila v tom, v co věřím už 14 let: "Svou realitu si tvoříme sami". Dnes to žiju, dějí se mi zázraky a to i přes to, co se kolem nás aktuálně děje...
Veronika
Milá Alice, strávila jsem s tebou dlouhou řadu hodin, proto si dovolím ohodnotit tvou práci. Koučink v tvém podání je jiný. Jsi pro mě, úkazem, v dobrém slova smyslu. Nemazala jsi mi med kolem pusy, nehrála sis na kamarádku, která mi rozumí a už vůbec ne, na rádkyni, která mi sepíše návod, co se svým životem dělat. Byla jsi rázná, ale zároveň laskavá. Byla jsi věcná, ale zároveň vnímavá. Vždy sis udržela nehodnotící nadhled. Podařilo se ti dovést mě k pochopení, že tvůrcem svého života jsem jen já sama. Děkuji ti, za to, že jsi byla mým průvodcem na cestě k poznání. Věřím, že tebe a tvou práci objeví řada žen, kterým otevřeš oči, srdce i mysl. Práce s tebou je totiž pohlazením na duši. Díky za vše
Míša