Už od nepaměti měly ženy své moudré vědmy, báby kořenářky, šamanky či tety a babičky. Nikdy v historii lidstva nebyla žena na vše sama, odříznutá od širší podpory rodiny nebo svého kmene.

V současnosti se ve svých problémech topíme samy, případně je rozebíráme se svými kamarádkami, které ale řeší vlastní trable, a tak pro nás žádné zázračné rady nemají.

Nebo dostáváme i „moudrá“ slova od našich maminek a babiček. Tato slova jsou ale poznamenaná jejich nezdary, nesplněnými sny a utrpením a místo podpory nám často předávají jen další strachy: „Na to si dávej pozor, to nedělej, tomu nemůžeš věřit, podívej se, co se stalo mě, co by si o tobě pomysleli ostatní, muži jsou neschopní, raději se drž toho svého naučeného a zbytečně neriskuj, pro rodinu se musíš obětovat, bez práce nejsou koláče apod.“

Jenže tato slova jsou silná zaříkávadla, která nám takový osud nakonec opravdu zařídí. Vzpomeňte si na pohádku o Šípkové Růžence. Co jí sudičky řekly, to se jí také přihodilo. A takto nás opravdu mohou „zaklet“ i naši nejbližší, aniž by si to uvědomili.

A tak žijeme život jako naše maminky, babičky a prožíváme stejná trápení. Možná jsme už pochopily, že takové být rozhodně nechceme. Jenže tomu dlouholetému „programování“ naší mysli se stejně často neubráníme, a tak chtě-nechtě se chováme, jak je nám známé, a vytváříme si situace, které nám potvrzují, že se lépe mít ani nemůžeme. Chodíme ze vztahu do vztahu, rozbité, rozervané, práce nás netěší a nevěříme, že můžeme mít tolik peněz, o kterých ani nesníme.

To, protože nevíme, jak funguje náš mozek a neznáme svoje emoce. Stále si s sebou neseme všechny ty bolesti, vnitřní zranění a možná i traumata, která jsme zažily. I když děláme, že tam nejsou, ovlivňují naše životy: staré křivdy, nenaplněné potřeby lásky a přijetí našeho skutečného Já, ne-ocenění v dětství kvůli vysokým nárokům, které na nás byly vyvíjeny i kritice. Uzavřely jsme se a přestaly věřit. Možná už máme i zdravotní potíže. Vlastně se pořádně neznáme a nevíme, co s tou nevyžádanou zátěží z minulosti máme dělat.

A život plyne a plyne, my se snažíme být šťastné, ale uvnitř sebe pláčeme. Ano, život nám nějak nefunguje a zcela si ho neužíváme. Nechápeme, proč zrovna nám se to děje a proč se cítíme frustrované, i když třeba máme všechno.

Tomu už může být konec!

Tento příběh nešťastných vztahů, nenaplněného života, nicoty a neustálého uskromňování, protože na to nemám, už může navždy skončit. Už může navždy skončit i naše vnitřní samota, opakující se neúspěchy a další zranění.

Skončí to právě tím, že se přestaneme topit samy. A nebudeme se ani chytat dalšího topícího, který také klesá ke dnu. Začneme být moudré a volání o pomoc budeme směřovat tím správným směrem. Až pak můžeme spatřit maják a přijmout hozený záchranný kruh, který nás přitáhne ke břehu. Nakonec v bezpečí připlaveme na souš a postavíme se na své vlastní nohy: v plné síle a s velkou chutí žít.

JSEM TADY, PŘIPRAVENÁ TI HODIT TEN OSUDOVÝ ZÁCHRANNÝ KRUH a UKÁZAT TI SMĚR

Naučím Tě, jak znovu chodit, tancovat a radovat se ze života. Jak mít vztahy snů, žít v hojnosti a naplnění.

KDO JSEM A ČÍM JSEM SI PROŠLA?

Ahoj, já jsem Alice Nehybová, transformační koučka, která učí ženy znovu být samy sebou, věřit ve svoji hodnotu a plnit si své sny.

Už jako malá jsem věděla, že naděje na krásný život tu je. Když tak mohou žít ostatní, tak já přeci můžu taky! (Podle všech těch krásných magazínů, časopisů a filmů.)

Jenže takový život tu pro mě nebyl hned. Když jsem byla velmi malá, zemřel mi táta, v té době světlo mého života. Následovaly roky domácího násilí, psychického týrání, ponižování, přemíry alkoholu v rodině.

Během dětství jsem zažila plno věcí, které by se dětem opravdu dít neměly. Měla jsem zničené sebevědomí a své emoce jsem úplně izolovala (abych se ochránila před tím vším utrpením). Následovalo období dospívání, kdy jsem pro ostatní byla ještě víc „ta divná“, muži si mě nevážili a já se zoufalým voláním po lásce ničila ještě více.

Věděla jsem, že se musím co nejdříve postavit na vlastní nohy, vydělat si a zmizet, odstěhovat se. Začít nový život. Navštívila jsem několik psychologů a terapeutů. Cítila jsem se lépe, že se někomu můžu svěřit, ale výraznější pomoci se mi nedostalo. Svou zátěž z minulosti jsem si táhla pořád s sebou.

Chodila jsem do školy a u toho dělala několik brigád, abych byla samostatná a nezávislá na své rodině. Žila jsem i rok v Londýně, kde jsem si bláhově myslela, že začnu jinak. Ale pořád ve mě byly ty pocity, že jsem na nic. Byla jsem na pomezí depresí a i když jsem změnila prostředí, šťastná jsem nebyla. Pak jsem se dala do kupy s teď už ex-partnerem a otcem mých dětí a začali jsme spolu budovat rodinu zpátky v ČR.

Já stále vnitřně rozbitá a on taky ne zcela vyspělý. Dopadlo to tak, že máme spolu dvě nádherné holčičky, za které jsem velmi, velmi vděčná a vím, že už jen díky nim měl ten vztah smysl. Vztah ale šťastný zcela nebyl. Provázelo ho spousta hádek a nedorozumění. Po partnerovi jsem stále chtěla, aby mě dělal šťastnou. Nechápala jsem, že to je moje zodpovědnost a moji vnitřní prázdnotu mi nikdo druhý nezaplní. Oba jsme si ve vztahu dávali silné lekce, dokud to už nedospělo do bodu: „DOST!“

V té době jsem už padala do silných depresí, nespala jsem, ani nejedla. Nehledě na to, že jsem měla dvě krásné děti a rozjela práci svých snů (úspěšný lifestylový blog Mámou stylově). A toto byl právě i bod, kdy jsem se probudila a začala konečně volat o pomoc tím správným směrem.

Narazila jsem na svoji koučku. Ta mi vysvětlila, proč se cítím, jak se cítím, a vysvětlila mi i proč jsem prožila všechno to špatné. Toto mi žádný z mých psychologů nikdy neřekl! Dala mi odpovědi, které jsem celý život hledala.

Můj život se začal měnit. Já jsem se začala měnit. A hlavně, konečně jsem byla vnitřně šťastná!

S lehkostí a v přátelské dohodě jsme s partnerem ukončili náš dlouholetý vztah. Už jsem nepotřebovala déle trpět. Měla jsem svoji velkou vnitřní sílu a věděla jsem, že to zvládnu sama i bez něj. Že se mohu milovat a být sama šťastná. A že můžu být i bohatá 🙂

Postavila jsem se na své nohy, silnější více než kdy jindy. Naplněná, úplná, vděčná a s velkou láskou k životu.

Rozhodla jsem se, že toto umění „žití“ a všechny ty tajné ingredience k vnitřnímu štěstí a naplnění chci předávat dál. Že je mou povinností a mým údělem učit ženy žít, zářit a radovat se. Nehledě na to, co jsme prožily a jak moc jsme v minulosti trpěly. Vždy můžeme začít znovu, vždy. Jsem o tom přesvědčená. Jsem přesvědčená, že každá žena může zářit ve své jedinečnosti a plnit si své sny.

Prošla jsem půlročním koučinkovým školením u Lenky Černé (která má v této oblasti asi 20letou praxi) a momentálně se vzdělávám u zahraničních mentorů. V červnu a prosinci 2021  jsem absolvovala týdenní workshopy s Dr. Joe Dispenzou (Week Long Advanced Retreat v Cancún) a dále 2 roky spolupracuji s mentorkou Gina DeVee (transformační koučkou a autorkou knihy The Audacity To Be Queen, k jejím klientům například patří Jen Sincero, autorka světového bestselleru „Jsi prostě borec“), Danelle Delgato a dalšími.

S klientkami pracuji podle svých zkušeností a předávám jim všechny ingredience, které mě naučily znovu žít a být paní svého osudu i byznysu. K tomu jim přidávám i znalosti a techniky, které jsem převzala od svých mentorů a koučů.

A jak vypadá můj život teď? Mám nový krásný vztah, ve kterém se s partnerem zcela respektujeme, vládne mezi námi láska a důvěra a jsem ve vztahu přijímána přesně taková jaká jsem. Dělám práci, která mě ze srdce naplňuje a ještě k tomu pomáhám druhým žít lépe. Mám svůj vlastní byznys, který mě podporuje ve svobodném žití. Pronikla jsem i do tajů bohatství a hojnosti, takže si plním své touhy a sny ve veškeré prosperitě. Vztah s mými dětmi je den ode dne lepší (nebyla jsem jim v mém nevědomém období zrovna dvakrát dobrým vzorem) a jsme si blíže. S mámou máme taky krásný vztah oproštěný od minulých křivd a bolestí. Chápu život zcela jinak a jsem si vědoma, že jen já jsem zodpovědná za své štěstí a svůj osud. A všechno, co se mi stalo beru jako velký dar. Díky své strastiplné cestě, jsem silná a moudrá a mohu tak pomáhat ženám jako jsi Ty.

CO TI ZE SVÉ PRAXE MOHU PŘEDAT
A NAUČIT TĚ:

JAKÁ JSEM KOUČKA A JAK PRACUJI:

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ MÉ KLIENTKY?

Na Ali jsem se obrátila, když mě tížily různé strachy a omezení a často jsem podléhala závislosti na nakupování, měla jsem nízké sebevědomí a svou sebehodnotu jsem odvozovala od chování okolí a jejich reakcí. Nevěděla jsem, co se sebou, ale věděla jsem, že už to takto nechci, že toho bylo dost. Už jsem nechtěla být sama sobě překážkou. Ali mi pomohla se zbavit spousty škodlivých přesvědčeních a nefunkčních programů. Díky ní jsem také pochopila, jaký dopad má minulost na mou přítomnost. Ukázala mi techniky na vyřešení mých strachů, emoční nerovnováhy a vyléčení traumat včetně mého vnitřního dítěte. Naučila mě, jak se napojit sama na sebe a svou intuici a zvýšit si sebevědomí. V neposlední řadě mi pomohla nastavit mindset hojnosti a opustit nastavení nemít vše pod kontrolou, ale otevřít se proudu života a být s ním v souladu. Přišla obrovská úleva, radost a přijetí. Emoce mám mnohem více pod kontrolou. Díky ní jsem nyní schopná na sobě pracovat samostatně.

* fotka je ilustrační (pro zachování soukromí klientky)

JSI MOJE KLIENTKA?

JESTLI ANO, OBJEDNEJ SE:

Jednorázová konzultace

Online
5 000 KČ (+ DPH)
 • 90 minut koučinku (online přes aplikaci Zoom)
 • analýza stávající situace
 • návrhy dalšího postupu/ řešení
 • individuální přístup
PŘIVÍTEJ NOVÝ ŽIVOT ZA 90 DNÍ

Online
49 990 Kč (+ DPH)
 • 3měsíční intenzivní spolupráce
 • 12 x setkání po 90 minutách (online přes aplikaci Zoom, je možnost 1 schůzky osobně v Praze)
 • analýza současné situace - plán k efektivnímu řešení a pozitivní životní změně
 • podpora a průvodcovství k ukotvení pozitivních změn
 • získání větší sebedůvěry a navedení na cestu ke svému skutečnému Já
 • ujasnění životních vizí v souladu se svými individuálními touhami
 • uzdravení křivd a traumat z minulosti
 • práce se strachy a vnitřními limity
 • identifikace a osvobození se od emočních bloků, změna podvědomých nastavení
 • práce s vlastní energií
 • principy využívání zákonu přitažlivosti (s kvantovým polem)
 • individuální přístup
 • úkoly mimo naše setkání
 • sleva na mé online programy
 • ušetříš 10 000 Kč (za jednotlivé konzultace)
OBLÍBENÉ
SOUL STYLING

Osobně u Tebe doma
20 000 KČ (+ DPH)
 • propojení individuálního koučinku a stylingu pro Tvůj typ postavy a duši
 • koučink ke Tvému sebevědomí a plnému vyjádření - odhalení vnitřních bloků, strachů a jejich eliminace
 • 1 den u Tebe doma (cca 6 hodin)
 • vytřídění šatníku a doporučené kombinace outfitů v souladu s Tvou osobností
 • ujasnění vizí a dalších životních kroků
 • laskavé vedení ke Tvému ženství
 • individuální přístup
NOVINKA

* Pokud si nejsi stále jistá, jestli jsou mé služby pro Tebe, domluv si se mnou 20 min. telefonický hovor zdarma. (Vyplň tento formulář a počkej na moji odpověď. Pokud vyhodnotím, že jsi pro mě vhodná klientka a mohla by naše spolupráce dávat smysl, ozvu se Ti následně s termínem.)

REFERENCE MÝCH KLIENTEK